www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li znali ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2012 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste li znali da jos malo pa...gotov odmor Rolling Eyes


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2012 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Јесте ли знали да вечерас од филма нема ништа? Laughing
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2012 7:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li znali da se januar napokon približava kraju i da je napokon nastupila ona prava zima!?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2012 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Јесте ли знали да сам поново постала ноћна птичица??
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2012 7:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Jeste li znali da ako onako kako sam pročitala izgleda pregled kod neurologa, prije ću da izađem nego da uđem kod njega?! Shocked

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2012 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste li znali da se smijem okladiti u sto 'oce te..da znam ko ce oko 8-9 doci na sajt... Shocked

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2012 7:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li znali da smo ovaj mačor i ja uredovni u ovo doba dana i gotovo jedini na sajtu? Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2012 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste li znali da sam radila od 6 ujutru do 8 uvece Shocked

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2012 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li znali da je danas čak i meni hladno? Confused

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2012 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Јесте ли знали да морам да се спремим за аудицију, сутра?? И имам само данас? Laughing Laughing Rolling Eyes Laughing Laughing
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2012 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste li znali da sam danas "zaradio" 500 km... Wink Wink Wink Mr. Green
na sasvim jednostavan i prost nacin...Shocked
za taj nacin vam samo treba ..
neko ko ima puno srece....vise nego mozga...Rolling Eyes
logicno je da i mora da bude zeMsko..Wink
jer opet je logicno...da one imaju vise srece ...nego mozga.....Neutral

treba vam jedna vjestica...( naravno neka druga..jer moja vjestica...je moja vjestica...Wink
a moje stvari neko kad dira ili krade....uglavnom zavrsi u bolnici... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )


dakle..ona je ( vjestica) zaradila...na kladionici ..(a ne vjesticarenjam..
kao sve druge razno razne vjestice...)
tj na bingu..od kladionice...
( 3 ili 4 put...ona je sretne glavice i rukice...Mr. Green
a posebno je sretna sto ima sto nijedna druga cura nema..ona mene ima...iako na svetu ima mnogo budala ja sam jedan jedini na svetu..Shocked
mada mnogi pokusvaaju da me isplagiraju...ali to ne polazi nikome za mozgom...a posebno za nekim eksciplitnim (eksplicitnim) dijelovima tijela...o kojim se i dan danas sve najljepse
i sa punim ustima hvale...u zenskom drustvu potajno uz kaficu - prica... Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing)
i naravno da sam ja opet... uzeo sebi pare.. Rolling Eyes
a njoj uplatio iste brojeve...
i rek'o joj da sam imao nekog posla.. Rolling Eyes
pa nisam stigao da uplatim u 12h - brojeve.. Rolling Eyes

ustalom..sta ona zna je l to bilo u 12 ili u 13 casova danasnjeg dana...Shocked
kad ja kazem da je bilo u 13 ..onda je bilo u 13...casova...( naravno) Wink Mr. Green
mada ona to i ne prati...ne zanima nju to:roll: ...
jer naravno da meni bezgranicno i slijepo vjeruje...Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
( kad sutim..a danas sam se malko usutio...tako je uvijek kad imam neocekivani visak para...Laughing Laughing Laughing Laughing )

jer ja necu nista da lazem ..Rolling Eyes:roll:niti da priznajem...Rolling Eyes
pogotovo ako se ne sjecam...Wink

a i svi znaju da sam ja ... u krizi ranih srednjih godina ... 30 +...je meni....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
( mada niko ziv ne zna sta je meni..a posebno mentoli ..za one koji ne znaju..mentol je osoba koja previse jede mentol bombone i onda prica bilo sta pa i gluposti...samo da narod osjeti svjez dah...a
ne znaju da im samo po citav dan smrad izlazi iz usta...a nesto budjavo ulazi u njih...
usta..koja treba isprati benzinom pa varikinom...pa alkoholom.... medicinskim... a ne rakijom..jer od rakije tek nemaju pojma sta baljezgaju..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

imam puno obaveza i jos vise briga...i zbog toga sve brzo zaboravim....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
( a sem toga imam i dokaz... vjestica mi je nasla petu sijedu dlaku:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad...u skoro cetri godine...koliko me mora ili zeli...gledati...
po jednu svake godine..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
a eto u ovoj vec - dvije Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad...znaci da sam ove godine posebno senilan... malko..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
mada ona i sve druge zene..koje znam i ne znam...
misle da se ja pravim lud i zaboravan...Shocked
i da ja uvijek sve znam...i da sam za sve posve kriv...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
sto je apsurdna laz i apsolutno nije uopste i nimalo tacno...Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mr. Green Laughing Laughing Laughing )
a i mene gluposti bash nesto i ne zanimaju... Rolling Eyes
jel to bilo u 12 ili u 13h..sta mene briga kad je to bilo...Shocked
vazno je da se desilo i da se desava opet i opet..i stalno... Mr. Green Laughing Laughing Laughing

a i sta ce njoj pare...ima ona para...ja sam sirotinja...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i nek sam joj uzeo...pare...Evil or Very Mad Mr. Green
kupio sam i njoj...tablete ...za masinsko pranje posudja ( da ne trlja rukicama po sudju po ovoj zimi ..jer sam ipak zlatan..ne zlatan kao ime..nego zlatan kao tozla... Mr. Green Laughing Laughing Laughing )
i omeksivac...(primijetio sam da su gacice kod tudjih cura
nekako mekse i ljepse i prijatnije su...nego njene.....ljepe se za prstice..
dok provjeravam je l im se stvarno svidjam ...bas toliko... koliko pricaju....Confused Confused Confused Mr. Green )
pa eto...nek to malko omeksa...pa cu ponekad provjeriti jel se i njoj jos uvijek svidjam... Rolling Eyes
ili me samo trpi dok moze... Rolling Eyes
( ovo ako ona procita...iskoristice moj skoro novi vakizasi - od san mai III - japanskog celika-
dok ja budem malo spavao.... Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
posto i nije bas pametno bilo kakav ostar predmet
ili bilo kakav meni sumnjiv...predmet... okrenuti prema meni... dok sam budan...jer se moze svasta desit....

kupio sam i paklo bajaderica ( cekaj..to nisam njoj kupio...to sam kupio...nekome kome dugujem bajederice Rolling Eyes)
njoj sam josh kupio paklo 3 u 1 ( zato mi je vec dala pare) i jedne gumirane bombone...( veliko pakovanje:mrgreen: Laughing Laughing Laughing Laughing )u obliku raznih zivuljkica...Rolling Eyes
nek zvace ..Rolling Eyes
manje ce pricat...Rolling Eyes
a mene ce manje vrat boljeti od klimanja glavom...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i manje cu se praviti da slusam sta ona tu meni to nesto prica... Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

i nekog plasticnog papagaja ili jastreba.... nemam pojma sta je...valjda tica neka...Shocked
sto kad joj glavu malo pritisnes... izleti joj izmedju nogu "repic"..a na repicu zastavica i na njoj jasno pise - aj lav ju...( na engleskom to valjda znaci... volim te...nemam pojma... nisam ja bash posve englez... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )

a i trebaju mi pare...da mogu tudje cure castit...Shocked
cugom...taksijem...i tako to...jer su im momci posve nesposobni...
i nemaju para ni za sebe..a kamoli za njih...a i one su izgleda malko nesposobne...
a punko maloumne...Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
cim su sa takvim mentolima...neljebovcima...koji nemaju para da plate svojim curama
koje kuhano vince ..da se malko zgriju po ovoj hladnoci..( a kamoli ko ja ..tudjim curama Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing)
i taksic ako trebaju negdje da dodzu..gdje ih neko ceka..
recimo..ja ...ili mozda opet ja...ili mozda se nekome malo ucinilo... da sam to ja...Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
jer ja se pocesto...privdjam ljudima...( na raznim mjestima)a posebno curama...
posebno onim...koje nisu dugo bile ni na jednom koncertu... sem elektricnog orgazma...Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
i koje ne znaju sta je to....sem u varijanti - sama svoja majstorka...
pa valjda 'oce da me iskoriste..posto misle da sam ja djed mraz ili da sam lud posve..
...ili da nisam nizasta drugo... stvoren...
i da nemam pametnijeg posla...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

i tako dok ti nesposobni momci hodaju bezveze po ovom kijametu...
ja im u medjuvremenu malo zabavljam cure...( posto ja sad imam vremena)...da im ne bude dosadno...a i da se malko nasmiju ( jer su zaboravile da se smiju koliko me dugo nije bilo)Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i naravno da cuju sta god pametno...jer ja sam uvijek pametan.... Wink Wink Wink Mr. Green
( kad sutim...a danas sam dva tri minuta bio posve pametan Wink Wink Wink Mr. Green )
samo ne pametujem po citav dan...nego se pocitav dan zahebavam... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

a i svi znaju da sam ja posve dobar drug...( jest da volim malo zahebavat narod Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i mentole..lozit ...al' sam dobar skroz... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
u svakom pogledu...tako kazu sve cure...koje sam slucajno..
nekako i nekom greskom....promasio i nisam ih stigao obescastiti...ma da nikad nije kasno... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad)
i da su im cure u dobrim rukama...jer ja imam dobre ruke za cure...
nitko ih ne zna milovat i maziti ko ja...a za i za momke te moje ruke su dobre..
skoro svakom...
mogu vratic zavrnut i glavu iscupat...dok kazes keks.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
samo ako se nesto klinci ili mulja tu meni nesto...i zivcira me...Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mr. Green Laughing Laughing Laughing

eto.. tako...ovo sam napisao da neki momci znaju..ako su nesposobni...
i nemaju mozga i nacina da zarade neku kintu...da se ne sekiraju ..
za svoje cure..one se uvijek snadju...pa cak i po ovoj zimi i hladnoci... Wink Wink Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing

p.s..to se ja malko salim......a mozda imam i neko psi'cko oboljenje...
jer svi ljudi koji se smiju stalno...i vazda se zahebavaju...i pricaju nevjerovatne price....
(za koje vecina mentola...zna samo iz filmova...i svojih neostvarivih snova...koji bi se mogli ostvariti da je neko corav.
ili bar malko( 75 % ) obnevidio na oba oka svoja......i da je po citav dan na teskim drogama..heroin...kokain...rakija...i palacinke sa svim i svacim...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad)
i svi oni imaju neko oboljenje...a ja posto ne zelim da se izdvajam iz mase......Wink Wink Wink Mr. Green
pa tako i ja sam psi'icki oboljeli pac'jent...
na primjer...cisto mi je za sve gluposti... obolio... jedan vitalni i uvijek radio - aktivni - organ...Shocked
sirom svijeta je poznat...pod latinskim nazivom... poznat kao - vulgarius izmedjunogikus nabildanikus ogromnikus mnogo tvrdikus misicikussss... Shocked Mr. Green Laughing Laughing Laughing
a na srpskohrvatckocrnogorskomakedonskokobosanskom...poznat kao .....auuuuuu...masaaaalalalalaaaaaaaaaaaaaaahhhhaaaaaaaa....Mr. Green Laughing Laughing Laughing

odo sad malo na burek..na psihijatriju tj psihologiju. Rolling Eyes ........
dok sam raspolozen.... Rolling Eyes
da napisem sta god pametno... Rolling Eyes
i udjelim koji veoma pametan i jako beskooristan neki savjet....nekom pacijentu...ili osoblju...svejedno je.... Wink Wink Wink Mr. Green

Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2012 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste li znali da se valjam od smeha i ne mogu da se zaustavim Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Jeste li znali ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  sledeća
Strana 3 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon