www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: Najbolja tekma 2004/2005
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
boner
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 6
Mesto: Kula

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Psv-Milan. Imali su finale nadomak

 
caja6
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 10

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2004 SLOVENIJA : Italija (1:0)
2005 Chelsea : Barcelona

tako mislim
 
fg15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Celzi - Barsa 4:2
 
prokuplje123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

celsi-barca u londonu
 
UJC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fg15 je napisao/la sledeće:
Celzi - Barsa 4:2


Definitivno... tu se mogla vidjeti sva ljepota i umijece fudbala...
THE BEST Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Namerno sam cekao finale Lige sampiona... do sad sam mislio Chelsea protiv Barcelona u London, ali sad...

definitivno FC Liverpool protiv AC Milan Exclamation

Ovo je bio vrhunac ove sezone... Exclamation
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pored ovog sto sam naveo utakmicu Chelzi-Arsenal, moram sad navesti i finalnu utakmicu lige prvaka. Sjajna, Liverpool se vratio iz mrtvih i na kraju uspio preko penala da pobjedi Milan koji je imao tako veliku sansu, i jos sansa Shevcenka 2 min pre kraja. Ma sjajno, kao da je neko rezirao ovu tekmu za neki film...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i kao sto je Boban rekao...ono je prosto neverovatno...3:0 poluvreme i svi smo vec otpisali Engleze...mislim da ih je i sam Milan otpisao...i onda BOOM!!!
Sta se dogodilo ne zna se...ni sami igraci Milana nisu znali sta ih je snaslo... Shocked ...i neverovatna zavrsnica - Penali!!! A Liverpolu kao da je bilo sudjeno da pobedi...stvarno neverovatna tekma 8) 8) 8)
 
Firmans
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja? psv-milan. zamisli pobedis milan sa 3-1 i ne prodjes dalje! kakva ironija! i taj milan je smesan go u 90-tom minutu pa mene bi bila sramota!
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Firmans je napisao/la sledeće:
najbolja? psv-milan. zamisli pobedis milan sa 3-1 i ne prodjes dalje! kakva ironija! i taj milan je smesan go u 90-tom minutu pa mene bi bila sramota!


prijatelju nemoj da razdvajas postove onako...odgovoris lepo sve u jednom

WIZARD
 
Gaja666999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vi niste gledali utakmicu Turbina - Sindjelic! E to je utakmica. Na kraju je bilo 1:0 za Turbinu, Filipovic dao evrogol sa 30 metara!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan Liverpul, definitivno Very Happy

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: Najbolja tekma 2004/2005 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon