www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koristoljublje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam, bar koliko znam ...

 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada,ali CILJ opravdava sredstva...tako daaa Twisted Evil

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se dali je pomaganje drugima, kad rezultira osjecajem zadovoljstva, takodjer prikriveni oblik koristoljublja? Rolling Eyes

Ja osobno nikada nisam nekoga iskoristila, to je bas glupo a i sebicno, mada moram priznati da toga ima sve vise. Uzasno se i osjetim kada primjetim da mene netko zeli da iskoristi jer se tada razocaram u tu osobu (naravno). Sto se mene tice, ja svjesno ponekad dozvolim da me iskoriste neki od mojih najblizih s kojima ne zivim i strasno mi smeta sto to rade, ali sam nekako popustljiva prema njima i onda dozvolim to. Zapravo,tako mi je lakse jer vjerovatno tako njima vracam za nesto sto su meni oni ucinili dok sam bila mala (to je malo duza i ozbiljnija prica), tako da to bas i ne smatram nekim zlonamjernim iskoristavanjem. Sto se "prijatelja" koji to pokusaju tice ,lako ih se rijesim ali uvijek ostanem povrijedjena i razocarana. Nikako da se naviknem na takve stvari. Sad

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam nikog iskoristio i necu nikada.To mi je nesto najodvratnije sto covek moze da uradi.Mada sam vise puta bio iskoriscen od strane mnogih prijatelja i bivsih devojaka Sad Evil or Very Mad Twisted Evil New Evil

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je jako ruzno koristiti nekoga,bilo materijalno ili koristiti neciju dobrotu...recimo,mene drustvo cesto iskoriscava zbog para i imam jako malo zaista iskrenih prijatelja... Sad
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam nekoga iskoristila, ali mene jesu. Šta ću kad sam predobra, za sve osjećam grižnju savjesti
 
anonimni_surfer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2007
Poruke: 27

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne sječam se točno ali vjerovatno jesam, mislim da je večina ljudi tako nešto napravila ali možda nikada nisu razmišljali o svojim postupcima.
 
vale40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise prezirem koristoljubive osobe,za cas ti okrenu ledja.Nazalost u danasnje vreme ima ih na gomilu. Smile
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi kakva vrsta koristoljublja hm ,neke sitne koristoljubivosti jesam koristial tipa recimo pozovem prijateljicu da me preveze na odrediste
ako se to naziva koristoljublje onda da jesam i te kako Wink ali nesto veliko i sto bi nazao ucinilo doticnoj osobi ne naravno ne koliko me secanje drzi
Ne dozvoli da u tvojim ocima
zablistaju suze jer ljudi
su zli i na rusevinama tvoje
srece sagradice spomenik svojoj
P O B E D I ! ! !

_________________
vera,ljubav,nada
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li ste ikada zloupotrebili neciju dobrotu (ili mozda ljubav) za neke svoje ciljeve?


pa tesko da mozes da iskoristis lose ljude, ustvari sve zavisi kakve planove tj ciljeve zelis dostici Mr. Green da li sam nekog iskoristila? ne secam se,tj nikada svesno. verovatno se desavalo da pre zamolim za uslugu neku "dobru dusu" ,ali to valjda tako ide. o prijateljima ne zelim da komentarisem,jer je priskakanje u pomoc sasvim normalna pojava.
s obzirom da meni novac ne igra neku bitnu ulogu u zivotu,s te strane nisam nikom stajala na zulj,tj nisam iskoriscavala. za ono sto mi treba,imam. Cool
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...u svakom žitu ima kukolja nije sve žito nit je sve kukolj...
Ako je u dubini naše duše da smo koristoljubiva bića onda ne možemo reći da je u nama usadjena ljubav.voljeti iz koristi nije ljubav..onaj ko koristi nekog zbog svog cilja ne može da voli...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Skorpija85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kazu "Cilj opravdava sredstva", ali bez obzira nisam jos nikad nekog iskoristila i vukla za nos!
Ali nazalost uvek neka dobra osoba tu nadrlja, jer namazanu osobu jos niko nije preveslo!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koristoljublje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon