www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

domaci.de ili Facebook/MySpace?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

Kojeg sajta biste se pre odrekli?
Odrekao/la bih se domaceg.de
42%
 42%  [ 11 ]
Odrekao/la bih se Facebook-a/MySpace-a
57%
 57%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 26

Autor Poruka
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domaceg Rolling Eyes


Zato sto na facebook imam sve osobe sto su bitne za mene - cak i od domaceg Wink



_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih se odrekla Face-a.. Zato sto ga i nemam! Laughing

Ovo ovde mi nekako vise "znaci", zato sto upoznajem gomilu ljudi, upoznajem njihova misljenja, razmisljanja, razmenjujemo neka iskustva.. Hteo to covek ili ne, posle odredjenog vremena, svakako se razazna ko je kakav.. Bar u nekoj meri..

Takodje, ovde, ako zelim nekoga da upoznam, to ce se verovatno i desiti.. Jednostavno, tu su mi nekako mnogo bitnije "unutrasnje" vrednosti, jer nikada ne znam ko kako izgleda, ko je kakav "spolja".. Jednostavno upoznam neciji nacin razmisljanja, pa mozemo da se poklopimo ili ne..

Sa druge strane, da imam FB, tamo bih imala "prijatelje" koje licno poznajem, koje vidjam (manje vise) i ako mi je neko drag, sa njim sa u kontaktu.. Da l' svakodnevnom, da l' preko MSN-a, da l' preko telefona, nekako.. I nisam za varijante upoznavanja, da kacim svoje slike, pa da me neko zbog toga kontaktira i komentarise, pa da zbog toga imam FB..

Moja privatnost je samo moja, i ako zelim nekoga da pustim u svoj svet, o tome ja odlucujem.. Very Happy Ali naravno, svako ima pravo na svoje misljenje (makar se to i ne poklapalo sa mojim), i zbog toga ga postujem!

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
panta_rei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 68

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FB,jer ovde mogu svoje misljenje da iznesem otvoreno bez ustrucavanja,jer me gotovo niko ne zna,a na FB i ako sta napisem,komentari krenu,jer su to sam osobe koje poznajem licno.Ipak je ovo sve virual.I na Fb imam samo 46 prijatelja (ako mogu reci *samo* )sve su proverene osobe koje poznajem dugo vremena,svi ostali idu na ignore.(osobe koje ne poznajem a klik za prijatelja,ili osoba za koju znam da je tracara,kulturnije mi da je ignore,nego da mi prebira po slikama Smile
znaci ipak bih se FB odrekla..
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nezahvalno pitanje, nezahvalan odgovor.
A sad, da mi netko stavi pistolj na celo i kaze da moram izabrati...

Komunikacija na internetu s vremenom izgleda tezi sve kracim i kracim oblicima. Forumi su pomalo stvar proslosti, onda dodjose blogovi (koje nikad nisam bas prigrlio), sad se upise stanje na facebooku ili se twitta. FB i Twitter su breme ovog vremena.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 6:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domaci.de

Zasto ? Zato sto na fejsbuku jednostavno ja odredjujem grupu ljudi koju zelim da dodam i s kojima zelim da pricam. Isto tako na fejsu mogu da iskazujem svoje misli bez neke " brige " da ce neko ko me uopste i ne zna da mi soli pamet i da leci svoje zivce na meni. Fejs je isto tako pogodan za postavljanje dosta toga ( blog, raznorazne aplikacije ( mafija, razdela srca, ...) ) sto na domacem nema.

Na domaci dolazim onda kad zelim dok na fejs dolazim redovno posto mi je tamo drustvo o kojima zelim da znam sta im se desava u zivotu. Isto tako drustvo sa domaceg koje sam upoznao i s kojima se druzim od pocetka ( vecina ) su na fejsu ( ili msn-u ) tako da nemam nikakvih problema da stupim s njima u kontakt niti mi zato treba domaci.

Dakle .. moj glas ide .. domaci.de

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
[Miss]Nightmare
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2010
Poruke: 785

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam profil na face-u tako da mi je ovo bar lako da odgovorim Mr. Green

_________________
I found the guy who calls me beautiful, who will lie under the stars and listen to my heartbeat, or will stay awake just to watch me sleep. One who is reminding me of how much he cares and how lucky he is to have me. The one who turns to his friends and says, "That's her".
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2010 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno FB-a,ne svidja mi se kako ljudi postaju ovisni o tim drustvenim mrezama,od milion igrica,raznoraznih nacina zamjene stvarnih aspekata zivota sa virtuelnim,s ljudima s kojim hocu da sam u kontaktu mogu biti na milion drugih nacina,od msn-a,skype-a da ne govorimo o direktnoj komunikaciji.
imam nalog na FB i imam dosta prijatelja,nakupili smo se svi od vrtica,osnovne,srednje faxa te familije ,tako da fb ne koristim za stjecanje prijatelja vec lakse odrzavanje veza sa postojecim,za sto sigurno fb nije jedini nacin,
dok na domacem imam mogucnost razmjene misljenja drugih,meni nepoznatih,stjecanja novih poznanstava,od trazenja savjeta do davanja istih,a da ne govorimo o muzici Smile.
kako je kvalitet u raznolikosti,tako je kvalitet na strani domaceg jer imas mogucnost kontakta sa puno vecim brojem razlicitih ljudi o pitanjima cija vaznost varira od manje bitnih do izuzetno vaznih.

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2010 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako cemo iskreno mogla bih i bez domaceg i bez fejsa.
Ako mi se sutra pokvari komp ili mi ne radi net moracu zar ne ? Mr. Green
Sajt bi mi nedostajao, moje omiljene teme itd...
Face NE, tamo sam svaki dan, jeste, to je vise navika nego bilo sta drugo.
Dobro je jer mogu stupiti u kontakt sa dragim ljudima koji zive daleko ali bas daleko od mene (kolege, prijatelji, familija...)
Ali postati zavisnik je opasno...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2010 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam stvarno sta bi. Iako mi je na domacem jako lepo, morala bi da ga se odreknem, jer su mi na face-u i prijatelji, i rodbina, i brat rodjeni koji je daleko...jednostavno morala bi da izaberem fejs

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2010 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod ovih stvari nemam dileme, u svakom slučaju biram domaći de. Nemam profil jer ga ne želim, sa ljudima koje želim da čujem obično razgovaram još uvijek na stari dobri telefonski način, a ako je velika daljina, ne tako često, ali zato email radi i to čak ne previše. Ako ih želim vidjeti, uvijek su tu dobre stare slike, koje nađu put bez obzira koliko mi dragi ljudi bili daleko. Ni svoje prijatelje ovdje ne viđam prečesto, smatram da sam na taj način sačuvala duuugogodišnja ali zaista prava prijateljstva.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> domaci.de ili Facebook/MySpace? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon