www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vam se dopadaju Strankinje??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jugo-betrugo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 12

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ti zivim u nemackoj i ovde sam video svakojake devojke iz celog sveta. I mogu da ti kazem da su nase i najlepse i najpametnije. Dobro volim i turkinje zato sto su malo i zgodne Smile . Ali ove iz spanije imaju opasne guze Shocked . ali ipak su nase najbolje

 
adan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brazilke i juznoamerikanke su vatrene = 5
Spanjole nisu lose = 4
probao sam i crnkinje ali smrde = 2
Indijke nisu lose = 4
Francuskinje = 4
Njemice = 4
Engleskinje su nifomanke

EX-YU variraju po iskustvu ali generalno = 4-5
 
leka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 83
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa poznajem par hrvatica moram priznati da nisu loshe ostale nisma imao priliku da upoznam
 
sesar6
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema do nasih cura a ako moram birati nesto drugo izabrao bih latino djevojku. one me jako privlace svojim izgledom
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

italijanke odisu nekom posebnom erotikom 100 glasova za njih
 
rabrmi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde u Australiji ima nas iz svih krajeva svijeta ima i lijepih ali znam sigurnoda su nase zene medju najljepsim na svijetu .
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise mi se svidjaju talijanke....mad i ovamo ima mnogo dobrih iz svih zemalja
 
magician
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novosadjanke su na broju 1, zatim idu Svedjanke, pa Svabice...ali kad se bolje razmisli..zensko je zensko Laughing
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma zena je zena! Ne vodis ljubav s njenim pasosem ili narodnoscu.....i voleces je svim srcem bila ona iz SCG, HR, CH , USA ili Tunguzije.....
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od zemlje iz koje su.....meni se svidjaju sve koje su u nekoj zemlji de se zivi bolje nego u Yugi....(malo li ih je? Crying or Very sad )

imao sam iskustvo sa Francuskinjom i Shvajcarkinjom......odlichne su.....i obe bi zenio za papire.... Rolling Eyes
 
samir2210
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 54
Mesto: Villach

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u Austiji, imo sam dosta strankinja! U sexu su fenomenalne zato sto puno vise stvari radi nego nase, DOSTA VISE! Ali za zenidbu SAMO NASE! Nema u braku gorih zena nego svabica!!!
 
dnkol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 4
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

madjarice su naj naj.budimpesta je prepuna 10+ riba.grkinje su -.u ramenima 3 puta sire od naseg prosecnog muskarca.francuskinje imaju losu facu, a italijanke onako.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako vam se dopadaju Strankinje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon