www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugaricin bivsi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u toj situaciji.
Smuvala sam se sa drugaricinim bivsim ali to je bilo na jedno vece.Iako mi je ona govorila da budem sa njim,da nepropustim priliku znala sam da joj je krivo i da ga jos uvek voli.Ja sam sa njim pricala i rekla da necu zbog nje i on je navaljivao ali nisam se predomislila.Evo oni su sad zajedno,ponovo i drago mi je zbog toga,jer ona njega voli i prosto se pokajem sto sam bila sa njim i na to jedno vece!



_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEVER!On je obeležen za mene!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ne hvala nikaddd!!!!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka hvala! Bitnija mi je ona.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
A|ex
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 19 Apr 2005
Poruke: 290
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam to uadila, ali imala sam "priliku". Tj. on je hteo "nesto" sa mnom, ona je to znala, i dala mi je zeleno svetlo (raskinuli su pre 2 godine), ali, jednostavno ja nisam zelela. Ona je moja najbolja drugarica, i onog trenutka kada se smuvao s njom za mene je postao nedostupan! Bez obzira na to sto oni vise nisu zajedno, moj odnos prema njemu se ne menja!
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih to preporucila jer bi se moglo desiti da me uporedjuje sa njom, na sta bih ja poludela!!!!
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam dugo tvrdila da necu nikada...i zaista nisam...sve do pre godinu dana... naime, moj najbolji drug je imao kratku ali strasnu vezu sa jednoim od mojih najboljih drugarica koja ga je na letovanju prevarila i ostavila...godinu dana kasnije...nas dvoje smo otkrili da se volimo, oboje porazgovarali sa njom...i sada je sve ok. Nas dvoje planiramo brak, a ona je sastavni deo naseg zivota. Neretko se smejemo "ludostima" iz proslosti...ljubomore nema ni sa jedne strane jer je on najiskreniji i najbolji covek na svetu.
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto su mnog vec napisali, drugaricini bivsi i sadasnji ili buduci su za mene obelezeni...imala sam priliku da mi drugarica ukrade decka, nisu bili dugo, a ja i ona vise nismo drugarice iz tog razloga sto mi je pricala celo vreme kako je on njoj "ruzan", ne svidja joj se, bla bla da bi mi sutra u skoli rekla "tvoja najveca ljubav me muva i mi smo zajedno" uffff New Evil New Evil New Evil nju treba u ovaj moj lonac

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
ivana976
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 41
Mesto: Vasington/novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 05, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bivsi momci mojih drugarica jednostavno vise nisu za mene muskarci za koje bih ja bila zaintersovana ni za druzenje a kamoli za nesto drugo....
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, ne mogu ništa da tvrdim... do sada sam imala sreće da drugarice i ja nemamo isti ukus (po pitanju muškaraca), pa nisam došla u takvu situaciju...
Ali opet, nikad se ne zna. Ako mi se dogodi tako nešto, svratiću opet i ispričati svoje iskustvo... Wink

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam...ali samo drugarski.
Sa mnogim momcima moje sestre sam i danas u super odnosima dok ona nije....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivana976 je napisao/la sledeće:
bivsi momci mojih drugarica jednostavno vise nisu za mene muskarci za koje bih ja bila zaintersovana ni za druzenje a kamoli za nesto drugo....



apsolutno se slažem!
uostalom da je drugačije niti bi one meni, niti ja njima bila iskrena prijateljica!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Drugaricin bivsi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon