www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bermudski trougao
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
indirze
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ovdje citam u mnogim postovima se spominju neka pojacana magnetska polja,vanzemaljci,oluje,subdimenzije itd.ja sam musliman,nisam bas neki covjek koji praktikuje vjeru u zivotu,al u srcu cvrsto vjerujem u allaha.u kur'anu se spominje ovaj bermudski trougao i sad ja necu doslovice citirat kur'anske ajete jer ovdje ima i ateista i ljudi druge vjere,nego bih samo da spomenem da se govori o duhovnim silama,a ako bilo ko od vas ma koje vjere bio,vjeruje u boga onda je sigurno da vjeruje i u duhovni svijet..covjek je daleko dogurao u pravcu nauke,tehnologije i jos mnogo cega,i mislim da bi to sve davno bilo rijeseno i istrazeno da nije u pitanju neka visa sila(duhovni svijet).medzutim,o tom bermudskom trouglu se samo prica sa nekom primjesom misterije i neargumentovanih misljenja.zato da sam siguran 100% da je u pitanju nesto sto covjekov mozak jos uvijek ne moze da samelje.znam da ce mnogi reci da sam smijesan i da pricam gluposti,ali eto ja samo iznjeo svoje misljenje o tome Exclamation

 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesantna tema zna li neko neku knjigu na ovu temu ! Ako zna nek mi pusti poruku !

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjige u smislu da citas nesto vise o zanimljivostima toga neces lagano pronaci, pogotovo o strasnim nesrecama koje su se desavale posljednjih godina, ako ste procitali dva posta koja sam ranije postavio, moze se saznati nesto vise o tome kakve se sve radnje danas desavaju, jer je postalo nesto poput tajanstvene baze u nevadi, cuva se kao "oci u glavi", a sto se tice knjiga vezanih za ovu temu u podrucju nauke i istrazivanja, stare se vise ne priznaju, jer zadnja odkrica izgleda postaju realna i logicna za prihvatiti...
A za ovo sto kaze Indirze, to je tocno i to ne stoji samo u Kur'anu nego i u ostalim nebeskim religijama, a radi se o tome da je prebivaliste Dzina (nevidljiva bica, koja zive jedu, piju i razmnozavaju se kao i covjek, a mogu biti zli i dobri) i ostalih duhovnih svorenja...

_________________
 
shokatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 82
Mesto: subotica

gabon.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

procitao sam jednu knjigu o bermudskom trouglu "tajne mora" i u njoj je receno da su o tom mestu izrecene mnoge gluposti pa preporucujem svima da pronadju na netu neke cinjenice. nema linkovanja pa ne mogu da vam dam adresu. sorry
 
aldijanbar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 57
Mesto: Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki kazu da je sotonin prijesto na zemlji bas tu....zanimljivo

_________________
Suze Su Covjekovo NajSlabije Oruzje Kad Macevi Kresnu Varnice Rata,Kad Se Prolije Krv,Kad Lepe Devojke Od Sramote Moraju Da Kriju Lica Rukama...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toliko je misterija vezano za ovu oblast..zaista steta sto se naucnici nikako ne mogu uskladiti i naci pravi razlog svih ovih desavanja..u zadnje vreme sve se manje prica o trouglu..dali se smirilo ili....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada se on nije smirio...po nekoj teoriji postoji baza tamo i to skrivena a ko dodje u tu oblast i to vidi naravno mora biti sklonjen sa lica zemlje...šta tamo rade i čime se bave to je pitanje....
po drugoj teoriji tamo je neka vremenska anomalija specifična samo za to područije pa ko se nadje tu..da ne kažem šta...
treća je da djavo voli da se malo šali pa ono kao po nekada svrati da vidi šta ima i uzme nesšto.-.-
ima još dosta ovakvih tvrdnji ali dok se to lično ne ispita/nikada/ možemo verovati samo tvrdnjama ili pak misliti da sve to samo lažu..

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
odadz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 2
Mesto: NOVI SAD

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bermudski trougao je vremenski prolaz u paralelnu dimenziju koja je ista kao i ova.Što se tiče nestanaka brodova i aviona to je zato sto se nađu u pogresno vreme na pogrešnom mestu,razlog zbog kojih se to desava jeste prilagođavanje ljudi na onaj život da bi nastavili ljudsku rasu posle smaka sveta koji će se desiti po nekim proračunima i predviđanjima između 2023 i 2025 godine.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam da li da se opredelim za vanzemaljsku inteligenciju, neku drugu dimenziju ili nesto trece ali nije tu nesto u redu. Da postoji logicno objasnjenje valjda bi ga do sada nasli.Cim sa svom modernom tehnologijom i naukom koja napreduje iz dana u dan niko nije 100% siguran u uzroke nestanaka i nesreca ima tu neka visa sila.U svakom slucaju ja bih tu deonicu zaobilazila u sirokom luku! Da li su nekada pronadjeni ostaci nekog broda ili aviona i da li su se spustali ronioci da ih traze??? Mislim ako nesto padne i potopi se mora biti negde na dnu.E kao nema olupina onda je to vec za razmisljanje duboko, i namece se zakljucak o nekoj neobjasnjivoj sili nama nepoznatoj.

_________________
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa postoji delimicno naucno objasnjenje... ne znam ga napamet ali isceprkajte na netu, makar to nije tesko... u sustini sve se svodi na veliku kolicinu metana u vazduhu... valjda...
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne bih ja to objasnjenje o metanu tako zdravo za gotovo prihvatila

_________________
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja verujem da bermudski trougao postoji jer je dosta ljudi nestalo bez traga i glasa a jos se nisu pojavili

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Bermudski trougao Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon