www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemacka Bundesliga
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
simargal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 8
Mesto: Trstenik

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

batistuta je napisao/la sledeće:
Bayern je u mom srcu odkad je igrao u finalu lige sampiona s manchesterom(jos i prije). Jancker,scholl Smile Smile Smile ,elber Smile Smile ,mattheus,effenberg,kahn Smile .... kakva je to ekipa bila... (btw. ovo je moja prva poruka Very Happy Smile )


Dodaj tu i Baslera, Cigea, Tarnata, Ciklera, Babela, Hamana..

Effenberg je najveci!!!



_________________
Onaj ko nije spreman da se bori ne treba da postoji
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majstor2005 je napisao/la sledeće:
Imacete super ekipu,ako jos sacuvate Hleb-a i Kuranyi-a
Preksutra u Rostocku dobivate 100posto
Iz dvojke u dvojku Wink .


Sta da ti kazem druze?? Nadam se da nisi igrao na ODDSET!!! 8)
Nisam se nadao da ce VfB i Schalke da kiksnu... ali desilo se a Bayern je izvuko pobedu i mislim da ih sad niko vise nece zaustaviti, ma da se nikad ne zna... Exclamation
 
majstor2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 39
Mesto: NORTHERN TERRACE

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
majstor2005 je napisao/la sledeće:
Imacete super ekipu,ako jos sacuvate Hleb-a i Kuranyi-a
Preksutra u Rostocku dobivate 100posto
Iz dvojke u dvojku Wink .


Sta da ti kazem druze?? Nadam se da nisi igrao na ODDSET!!! 8)
Nisam se nadao da ce VfB i Schalke da kiksnu... ali desilo se a Bayern je izvuko pobedu i mislim da ih sad niko vise nece zaustaviti, ma da se nikad ne zna... Exclamation


MG-VFB 2:0 iz keca u keca 8) 8)

Jbg care,nama trebaju bodovi vise nego vama.

_________________
Ja imam bolest kojoj nema leka
i koja plasi normalnog coveka,
jer bog je meni poklonio mozak,
al' mi ga je Zvezda uzela!!!
 
belveder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hertha je naj,Marcelinho je ubedljivo najbolji igrac u bundes ligi.
 
aless17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 16
Mesto: nesmijem

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Bayern je u njemackoj najjaci, to se i vidi i na tabeli i na terenu. Nema konkurencije i tako ce i ostati.
 
sasko_5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: s.konopnica kriva palanka

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekoj moze da kaze sto saka..no sepak baern e sampionot vo Bundes ligata. Tesko deka vo brzo vreme ke se najde tim koj me mu bide konkurent za titulata.

_________________
Sasko
 
Hasselrot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2004
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Navijam za Bayern vec od '91. godine Very Happy

A inace volim gledat i ostalu Bundesligu. Ove godine me Mainz iznenadio, koji je doma pobjedio Werdere, Schalkea i jos nekoliko dobrih momcadi Surprised
A i imaju i vrlo simpaticnog trenera! Jucer (nakon osiguranja ostatka u 1. ligi) se njihov trener popeo sa onu ogradu kod navijaca, uzeo mikrofon i slavio s ruljom, ko' da je sam neki ludi navijac (a valjda i je i to... tamo je igrao skoro cijeli svoj zivot Very Happy ).
 
Dexdeki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja navijam za "lavove" iz Minhena, za 1860 Minhen. I ako su sada u 2. Ligi ipak po meni imaju najvernije navijace u Nemackoj. Ako bi Bayern ispao jednom u2. Ligu oni bi izgubili jako veliki broj navijaca, posto mnogi za njih navijaju zato sto su uspesni, pozdrav DexDeki Wink
 
l_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam za gladbach,otkud njima toliki novac za elbera,soncka i ostale tzv. zvijezde,onog heinza,pa to je bio promasaj kakvog nema,pa vratit zigea...
ne mirise mi na dobro...danas citam schalke 136 mil. eura duga,a gladbach vec 10 godina nije igrao u europi
 
Ajzak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno najbolji fudbal u nemackoj igra werder bremen, njihova prevelika opustanja ove sezone su dovela njih na 4. mesto, ali prosle godine smo videli kako se igra
 
duhh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bayer i hamburg su najbolje ekipe u njemackoj
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja otkako znam za sebe, znam i za bajern iz minhena tako da za njih vecinom navijam

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemacka Bundesliga Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon