www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beograd
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhhhh kako je to lep grad!!! Jedva cekam da odem opet u njega!!!

Jedinstveni je! I najlepsi! Razz



_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehhe...Ne mogu puno reci o Beogradu, jer nisan nikad bila..al smatram da je veoma lip! Razz

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Stella Rossa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 255

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi mala pomoc od vas iz BG!
Kojim autobusima stici od Zeleznicke stanice do Trga republike i od Trga rep. do Padinske skele????

Zahvaljujem onom ko mi odgovori i svima srecni praznici !!! Very Happy

_________________
 
LepiGromeMoj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 3

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepsi Grad na Svetu.......Jedva cekam da odem
 
MakicaTV
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 98
Mesto: tivat

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je Beograd grad u koji je najljepse doci na 15-ak dana,tada je prelijepo,ali vec zivjeti u njemu i nije bas tako dobro..pogotovo zbog zagadjenog vazduha.
 
DeeJayIvan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jan 2005
Poruke: 156

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BEOGRAD je bio i ostao zelja svih ljudi bivse Juge. Svi bi da dodju i ostanu u njemu i bas se zbog toga iskvario. On je i dalje najbolji ali je ipak senka onog Beograda kakvog ja pamtim! Sve i svasta je doslo u BG sa svojim 'manirima', i umesto da se priviknu na zivot u gradu oni pokusavaju da promene grad. Nas narod ima jednu lepu izreku : Ne moze opanak da bude cipela pa da ga jeb.s!!!!
 
markoni-bar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograde, Beograde, svi vole tvoje nasmejane ulice Wink
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

omiljeni grad,u njemu disem punim plucima, onaj ko nije bio ili ziveo u beogradu ne zna sta je taj grad
 
mungosss86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 12 Jun 2006
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: BEOGRAD Na vrh strane Na dno strane

Ako se ja pitam Beograd je najveci,najbolji....grad na svetu i svuda mogu da idem cak i po mesec dana, ali se uvek moram vratiti u moj Beograd jer je tu moja dusa i moje srce. Beograd is the Best...
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bila i odusevili me splavovi to mi je krasno Nije me bas vrijeme posluzilo ali to i knez mihajlova ulica me odusevilo

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Em sto je najveci na balkanu em sto je najlepsi. Ponosim se sto zivim u beogradu

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepši grad na svetu, kakve god da ima mane i probleme, najlepši je na celoj zemaljskoj kugli. Beograd, pa 9 praznih mesta.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~ -> Beograd Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  sledeća
Strana 26 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon