www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ivobole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 90
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto djecu roditelji cim se rode uce da bude ili navijaci zvijezde ili navijaci partizana po meni najveca greska jer ja licno ne mogu navijati za zvijezdu ili partizan ako sam na primjer iz podgorice ili nisa ili vojvodine naravno da cu prije navijati za ekipu koja je iz toga grada nego za tim koji je iz tudjeg grada...

 
peny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Avg 2005
Poruke: 4
Mesto: Beograd

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dele se zato sto su klubovi priblizno slicnog kvaliteta i postignutih uspeha pa je upravo u tome veliki rivalitet izmedju njih. Devedesetih bilo je moda navijati za zvezdu, ali srecom to vec nekoliko godina nije tako. Mislim da ce za desetak godina biti pola-pola a dalje ko zna...
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: vojvodina Na vrh strane Na dno strane

ne dele se postoji milion klubova i mrzim kad neko kaze da svi navijaju ili za zvezdu ili za partizan. Sta je sa firmom (vojvodina), sa vitezovima (obilic), radovcima...
 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KAD BI LUDI ZNALI ZASTO ,NJIMA BI BILO LAKSE
ja navijam za Zvezdu samo u fudbalu,zato sto sam to ja,u kosarci navijam za FMP(refleks)zato sto tamo nicu mladi i kvalitetni igraci ,i oni igraju naj lepsu kosarku za oko,u ostalim sportovima navijam za reprezetaciju,mada ona nije klub,ali shvaticete tako nekako

_________________
mene niko ne voli Sad
 
kalezv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 12
Mesto: Zvornik

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nesto neopisivo ZveZda se voli i to je to nema pametovanja
 
ManiaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 41
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je smesno po meni..jedino kod nas ima toga...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ima i kod drugih samo sto su oni nesto malo vise brutalniji
!

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nekad nije bilo tako,to je posledica danasnjeg vremena,tj nekad je bilo vise klubova,secam se bioo sam mali akd me deda vodio an utakmice spartaka i stadion je uvek bio pun a deda i ja smo sve nosili zastavu i zvezda i parizna su umeli da padnu u subotici,a kad je o basketu rec to necu ni da govorim...
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dva su nacina.jedan je da svi u porodici navijaju za taj klub,pa se i ti pridruzis,a drugi da teras inat svima,pa navijas kontra od svih.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je neka stara podela.Uglavnom se covek opredeli za neku od ovih strana jos u detinjstvu, utuvi tako u glavu i tera dalje.Tako je barem kod mene; od kad znam za sebe znam i za Partizan, zavoleo sam ga, Grobar sam i umrecu tako.Malo ko se opredeli da promeni stranu...

_________________
Master
 
bosnovi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako voli neki klub vise ali smatram da nam oba trebaju bit jednako draga uostalom kada igra drzavna reprezentacija svi su zajedno i ne vidimrazloga da se ljudi biju zato sto je neko ovaj a neko onaj pa nebi se tuko ni sa torcidom ili BBB a kamoli sa nekim srbinom
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nacin zivota! Oni koji ne navijaju ni za koga su obicni indijanci koji ne znaju sta znaci vernost, odanost i ljubav prema klubu! Da li ima smisla ziveti, ne imati nesto i nekog (Partizan) zbog cega bi i u vatru i u vodu!!!!!!!!!!!!!! Grobar do groba!!!!!!!!!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon