www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Joksimovic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Da li Vam se pesma "Lane moje" vise svidja od pesme "Zauvijek moja" koju izvodi grupa "No Name"?
Da
89%
 89%  [ 77 ]
Ne
10%
 10%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 86

Autor Poruka
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

perfektan
s`obzirom da sam vec cuo neke od novih pesama bice lepo.
zeljko zna dobro da napravi stimung pravi je majstor.


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bit ce fenomenalan ka i uvik Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ce biti super.......

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jeste lep glas i par pesme...ali uobrazen i ostace uobrazen,ne volim ga kao personu Exclamation

Mislim da ce biti lep koncert ali i da mi neko plati,nebih ni isla tamo Mr. Green
 
Lorien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najzad je poceo da radi kvalitetan pop. Mislim da je to ustvari ono sto je oduvek i zeleo da radi, ali je prvo morao da stvori ime. E, sad, postavlja se pitanje, koliku prolaznost ce imati svi naredni albumi koji budu u ovakvom pop fazonu, jer je nasa publika uglavnom navikla na Grand imperiju.. Neka mu je sa srecom Laughing
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koksimovic je OK. On je odlican pevac ali ni je bas najbolju pevac u ex-YU. I ne znam zasto, ali za mene pesma "Lane moje" ne radi. Znam druge bolje...
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam Joksimovica.. Ima predivan glas.. Very Happy

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predooooooooooooooooooooobaaaaaar pjevac.Sve najbolje o njemu.

Ima jako dosta dobrih pjesama...s ovog zadnjeg albuma su mi dobre Michalle , Zovi me , Crnokosa..svidjaja mi se i ova nova promo pjesma Djevojka..svaka cast Joksimovicu.

Inace juce u Skandalu procitah da mu je draga trudna , ali da on izbjegava da prica o tome. Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trac ne stignem da ispratim ,ali svidja mi se ova nova pesmica
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lane moje je vrh vrhova
 
kenet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 28, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican album, sve pjesme kvalitetne
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao covek je stvarno los...glumi neku zvezdu a pesme su mu lepe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zeljko Joksimovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strana 22 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon