www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kvalifikacije za SP 2006
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da li nasi mogu da se kvalifikuju za SP 2006?
DA
87%
 87%  [ 132 ]
NE
12%
 12%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 151

Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smo da kazem da smo pobedili Litvance sa 2:0!
Strelci Kezman i Vukic!
Jedina losa stvar je sto su se Zigic i Stankovic povredili pa se jos uvek ne zna da li ce igrati sa Bosnom.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja da dodam da je Bosna i Hercegovina pobedila 3:0 protiv San Marino, a Spanija 2:0 u Belgiji! Wink
Znaci do srede je sve dalje neizvesno.... ali nadam se da ce se nasi momci kvalifikovati za SP, jer sjajno igraju! Very Happy
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jos da ti kazem da je spanija dobila bosnu i herecgovinu uz sudsku pmoc Wink

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko dve ekipe imaju isti broj bodova, da li se plasman odredjuje na osnovu medjusobnih susreta ili gol-razlike?
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dodatak.....N.Zigic ce biti spreman za utakmicu sa BIH.Negova povreda je samo u tome sto je dobio jak udarac u rebra, pa su lekari mislili da je polomio neko, ali Covek Div ce igrati(nadam se u prvih 11) u Beogradu Mr. Green

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mislim da ce bude lakse u Beogradu da pobedimo BiH nego u Sarajevo pogotove pun Stadion ( marakana) Mr. Green , Steta sto nisu kiksnuli Spanci ali sta je tu je mi idemo sigurno na SP Wink

_________________
I C E M A N
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao bre mnogo se loze ovi bosanci. chitam kako je bolic najavio kako ce postici bar jedan gol na marakani. eeeej bre pa nije nando tores uspeo a on ce da ga da. shta bih dao da ih oduvamo jednom petardom da im pokazemo gde im je mesto.

_________________
El Niño
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u sredu ? lagano Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dare_987 je napisao/la sledeće:
Ukoliko dve ekipe imaju isti broj bodova, da li se plasman odredjuje na osnovu medjusobnih susreta ili gol-razlike?


Gledaju se medusobni susreti te dvije(ili vise ekipa) i ako imaju isti broj bodova iz tih susreta ( za dvije ekipe oba nerjesena) onda odlucuje vise golova u gostima!

Konkretno, tebe vjerojatno zanima, sto ce biti ako BiH pobijedi u srijedu...
E onda ce se dogoditi to da ce Srbija biti iza Bih, a kako ce Spanjolska gotovo sigurno pobijediti, Bih bi isla u dodatne kvalifikacije, a vi ostali bez svjetskog prvenstva...
jednostavno, zar ne?
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:

Ja licno trenutno neznam sta da mislim, nesmem da dam prognozu dali ce se kavlifikovati ovog puta ili ne, al vise tendiram ka NE nego ka DA.....


e Bog te čuo Care Dušane

oprostite ali iskrenost mi je ponekada vrlina ali i mana

ja bih iskreno voljela da u srijedu izgubite pa makar



i izgubićete...svi su uz Reprezentaciju BiH ovdje i srcem i dušom :fudbal: :157: :158:


PS. nemoj da se ljutite ali svatko voli i navija za svoje pa tako i ja

Hajmo Bosno , Bosno............

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne ljutimo se naravno... ali kad u sredu krene "U boj krenite junaci svi....." sa pune marakane mozete samo da se spakujete i kuci... a mi odosmo u nemachku

_________________
El Niño
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brynh je napisao/la sledeće:
dare_987 je napisao/la sledeće:
Ukoliko dve ekipe imaju isti broj bodova, da li se plasman odredjuje na osnovu medjusobnih susreta ili gol-razlike?


Gledaju se medusobni susreti te dvije(ili vise ekipa) i ako imaju isti broj bodova iz tih susreta ( za dvije ekipe oba nerjesena) onda odlucuje vise golova u gostima!

Konkretno, tebe vjerojatno zanima, sto ce biti ako BiH pobijedi u srijedu...
E onda ce se dogoditi to da ce Srbija biti iza Bih, a kako ce Spanjolska gotovo sigurno pobijediti, Bih bi isla u dodatne kvalifikacije, a vi ostali bez svjetskog prvenstva...
jednostavno, zar ne?


Ok hvala.

Inace, razmisljao sam o eventualnom neresenom rezultatu, posto je reprezentacija SCG realno bolja od Bosne. O porazu ne razmisljam. Ukoliko SCG pobedi, mi smo prvi na tabeli, ispred Spanije, i idemo direktno na Svetsko Prvenstvo
Jednostavno, zar ne?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kvalifikacije za SP 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  sledeća
Strana 21 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon