www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Banja Luka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
radicev
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam skoro u banja luci i na mene je ostavila strasan utisak,prava lepotica
p.s. a tek devojke... Confused


 
pepi_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo par slicica BL od ove zime. Pozdrav
 
kova13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

banja luka je stvarno ljep grad a tek kako su zene ljepe,pozdrav banja luci
 
strvinar3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam porjeklom iz okoline banjaluke i cesto sam tamo, grad je super a raja jos bolja tj. najbolja u cijeloj ex yu...
 
sanjicaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno je da su banjalucanke najlepse na svetu,zato sto sam i ja banjalucanka:) Smile
iako zivim u bg,ja sam banjalucanka.zelim da se vratim u bl,jer je to najlepsi grad... Very Happy.preporucujem svima da posete bl...
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Banja luku mogu reci ovo:
Momci tu je odnos 6:1 sto se tice cura:momaka. Pa vi mislite gdje cete traziti sebi date. Very Happy Laughing
Znam iz iskustva.Rodjen sam u Dubici, grad na koji mislim kad slusam dugmetovo: "Blues za moju bivsu dragu" Surprised

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
SonjaBL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 28
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po posljednjoj procjeni taj se omjer popeo na 9:1, sto je najevidentnije vikendom po kafanama, sve same djevojke! I onda meni moj frend kaze: A gdje je tih mojih 9?
 
RedStarGT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Jan 2004
Poruke: 9
Mesto: Florida

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 6:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u Banja Luci proslog ljeta i kad bih se vracao iz inostranstva jedino bih zivijeo u Banja Luci.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2005 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka je predivan grad, ja zivim 40-ak kilometara od BL. Sve je super, ima puno mjesta za izlazak, sjajne kafice, dobra kina, super butike, dobri fakulteti (u ovo bas nisam siguran), i sto je najvaznije punoooooooooooooo lepih cura... Laughing

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
MarioBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam jos uvijek imao priliku posjetiti Banja Luku ali bih rado volio doci jer sam cuo dosta toga lijepog o ovom gradu
 
SonjaBL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 28
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2005 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka je ludilo! Provodi su extra, kafane uvijek pune, a ljudi vjecito raspolozeni za provod!............. Very Happy
 
del_capo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dje me nadje, ima li ljepseg grada od krajiske ljepotice. Parkic, Vrbas, Vrbanja, Sehitluci, aleje ne zna im se broj, maldi, pa Very Happy trebice
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Banja Luka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon