www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telepatija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
milaa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 11
Mesto: nedođija

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

telepatija je potpuna istina!! osjetila sam ju na svojoj koži. to je kad osjećaš misli i osjećaje druge osobe živo kao da su tvoji i čak te nagnaju da nekad djeluješ ne po svojoj volji nego njenoj. to je ono kad su vam moždani valovi na istoj frenkvenciji,a često je izraženija kod zatvorenih ljudi. ali,telepatija koju sam ja osjetila zbilja prelazi sve granice.

 
milaa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 11
Mesto: nedođija

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kosta1703 je napisao/la sledeće:
Telepatija?Mislim da postoji.
Kapaciteti mozga koje koristi covek se krecu oko 4%.Sta se dogadja,i kako funkcionise onih 96%?To niko nema pojma.
Nase misli, nasa osecanja, predstavljaju samo jedan elektricni impuls u nasem mozgu, koji deluje na odredjene delove.
Izgleda mi vrlo izvesno, da postoje ljudi kojima su ti elektricni impulsi mnogo jaci.Koji emituju mnogo jace "zracenje".I naravno, da postoje ljudi koji takvo zracenje mogu da prepoznaju.Tacnije njihov mozak takve talase moze da primi.I da na njega deluju kao kod "posiljaoca".
Samo zamislite coveka koji ce nekom genetskom mutacijom, da ima iskoriscenost mozga od 4,1%.Koliko bi on bio superioran u odnosu na druge.I.........Ko zna kojim bi mogucnostima ovladao?
Telepatija,telekineza,psihokineza,magija..............Nesto od toga.Vrlo verovatno.
slažem se. mislim da je upravo riječ u tim kapacitetima mozga koje ne koristimo. ali,ako mi koristimo samo 4 posto mozga,ja mislim da telepate koriste i malo veći postotak mozga kad su sposobni za takvo što. ljudi koriste 4 posto mozga,a ko kaže da je onih 96 posto uporabljivo. i koju bi to stvar još mogli činiti da koristimo veći postotak mozga to mi ostaje nejasno.vodit čitave razgovore telepatski? a možda u dalekoj budučnosti.. bolje da i nemamo te sposobnosti..grozno bi bilo da ne možeš sakriti svoje misli od druge osobe,ali na neki način bi to možda bilo i bolje. ljudi bi bili puno sretniji,ali bi nastao kaos. mislim da čovjek može i povećati kapacitete mozga koje koristi,a to vjerojatno telepati čine.
 
kraguj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 51

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako bih voleo da postoji, ali sam jako skeptican.

_________________
Najlepsa je stvar pobediti sebe samoga
 
ledenadama
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 363
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 10:53 am    Naslov poruke: haj Na vrh strane Na dno strane

da,verujem da postoji telepatija,zato sto sam se vise puta uverila u to!!! Smile

_________________
ja tamo kad ono medjutim
 
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

telepatija je dokazano da postoji izmedzu majka - beba, blizanka itd, al se moze javit i izmedzu srodne duse zar nikada nije vi se desilo da pozelite zvrcnete nekome , a u isti trenutak vas telefon zvoni , a na linii osbi koji ste zeleli nazvat 8)
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja verujem u telepatiju.. ne moze se sve opisati i naucno dokazati testovima... dokazano je da ljudi u proseku koriste vrlo malo svoje mozdane mase tj. nisu ni blizu ispunjavanja kapaciteta svog mozga.. Neki bi ovu cifru definisali kao recimo 10% premda je to ipak vise od 10% ali kao sto rekoh, ni blizu onoga sto je moguce.. E sad, neki ljudi su vise povezani sa samim sobom i svetom oko njih te su u prilici da to izraze telepatijom ili nekim drugim putem.. kao sto Zilika kaze, um ima ogromnu snagu.. viudeste li vi ikad ljude koji satima meditiraju pod vodom bez vaduha...ili pak one koji svojom snagom (garantujem ne fizickom) dizu metalne stolove (zubima), pomeraju kamione (vratom ili zubima...) itd...
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja i verujem u telepatiju,ali mislim da ne pali u svakom slucaju,to je uglavnom pojava kod jako bliskih ljudi,mozda najvise kod blizanaca Very Happy
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda....
ili pak kod ljudi koji previse forsiraju sebe...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
dijanailic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 1
Mesto: jkh

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: -. Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da to postoji izmedju strasno bliskih osoba...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obično se veruje da je veza sa rodbinom jaka....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam puno takvih iskustava jer imam ono što bi se na eng. nazvalo "precognition".
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je telepatija 6.culo,jednostavno neobjasnjiv dar
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Telepatija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon