www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Paralelni zivot-istina ili ne???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem u postojanje paralelnog sveta...mozda cak i vise njih...
Ne mora da znaci da smo mi,nesvesni toga,istovremeno ovde i tamo...ali neko drugi sigurno jeste.
Jer ako sve posmatramo kao emitovanje programa na radio stanicama...mi na jednom aparatu,mozemo slusati jednu odredjenu frekvenciju,sto ne znaci da se na drugim frekvencijama tog trenutka nista ne emituje...Emituje se,naravno,ali mi to ne cujemo.
Jesam li zakomplikovala Rolling Eyes


 
bobac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2005
Poruke: 4

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vjerujem, bar ne u formi i sadržaju o kakvom se javno misli i piše.
 
bojanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jan 2004
Poruke: 47

PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila je pre neki dan na TV jedna zanimljiva emisija na temu kako se vratiti u proslost i buducnost. Valjda je zakljucak bio da kada bismo obleteli neku "sferu" i vratili se sa suprotne strane to bi bilo kao da smo se vratili u proslost .... al sam ga srocio.... mada ovo nije naucno dokazano...

p.s. ne pokusavajte kod kuce Smile
 
nana_andrija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Parelelni svijet Na vrh strane Na dno strane

Ono u sta ja cvrsto vjerujem je da nasa cula nijesu dovoljna da registruju sve sto postoji oko nas, a to se narocito odnosi na duhovni svijet. Naucnici kazu da je frekvencija naseg vidnog polja vrlo uska, tako da na primjer ne mozemo vidjeti andjele, iako su mnogi vise nego uvjereni da oni zaista postoje. Slijepi smo za mnogo toga...
 
Vlada80Bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ima neko mozda knjigu B.D. Benedikta "paralelni svet fantazija ili stvarnost" u originalu "The Paralel World" / B. D. Benedikt u nekoj elektronskoj formi (na bilo kom jeziku) ?
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo verujem u sve te stvari...jer mi ustvari nista ne znamo o njima, i ko zna sta se tu jos krije! Lakse mi je ziveti uz verovanje da smrcu nije kraj svemu
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni postoji ali neznam bas dal se moze uci... i da moze ne bi volela da vidim svoje drugo ja... Very Happy
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi pricate da da ste gledali na tv da ste slusali da je neko tamo... moze li iko od vas da kaze konkretni primer. Mislim ako taj svet uopste postoji i ako su vec neki bili tamo, zasto to nisu argumentovali dali neki konkretan materijal sto bi doneli od tamo. Kad je taj paralelni svet tako savrsen (savrsen kazem jer je ipak umece da se tako uspesno skriva tolikog vremena od ocima javnosti) sigurno da postoji i neki savrseni predmet koji ljudima bi bio predizvik da ga uzmu... I jos jedno kad vec postoje ljudi koje su videli drugi svet da li ih licno poznajete.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u ovom istinski vjerujem. zar se nije vama dogodilo da nesto sta vidite vi je poznato "vec vidzeno" -deza wu- za ovo lekari kazu da je karakteristicno kod adolescentima ali ipak to nije dokazano s ni jedne eeg snimke tako da mogu reci da vjerujem
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dajte ljudi zasto vjerujete u te naucne knjige,pa svaki covjek moze biti filozof i pricat svasta al to ne mora znaciti da mu mi moramo vjerovati.
 
ZOTE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Okt 2005
Poruke: 86

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dezavu je dokaz da postoje paralelni svetovi. To znachi da mi u istom trenutku zivimo negde na nekom drugom kraju sveta samo u drugom vremenu. Zato i nastaje Dezavu jer su vremena izmeshana. Kraj sveta nastache kada se spoje svi ti paralelni svetovi u jedno. Evo dokaza od Biblije da postoje paraleni svetovi:

Knjiga proroka Danaili 7; 25

25. И говориће речи на Вишњег, и потираће свеце Вишњег, и помишљаће да промени времена и законе; и даће му се у руке за време и за времена и за по времена.

Isto to saznajemo iz ovih stihova: Danail 12; 7

7. И чух човека обученог у платно, који стајаше над водом у реци, и подиже десницу своју и левицу своју к небу, и закле се Оним који живи увек да ће се све ово испунити по времену, по временима и по по времена, и кад се сврши расап силе светог народа.

http://biblija.info/ekavski/index.htm
Sveto Pismo na srpskom jeziku, prevod Danicic-Karadzic.
 
Plavsha
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 1305
Mesto: Blizu njega.....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam citala mnogo kniga o paralelnom svetu nekako me jako ali jko interesuje.Mislim da postoji, je i u svemu i u svakome postoji jedna paralela koja je na neki nacin skroz drukcija od nas.Jednom prilikom sam cula a to mi si i desavalo u nekom te=renutku da mi se nesto desi i da imam osecaj da sam taj dogadjaj jos negde dozivela.I to me jako interesuje.Ako neko nesto vise zna vise o paralelnom svetu neka pise .hvala Smile

_________________
Hocu tebe da sanjam i danju i nocu kao da si stigao iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Paralelni zivot-istina ili ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon