www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spiritizam/verovanje u duhove
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
stasoni25
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 43

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi trebalo da vi koji ste imali iskustva sa ovim ili culi price, pa i one manje prijatne, podelite sa ostatkom foruma. uvek je zanimljivo tako nesto cuti. Inace Hitler je ''opasno'' koketirao sa okultnim tako da ima DVD pod nazivom ''Hitler i okultno'' koju su radili ljudi sa discovery chanel-a. Mislim da se jako priblizio i saznao istinu o mnogim okultnim i paranormalnim stvarima o kojima cemo mi razbijatu glavu u buducnosti.

 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citala sam o njima dosta, recimo kod Benedikta, i sve mi to deluje poprilicno istinito,ali nikakvo iskustvo nisam imala sa njima niti bilo kakvom drugom paranormalnom pojavom tako da sam skeptik. Confused
 
stasoni25
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 43

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba se doduse igrati stim stvarima a pogotovi ne s quiji tablom.citala sam dosta o tome i uglavnom se desi da duh ostane u kuci ili da se javi duh koji nije bio ni pozvan.opasno.
 
mil'ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se desilo da vidim jednog te istog coveka na nekoliko suludo razlicitih mesta u razmaku od nekolijo godina i u potpuno razlicitim situacijama, ranije sam mislila da ima veze s kosarkom posto sam posecivala bratovljeve utakmice na kojima je on mislim bio zapisnicar (ovo je bilo u novom sadu), proslo je 6 godina od tada i krenula sam na matursku ekskurziju, vozac je zalutao jer je hteo da ustedi na gorivu i sticajem okolnosti nasli smo se u nekom nebitnom madjarskom selu kad sam ga videla kako prica s nekim ljudima, to je bilo pre dve godine, pre 8 meseci opet sam ga videla kako prolazi jednim vojvodjanskim selom, a pre dva meseca opet u Novom Sadu, nemoguce je bas da svi ''oni'' samo lice jedno na drugog posto je taj covek izrazito karakteristicnog izgleda, bar za mene Shocked
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jesam pre mesec dana...
Dakle,ja budna i gledam kroz krovni prozor...Vedra nocj,puno zvezda,ali jak vetar duva,trese se sve u kucji.Odjednom skrenem pogled,ponovo u prozor-i ono neka stara zena,nisam sigurna,skroz seda i bela.Ja kao u transu,krenem ka prozoru,pruzim ruku,i ono-nista.e sad...verovatno je bila halucinacija...ali ko zna

_________________
Crvenokosa lutalica
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej ljudi.....necu moc zaspat veceras! ja nisam imala iskustava s duhovima... Confused

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jeste vi u nekoj sekti? Ma sta vam je ljudi, to je sve u vasim glavama. Nikada nisam video nista slicno, mada sam cuo razne price. cak sam sam prolazio i pored groblja (po noci, naravno) i pored napustenih kuca...
Ma to se vi toliko uplasite da stvarno to i vidite.
Ne postoji nista nadprirodno, verujte mi. Wink
 
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ti se nije deilo nista neobjasnjivo pa zbog toga i ne verujes. Ja sam cuo dosta prica o tome a i jednom prilikom sam imao susret sa jednim duhom, ali je to pomalo dugacka prica. Mr. Green New Evil

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ne bojim se ni ziva kurjaka, a kamoli mrtvih kozetina!", rece Njegos, a ja ponovih...
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne budi tako siguran........
Paranormalno postoji...sto bi onoliko ljudi lagali?

_________________
Crvenokosa lutalica
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne lazu oni, to je samo u njihovim glavama. Od svakakvih prica i razmisljanja o tome, od straha..., coveku se ucini da je to stvarno i video.
To je kao i prica o tome da li postoji Bog. Znas koliko ljudi veruje u Boga, ali to ne znaci da on postoji.
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko bi?Ali shat cjesh,ima previshe radoznalih...
Ne petljajte se sa duhovima i sl.....govorim iz iskustva meni bliskih ljudi,hvala Bogu

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Spiritizam/verovanje u duhove Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon