www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kutak86 za lane86
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 6:30 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

E pa draga moja Lane, doslo je vreme da ti se i ja ovako obratim Wink


Drago mi je puno da si sa nama, da sam te upoznala, i da znas da imam jako lepo misljenje o tebi. Za kratko vreme postala si mi jako draga.

No da predjem sa reci na dela, evo nekoliko poklona za tebe Smile

Za tako lepu devojku ne zaboravne su ruze naravno Smile te stoga



posto si mi bolesna moras da se lecis evo jednog malenog leka Smile



posle svega toga, kad mi lepo ozdravis nazdravi svemu losem sto je bilo i sto je ostalo iza tebe



(ovu drugu casu ces verovatno znati sa kim da podelis)



Rasiri svoj osmeh kao zastavu Wink Wink Wink






Darko Radovanovic- Zastave







puno toplih cmokica iz Zemuna


 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 26, 2009 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Ti kao one francuske dinastije: petnaest, šesnaest, sedamnaest...
kao stilski nameštaj Luj ko_zna_koji.



*Velociraptor* - Bosanćerosu dragi, brojke su tu malo važne... bitno da je to sa stilom... Wink


velociraptor je napisao/la sledeće:
Koja se stilska figura pominje u drugoj strofi ove pesme???
Ajde, ajde...

Srecan ti novi spratic i puno zdravlja i srece!


Prvenstveno, hvala na lepim željama i hvala ti što uvek misliš na mene... Embarassed Very Happy Što se tiče pesmice... Da počnemo... Wink

Ja sam preslušala pesmicu, više puta, romski jezik... nisam odamh se mogla snaći... ali, posle desetak minuta sve je bilo lakše... Very Happy


*I agapi andehi ftani mono na trhi
an den ehi ormi an stathi mia stigmi
ap'ti sela tha pesi
I agapi mas ftani ke tus dio na ksekani
ki an den figis the figo gia panda
gia ligo ksana n'anasani
Ematha na s'eho na se hano na se vrisko
ke na zo me tis agapis su to risko
ematha na pezo na kerdizo ke na hano
ke na zo san na min ine na pethano
Apo tote pu lipis apo tote pu lipis
pio poli se zito pio bathia s'agapo
pio poli mu anikis
Apo tote pu lipis pio poli mu anikis
ke mazi su kimame ksipnao thimame
to poso mu lipis
Ematha na s'eho na se hano na se vrisko
ke na zo me tis agapis su to risko
ematha na pezo na kerdizo ke na hano
ke na zo san na min ine na pethano
i agapi mu ftani dio kardies na zestani
ki an mu lipis esi ki i zoi mu i misi
ki agapi mu ftani
i agapi mu ftani dio kaimus na glikani
na kinisi vuna se feri ksana
i agapi mu ftani.
Ematha na s'eho na se hano na se vrisko
ke na zo me tis agapis su to risko
ematha na pezo na kerdizo ke na hano
ke na zo san na min ine na pethano*

Pošto si tražio, isključivo, drugu strofu... u prevodu na naš jezik, glasilo bi ovako...

Arrow Budući da ste išli,
Šta više tražim tebe, ja više volim,
Šta više pripadaju meni,
Budući da ste išli,
Vi pripadate više za mene,
I zaspati sa tobom, i budjenje gore, podsetiti,
Koliko sam vam nedostajati...


Što se stilske figure tiče... to ti neću otkriti... već sam ti dovoljno pomogla... ne mogu ja sve, sama... Very Happy Wink





*škorpijica* - Sekiceee... Very Happy Divno te je videti, ovde... Mr. Green Što volim kad me tako javno "ocinkariš" pa mama i tata ne moraju ni da nam pretpostavljaju, odma' sve znaju... Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green A, kao bez toga ne bi znali... Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Hvala ti, pre svega, što si tu... hvala ti, za pesmicu... krije ona mnogo toga... nama razumljivog i bitnog... Wink Ljubi tebe tvoja, tamnija strana eurokrema puno... i odleteše ti raffalloljubčići... Razz



*Rada_zemunka* - Draga Rado, čitajući ove prve redove, za trenutak sam počela razmišljati da li me zaista poznaješ pisajući mi ovakve reči... ali, setih se da to i nije baš moguće... Very Happy Hvala ti, što si i ti "zalutala" ovde, hvala ti na lepim rečima, hvala ti na lepim poklonima... (crvene ruže - moje omiljene Embarassed ), hvala ti na lepim željama... Alkoholna pića, slabo pijem, ali nekad se može i napraviti izuzetak... Very Happy Hvala ti, takodje i za pesmicu... Darko Radovanović... sjajno peva... tako da nisi nikako mogla pogrešiti koju god da si odabrala... Very Happy Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 26, 2009 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihi ko da sam te znala jel vidis ti to Smile sta cu Smile morala sam te utesiti, ne mozes se bedaciti zato sto si bolesna Smile tu smo mi tvoji virtuelni (neki i stvarni) prijatelji koji ce te raspoloziti kad ti nije ni do cega Smile

glavu gore i to je to Smile

veliki cmokic
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2012 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Našla sam i tebe,pa da te pozdravim..A nema te ovih dana .. a ova maca nek ti pravi drušvo..pa se javi..ljubim te puno ..
Very Happy








Laughing Laughing

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2012 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joooj, divnoo... Very Happy Very Happy Very Happy Dušo mila, hvala ti na ovim lepim znacima pažnje... Ljuuubim ja tebe puno, puno... Odoh da uživam u poklončićima... Razz Mr. Green

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... nema laneta nikako...mada je rekla da ce uskoro imati vise vremena... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
meni je dosta i da vidim da je online...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz
nedostajes...jednom velikom lazovu...Razz



Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> kutak86 za lane86 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon