www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza bez Obaveza!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A devojka koje je u vezi bez obaveza je zna se sta. Zar nije lepse vezati se emotivno, psihicki... za nekoga i onda je sex iz ljubavi. A sta je devojka u vezi bez obaveza... hajde razmislite. Neko koga ce muskarac imati kad god mu se digne. Rolling Eyes Zasto dopustati to sebi? Rolling Eyes Zasto se spustati toliko nisko? Rolling Eyes

 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto ne bi uzivale u zivotu dok smo mlade?

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A devojka koje je u vezi bez obaveza je zna se sta.


Ne zna se. Devojka u vezi bez obaveza? Slobodna devojka? Devojka koja ima kombinaciju?

Citat:
Neko koga ce muskarac imati kad god mu se digne.


A možda je ona ta koja će imati njega kad god se njoj digne Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ andrejica - pa zavisi ima nas raznih. ako je tebi uzivanje u zivotu da se dajes tako u vezi bez obaveza i uzivas u zivotu na taj nacin, nemam ja nista protiv Wink


da li ce muskarac pre ozeniti onu sa manje iskusva ili onu koja je bila sa pola grada? zbog cega? zbog nekakvog uzivanja u zivotu da unistim sebi srecu? pre svega to sto ti nazivas uzivanjem uopste nije tako. Mene bi bila sramota da budem u takvoj vezi, jer bih tako samo ponizila sebe i srusila svoje moralne stavove. Zasto da dozvolim da me neko ne voli i da me ima kad mu se digne? U vezi bez obaveza jedino muskarci mogu da uzivaju, a zene su u toj prici ku*ve. Rolling Eyes a i razlicite su definicje pojma "uzivati u zivotu". Ja uzivam sto pored sebe imam muza koji mi je bio prvi, ozenio me, slazemo se volimo. To je meni uzivanje u zivotu. Wink


@Anabell - A izvini ko koga je*e? Rolling Eyes zena muskarca ili ...? i ne znam kako ona onda ne moze da nadje normalnu vezu u kojoj ce biti ljubavi. A ne da bude u vezi bez obaveza, da bi probala i druge komade. E ta devojka je ku*va. Rolling Eyes
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LoL a jbt ko je rekao da to vazi za mene Shocked Rolling Eyes
ja sam samo izrazila svoje misljenje.. Rolling Eyes vec je i to zabranjeno i odma tripujete da uvek pricam za sebe Rolling Eyes

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ andrejica - ok, respect Smile nisam skontala da ne pricas za sebe. Svako ima pravo na svoje misljenje, a naravno, tako i ja imam svoje Wink

Postuj tudje misljenje, da bi neko postovao tvoje.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A izvini ko koga je*e? Rolling Eyes zena muskarca ili ...?


...ona njega. Da. Ima i toga. Zar misliš da samo ako Muškarac poželi Ženu može da je ima? Zar ne može i Ona Njega da poželi i ima ga?

Citat:
i ne znam kako ona onda ne moze da nadje normalnu vezu u kojoj ce biti ljubavi.


Npr. nema sreće u ljubavi. Loš raspored zvezda. Preživela je traume u prethodnoj vezi i želi opušteno. Npr. Very Happy

Citat:
A ne da bude u vezi bez obaveza, da bi probala i druge komade.


Ko je rekao da je to ideja veze bez obaveza?! Rolling Eyes Evo, upravo sam navela šta mogu da budu neki od razloga Smile

Mi ovde samo spekulišemo i naravno da svako ima pravo na iskazivanje raznih mišljenja, koja pri tom možda i nisu naša Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm zar misljenja ne bi trebala biti nasa, ali ne moraju biti potkrepljena iskustvom? Very Happy

Ako neko misli da mu nesto fali, oseca neku prazninu, izdize svoj ego, oseca se mocno, ulepsava sebi zivot... na ovakav nacin, onda samo napred. Svako cini ono sto ga ispunjava, a sad kakva ce kome etiketa ostati posle toga, to je na njemu da razmislja Very Happy Ja licno se ne bih upustala u ovakvu "vezu", ne vidim sebe u toj relaciji i za mene bi ovo bilo ponizenje. Niko ne prica o tome da je ovde zenska strana jadna, zavedena i eto, trci na svaki mig, ali meni ne bi trebala ni osoba koja ce trcati na svaki moj znak, pa cak ni za ovakvu "ekskurziju" Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i dalje tvrdim da tu nema ni v od veze Mr. Green Razz

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Hmmm zar misljenja ne bi trebala biti nasa, ali ne moraju biti potkrepljena iskustvom? Very Happy


Ne moraju biti naša. Puno puta sam umela da interpretiram tuđa razmišljanja, ne samo meni bliskih osoba, već jednostavno da potaknem i sebe i druge nekim drugačijim sagledavanjem situacije Smile

Čak i pesme i priče pišem koje ne sadrže ni 1 slovo, ni 1 drhtaj, ni 1 suzu mog života, tako da - zašto da to ne bude slučaj sa mišljenjem? Ovo je ipak razgovor, prepiska u kojoj diskutujemo, individualno, globalno, subjektivno, objektivno, neposredno ili posredno, sa ili (kao što je očigledno Smile ) bez iskustva Smile

Možda je ono 'kad se digne' protumačeno kao da je neko tu na čiviluku...Možda ima i takvih veza. Ako dopustiš da visiš, onda - ko voli, nek izvoli Razz

Kako bih ja to definisala - opooštena kombinacija, lepo njemu, lepo njoj, traje dok traje Smile Neretko se iz toga izrodi ljubav, da, da Smile Tako da ne mora neophodno da bude SAMO k*es varijanta Smile

Bogu hvala, po milioniti put ću reći, nismo svi isti Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li ce muskarac pre ozeniti onu sa manje iskusva ili onu koja je bila sa pola grada? zbog cega?


ja sve ovo mogu da razumem, da neko ima kombinaciju,da je to sex,da to nije veza, da neko u tome uziva neko ne, da se neko tu vise daje neko manje, da se neki pronalaze u toj prici neko ne, da neko ima isustva neko ne itd itd, ali zasto se odmah pretpostavlja da je doticna devojka,ako ima tu tzv"kombinaciju" spavala sa pola grada?
mislim da to nije ok.
mozda eto postoji neka cica koja ce da upraznjava tj konzumira tu vezu samo sa jednim tipom iz nepoznatih razloga. sex im je sjajan, sa njim se pronalazi u toj prici itd itd.

ok,nema iskustva u tome, ne vidim sebe u takvoj kombinaciji,ali sta me sprecava da iz nekog drugog ugla posmatram taj problem?

priznajem da su se "danas" devojke dosta srozale zbog muskog roda itd itd promiskuitet i ostalo da bi se "svidele" nekom liku bla bla bla (to je vec neka druga tema), ali zasto odbacujemo tu misao da ipak neke stvari radimo samo i iskljucivo zbog sebe.
(kad idem na depilaciju idem zbog sebe ne zbog decka, kad se isfeniram to radim zbog sebe ne zbog decka, itd itd,) ne gradim ja ceo svoj zivot,.ime,reputaciju da bih sutra to dobro "unovcila" dobrom udajom ili da bih sve to "dala" nekom liku.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto mora on sve da zna? Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Veza bez Obaveza! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon