www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Silikoni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja razumijem i podržavam devojke koje stave silikone. Moja drugarica je stvarno preljepa ali se je osečala užasno što je imala male grudi. Onda je odlučila i stavila silikone, i sad ne samo da izgleda fantastično nego i zna da je fantastična. I baš zbog toga kažem što da ne...


_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja osobno to nikad ne bi uradila,to mi je bljak
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

planiram uskoro staviti u usne 1 mm3 aqvamida
 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam potrebe za plastikom, ali ako jednog dana dodje do toga da moram da korigujem neki deo tela da bih se osecala bolje i bila lepsa sebi - sigurno bih to uradila.
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prirodno je najlepse...jer smo svi unikati !nekako me podsecaju te povecane uzne na zabu ili majmuna ,ali akoli to nekoj treba kao i silikone u grudima posto je jako nezadovolna sas sebe neka to i uradi .
 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne??Glupo je na osnovu Cece i Karleuse stvarati negativnu sliku o tome.Pogledajte Anu Nikolic,njene grudi su sa merom,prelepe.Stvar je u umerenosti.Najvise me nerviraju osobe koje na sav gls vicu protiv silikona a trpaju sundjere,vate i carape u brus.To mi je tako licemerno.Ako su vec tako zadovoljne sobom da mogu da osudjuju one koji rade ne sebi,onda nek lepo idu povade ta cuda i pokazu se prirodne!!
Tacno je da ima zena koje na ovaj nacin lece neke probleme psihicke prirode,ali da su sve takve...To je stereotip,isto kao i kad bi tvrdili da su sve plavuse glupe!
Malo bih popunila gornju usnu.Nisam nezadovoljna ni sad,a ako to budem radila bice gotovo neprimetno.Mozda posle porodjaja budem radila liposukciju...
 
blesava mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv da devojka uradi intervenciju takvog tipa ukoliko joj je to potrebno tacnije ukoliko ce na taj nacin otkloniti neki svoj nedostatak...ali zato me izludjuje kada neko ne zna sta ce od sila, besa i novca i ide na sve moguce operacije a da mu pritom uopste i nisu potrebne...
Ja kada bih morala da biram sta da operisem definitivno bi to bile grudi...drugo nista ne bih kod sebe menjala...
 
ika84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 1

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 9:54 pm    Naslov poruke: silikoni Na vrh strane Na dno strane

Cao svima
mene zanimaju silikoni u grudima.
Jel to od vas ima neko, nek mi se javi.
Kako ste zadovoljni, gde ste ih uradili i kolko to kosta?
Hvala unapred
Pozdrav Embarassed
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma boze sacuvaj...
To mi nije nikako privlacno niti bi to ikad napravila.
Prirodno je ipak najlipshe shta se tiche tila.
Jer kad budemo svi silikonske barbice, shta che onda izumit.... .. Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jednom se zivi,ako zaista imas kompleks zbog toga samo naprjed uradi to!\nemas cega da se plasis to se sigurno radi pod lokalnom anasteziom,sem toga da toliko boli pa niko to nebi ni radio Mr. Green ja sam prije dve godine insistirala na tome da cu ugraditi silikone u grudi i sta se desilo?..veliki preobret narasle su same od sebe Very Happy vidi sliku Arrow

_________________
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam potreba za silikonima... I ne shvatam mlade devojke koje ih ugradjuju, cemu to? Ajde mozda zene posle porodjaja kad se opuste i sl, mada i to mi je glupo... Svakako je problem da me muskarac slusa i dozivljava kao osobu, a sa silikonima mu jos vise dajem do znanja hey vidi kolike su, samo naglasavanje objekta, sexualnog...

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Silikone ugrađuju devojke koje imaju kompleks da se neće svideti ni jednom mušlarcu, no takve cure nisu retke. Samo u mom okruženju znam 5 devojaka koje žele da ugrade silikone. Nema potrebe za tim, stoji sve to i da će se time osećati bolje i sve to, ali moraju znati te cure da ako će ih neki muškarac prihvatiti i voleti da treba da ih voli takve kakve jesu sa ili bez silikona. Wink

A i uostalom šta će mi(slika od pre godinu dana).



Poslednja prepravka: ♥ QueeN ♥ on Sre Jul 02, 2008 12:16 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Silikoni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Strana 21 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon