www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav prema klubu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
r.s.024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 7

PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bananche je napisao/la sledeće:
navijac je onaj koji godisnje prebaci bar 10.000 km zbog svog kluba. ode na makar 75% gostovanja. to je NAVIJAC. ostalo su simpatizeri, i generalno, zbog velike kolicine takvih, nama sport propada.


Ovo je tachno !

Ljubav prema klubu je neshto neopisivo , zato i svi mi iz Subotice koji navijamo za Zvezdu idemo redovno na tekme .


 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne idem na utakmice jer ne bi da izgubim glavu, nekada su ljudi isli neorganizovano na utakmice i atmosfera se pravila spontano i uvek je bilo super, retko je bilo tuca a kamoli mrtvih i povredjenih a sada... zato ja navijam iz fotelje,mada bi otisao na djuzepe meacu da mogu
 
delije kosovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 28
Mesto: Kos. Mitrovica/Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem kad god mogu na zvezdine utakmice, jer sam 350 km od bg

Pravi navijaci koji imaju uslove tj. zive u bg moraju da idu na vise od 90% utakmica.

_________________
Kosovo je srce Srbije!
 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili_piton86 je napisao/la sledeće:
ma ne idem na utakmice jer ne bi da izgubim glavu, nekada su ljudi isli neorganizovano na utakmice i atmosfera se pravila spontano i uvek je bilo super, retko je bilo tuca a kamoli mrtvih i povredjenih a sada... zato ja navijam iz fotelje,mada bi otisao na djuzepe meacu da mogu

Ne znam na koga sumnjas, na nas kao "huligane" ili policiju... Ako mislis da smo mi krivci za nerede, reci cu ti samo da su u toj Italiji (zbog koje svi balave) takvi incidenti i nastali, bodenje i mnoge druge prljave radnje.. Ako mislis na policiju, tu postujem ljude koji se plase da odu na utakmicu da bi im policija ni zbog cega rebra polomila..
Sta da vam kazem, samo dolaskom na stadion cemo to moci da promenimo, nikako nedolaskom jer im time samo pomazemo, a ministar i njegovi ljudi trljaju ruke..
ZANDAR BITI, TO JE TUZNA STVAR!
 
dusanzikic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 290
Mesto: БГД

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesha_vozdovac je napisao/la sledeće:

Ne znam na koga sumnjas, na nas kao "huligane" ili policiju... Ako mislis da smo mi krivci za nerede, reci cu ti samo da su u toj Italiji (zbog koje svi balave) takvi incidenti i nastali, bodenje i mnoge druge prljave radnje.. Ako mislis na policiju, tu postujem ljude koji se plase da odu na utakmicu da bi im policija ni zbog cega rebra polomila..
Sta da vam kazem, samo dolaskom na stadion cemo to moci da promenimo, nikako nedolaskom jer im time samo pomazemo, a ministar i njegovi ljudi trljaju ruke..
ZANDAR BITI, TO JE TUZNA STVAR!


Apsolutno si u pravu.
Nemojte ljudi napamet da pricate nego dodjite na stadion i sami proverite ono sto mislite. Ako navijaci ne dolaze zbog "huligana" kako to da je poseta na derbiju, na kom se inace vecina nereda desava, deset puta veca nego na prvenstvenim utakmicama na kojima npr. imamo samo jednu navijacku grupu. To je jednostavno razmazenost. Lepse ljudima da gledaju stranu ligu na TV-u nego da dodju na stadion. Sasvim je to logicno kad pogledate odnos kvaliteta liga ali ako mislite na svoju zemlju i volite svoj klub nece vam biti problem da za vikend za 100-200 dinara odete na stadion i provedete lepo popodne. Sto vise gledalaca to bolji fudbal. Znaci, kod nas nece fudbal naglo da se popravi pa to da privuce gledaoce na stadion, vec obrnuto, sto vise gledalaca i fudbal ce stati na noge. A to sto 'borba protiv huligana' sluzi za sve druge stvari osim za dobrobit fudbala to je druga prica.
Inace, do ove godine sam jedno desetak puta godisnje, u poslednjih pet godina, prelazio po 250km(do Bgd-a) samo u jednom smeru, snalazio se kako sam umeo, samo da bih pratio klub koji volim.

_________________
Звезда, Србија, никад југославија!!!

Пишимо ЋИРИЛИЦОМ!!!


Poslednja prepravka: dusanzikic on Sre Jul 13, 2005 12:01 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ nesha_vozdovac & dusanzikic...

Ajd sad malo spustite loptu... svako ima pravo na svoje misljenje i ne treba da se pravda zbog istog! Ako taj clan ima to misljenje, onda je to njegovo... vi mi malo napustate temu a i ne zelim da svaki clan mora da kaze zasto je to tako i tako... svako na svoj nacin bodri svoju ekipu i moze sebe 'navijacem' nazvati, jer se klub nosi u srcu iako nema priliku da putuje 1000 kilometra da vidi utakmicu svog miljenika. I lako je reci da nema prepreka za to itd. ...

Ajd malo vise razumevanje za druge osobe i ne skrecite sa teme, jer cu od sad rigorozno da brisem takve upise! Jer nemate pravo da sudite ko je navijac i ko ne Exclamation
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako sam grobar isao sam u Eindhoven da ih gledam i tako kad god mogu da odem na utakmicu bilo koju ja odem .
ali srce mi pripada uvek partizanu .
Jugo sad u subotu ti igra Stuttgart kod na u Duisburgu aj svrati !

u pravu si sto se tice derboja izmedju salke i dortmund ili salke bochum
to se nadju ludaci kao kod Patrizan i C.Zvezda
 
peny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Avg 2005
Poruke: 4
Mesto: Beograd

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam samo derbi i evro tekme. zasto? jednostavno kvalitet je presudan akod nas ga ima na kasicicu. Necu da gubim svoje vreme na nebitne stvari!
 
Kobi20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Jul 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem an utakmicu jer jednostavno mislim da ne smijem to da propustim i ako ne odem kao da ce mi se nesto desit, idem na svako utakmicu celika na biljinom polju i na sve utakmice na strani koje su u blizini
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam prilicno redovan i na marakani i u mirijevu ,a znam da odem i na gostovanja kad nadjem vremena,ali za domace utakmice sam tu

biti na marakani na severu,pevati sa ljudima (nije vazno da li 100 ili 10000) koji u tih 90 minuta zaborave sve svoje probleme i koji su ujedinjeni u zelji da voljeni klub pobedi....
tamo smo svi isti i studenti,radnici,nezaposleni,penzioneri,kriminalci,posteni,alkoholicari,narkomani i oni sto piju sokove

a kad igra balkan....
odem zato sto sam lokal patriota i hocu da klub iz kraja bude bolji od ostalih(ove i prosle godine nam nesto ne ide....)..........
 
miki82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 23

PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto zivim u nemackoj nemam mogucnost da pratim svaku zvezdinu utakmicu. Ovde u nemackoj navijam za 1860 minhen. Posto su ispali u drugu ligi igraju vecinom nedeljom, a taj dan i ja imam utakmicu tako da ih nemogu redovno da gledam. Inace imam za svaku utakmicu koju igraju petkom ili ponedeljkom novinarske karte, tako da sam na nekim nacinom ipak redovan gledalac...
 
redstar60
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 27

burkinafaso.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...samo protiv Dresden-a moraces da pozuris, posto je ostalo danas svega 4 soma karata, dok je 62.000 prodato...

neverovatno, druga liga, a stadion ce biti rasprodat sa 66.500 Very Happy

da napomenem, prvoj tekmi u novoj areni prisustovalo je isto zapazenih 52.000 posetioca... Wink

...a ovako to izgleda kad je arena u minhenu prazna...




Prepravio Velja25, a sve to mo\e u jednu poruku da stane.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ljubav prema klubu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon