www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deja vu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 7:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da smo svi imali prilike da vidimo "već vidjeno". Srecom pa se to ne desava precesto jer me obavezno unervozi - ko da imam neke strahove il tako sta. Ipak od svega je najzesci Mustafa Nadarevic sa svojim De ja vu-ima Wink

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

unervozi..da slazem se sa tim..uplasi donekle..imam utisak da nije dobro znati stvari koje ce se desiti..ili koje su se desile..zbunjujuce jednom recju...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
lizmanq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2003
Poruke: 2
Mesto: Pozarevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se desavalo vise puta. Nisi svestan toga tog dana sta ce se desiti kad upravo ono vidis isti dogadjaj koji se desio ranije, i znas sta ce se desiti i sta ce se reci.
 
lsopi1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 2

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam..čitam ovo što ste napisali i pitam se što je to paralelni svijet i kakvu konstrukciju on ima pa ako je netko voljan odgovorit Smile)))
ali čisto sumnjam u tvrdnju paralelnog svijeta...
ali ako se sjetimo sve je relativno Smile)
 
ivanabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se to desava skoro svakodnevno, pogotovo ako redovno meditiram..onih dana kada sam napeta,nervozna to mi se nikad ne desava..
 
SerVladicus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Mar 2004
Poruke: 11
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki neurolozi tvrde da je Deja Vu jedan od simptoma koji se prvi javlja kod osoba predisponiranih za epilepsiju...
 
skevaskeva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dogadjalo mi se. Mozgao sam oko toga zasto i kako i moja teorija je da sam to ustvari sanjao nekad... Covek za vreme sna usni oko 50 000 snova, ali ja se retko kad secam i jednog, tako da dok spavamo, razmisljamo i to mnogo brze neko inace, pa se moze desiti da predpostavimo da ce se nesto desiti u snu i to ispadne tacno!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ovu temu nisam video?
Gotovo po pravilu, kad sam psihicki izmoren, dolazi do deja vua, i to veoma izrazenog... Kad dodje, moram da se smirim i stalozim, jer pocinje da me obuzima.
Za sada je bezopasno, ali ne znam... Neutral

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
pajo21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to zbog rada naseg mozga koji biljezi vrlo veliku kolicinu podataka. U trenutku kada poveze neke od zapamcenih podataka nama se u biti privida da smo to vec dozivjeli. A kod malo starijih ljudi mogucnost da nam se nesto isto vec desilo prilicno je velika! Zar ne?
 
koske
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Jul 2003
Poruke: 11

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 5:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Pajo: da ti kazem to sto kazes bas moguca stvar ali ne verujem da je to. jer ima kad ja idem na ulicu vidim neku osobu i odjednom imam osecaj od vec vidjeno.
ne ja mislim da je to mozak on nam salje kao neki Adrenalin koji nam daje osecaj od tog vec vidjenog kobajagi. pa ti mislis da si to vec video ali ustvari nisi.. ali mozak ti daj taj osecaj. to mozda zbog isto neki stres ili sta ja znam mora da bude tu nesto
 
neustrasiv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to ne desava tako cesto...ali mojoj drugarici svakodnevno.Stalno je to prati.


Nego meni se desava jos jedna stvar:dok sanjam recimo neki san sve je OK,onda se iz cista mira probudim i imam osjecaj da sam taj san vec negdje ranije sanjao ili da mi se dogodio,a ustvari vecinom nije jer se ne mogu sjetiti i to je jedan jako,jako neprijatan osjecaj pogotovo ako se to desi negdje oko 2-3 sata ujutro.Ovo mi se jako cesto dogadja.
 
HONEY-72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljiv dozivljaj koji sam dozivjela nebrojeno puta.i kao i svi ostali,nemam pojma o cemu je rijec.moram vam nesto reci.evo upravo sad dok ovo pisem na radiju ide pjesma dejavu.slicajnost?hm Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Deja vu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon