www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Cup 2006 Germany
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecina tih razloga koje si naveo nemaju veze sa sportom. Kao npr. to za Aviano...
Ja opet kazem da je Italijanska reprezentacija cisto Italijanska. Normalno je to da Francuzi imaju crnce u reprezentaciji ali ja za takvu reprezentaciju ne mogu da navijam... Oni od 20 i nesto igraca imaju samo 4 prava Francuza, to je tragedija za jednu naciju!


 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@aureliano
Da, poletali su iz Aviana, a takodje su Japanci napravili kockaste lubenice kako bi ih lakse pakovali u kamione. Brate o cemu ti pricas? Kakve to sad veze ima sa tim sto je Italija pokazala da je ubedljivo najjaca selekcija na prvenstvu?
Ne bi trebalo mesati politiku i sport. To sto si ti imao losa iskustva u Italiji, a bolja u Francuskoj ne mora znaciti da su ovi bolji od onih. Pa jedna od stvari zbog kojih volim italijansku reprezentaciju, pored vrhunskog fudbala koji igraju, jeste i njihov odnos prema utakmici, protivniku, i porazu, koji ne mogu da podnesu. Da, svidja mi se to sto su sujetni.
Sto se njihove lige tice, to sto je sve izaslo na videlo, vise je nego pohvalno za njihov fudbalski savez, pravosudje i drzavu. Dok druge zemlje sve trpaju pod tepih, Italijani su sa svim tim stvarima izasli pred svet, reseni da stave tacku na malverzacije. Svaka cast.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mladi ste jos. Ima vremena da vam prisjednu i Italija i odvratni Talijanski catanaccio nogomet...

Btw. Njemacka cisto zasluzeno isprasila Portugal. Drago mi je jer onaj Portugal u zadnje vrijeme nije nista posebno pokazao. Samo padaju i glume. Nista od tog Portugala. C. Ronaldo je pokazao svijetu zasto NIJE zasluzio da bude proglasen najboljim mladim nogometasem...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemacka je danas dokazala da je ipak za nijansu bolja u kvalitetu za razliku od Portugalske reprezentacije koja je ... ono bas bljak .. jednostavno ne znam kako su uopste dosli do ovoga mesta .. zaista mi se ne svidjaju kao tim posto , kao sto rece aureliano, gledaju svim mogucim sredstvima da izvaraju sudije dok i sudije same ne primete da je to cista laz pa onda i oni pocnu da ih kaznjavaju.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
Vecina tih razloga koje si naveo nemaju veze sa sportom. Kao npr. to za Aviano...
Ja opet kazem da je Italijanska reprezentacija cisto Italijanska. Normalno je to da Francuzi imaju crnce u reprezentaciji ali ja za takvu reprezentaciju ne mogu da navijam... Oni od 20 i nesto igraca imaju samo 4 prava Francuza, to je tragedija za jednu naciju!


Kao sto imas Srba i Hrvata u Americi koji su druga generacija i osjecaju se Amerikancima, tako imas i druge generacije Afrikanaca koji se osjecaju Francuzima (ili Englezima, Holandjanima, Svabama i sl...).

Covjek je ono sto osjeca da je, ciji pasos (putovnicu) ima i pripada zemlji za koju zeli da se bori. Dakle po tome Thierry Henry (btw. cisto Francusko ime), Zidane i ostali jesu Francuzi. Vrlo je nebitno u toj svoj prici to sto ti kazes da oni nisu Francuzi. Jer da svakog od tih igraca pitas sta su rekli bi da su Francuzi, a to su i po vazecim Francuskim zakonima Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Ja ne navijam sutra u ovom finalu za tu repku zato sto jesu ili nisu ove ili one boje koze (covjek je svaki od nas i boja koze je apsolutno nebitna) nego zato jer su zasluzeno, ali POTPUNO ZASLUZENO dosli do finala, cistim i neupitnim pobjedama nad trima vrlo jakim reprezentacijama (Spanjolska, Brazil i Portugal) a da im nije bilo potrebno da glumataju penale i padaju preko igraca koji leze na terenu kao npr. Talijani protiv Australije.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih se slozio sa Veljom.Aureliano je izlupetao neke stvaro koje nemaju bas nikakve veze sa sportom ni sa fudbalom.Prvo se hvalio i hvalio kako je on ziveo u Italiji i Spaniji...WOW!Onda je poceo neku pricu o kolonijama i boji koze fudbalera, pa ono za Aviano...Ne znam stvarno kakve to veze ima sa fudbalom i sa francuskom reprezentacijom!?
Francuzi igraju dobar fudbal, mozda cak i bolji od Italije ali ne treba mesati sa tim neke nebitne stvari.
Uostalom, Thierry Henry nije cisto francusko ime i Zidane nije francuz, on je Alzirac.

Sto se tice utakmice za 3. mesto, bila je dobra.Jeste da su portugalci pravi idioti i da vole da glume ali nemci me vise nerviraju pa sam navijao za Portugal; moram priznati da je Nemacka sasvim zasluzeno razbila i pobedila.
A finale...hmm...bice zaje**no...ne znam...Verovatno cu navijati za Italiju...

_________________
Master
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Ja bih se slozio sa Veljom.Aureliano je izlupetao neke stvaro koje nemaju bas nikakve veze sa sportom ni sa fudbalom.Prvo se hvalio i hvalio kako je on ziveo u Italiji i Spaniji...WOW!Onda je poceo neku pricu o kolonijama i boji koze fudbalera, pa ono za Aviano...Ne znam stvarno kakve to veze ima sa fudbalom i sa francuskom reprezentacijom!?
Francuzi igraju dobar fudbal, mozda cak i bolji od Italije ali ne treba mesati sa tim neke nebitne stvari.
Uostalom, Thierry Henry nije cisto francusko ime i Zidane nije francuz, on je Alzirac.

Sto se tice utakmice za 3. mesto, bila je dobra.Jeste da su portugalci pravi idioti i da vole da glume ali nemci me vise nerviraju pa sam navijao za Portugal; moram priznati da je Nemacka sasvim zasluzeno razbila i pobedila.
A finale...hmm...bice zaje**no...ne znam...Verovatno cu navijati za Italiju...


Prvo - nisam se hvalio. Ja jesam i sad u Spanjolskoj - u Barceloni. Moderatori mogu vidjeti po IP adresi sa koje je poslana poruka (upravo ovu poruku pisem iz Spanjolske!). Nije hvaljenje nego cinjenica. A za Italiju - pa to uopce nije hvaljenje. Nikad se ne bih hvalio da zivim u toj zemlji. Kao sto vec rekoh - to je zadnja Europska zemlja u kojoj bih htio zivjeti. Zadnja! Probao, vidio - hvala lijepa!

Drugo - ja nisam poceo pricu o boji koze nego Valja25. Njegov je prvi "rasni" post. Get you facts straight before you say something Exclamation

Hajd'mo pitat Zidane-a sta je on. Reci ce ti da je on Francuz, Alzirskog porijekla. Kao sto je i moja kcer - nesto drugo ali Hrvatskog porijekla. Kao sto bi i tvoje dijete moglo biti nesto drugo Srpskog porijekla ukoliko se kojim slucajem iselis iz Srbije iz bilo kakvih razloga.

To sto se nekima ne svidja ako neka repka ima jednog Arapa, sest crnaca i cetiri bijelca u prvoj ekipi onda je to problem te osobe (sve i da trrdi "nisam ja rasist"). Ovo je nogometno prvenstvo i nogomet treba pobijediti, to jest tim koji ga bolje igra bez obzira na boju koze.

Primjedba za Aviano ciljana je na osobu koja vise voli Talijane i navijala bi za njih sve i da igraju protiv njegove zemlje. Tko skuzi - skuzi...

Velja25 je napisao/la sledeće:

Ja opet kazem da je Italijanska reprezentacija cisto Italijanska. Normalno je to da Francuzi imaju crnce u reprezentaciji ali ja za takvu reprezentaciju ne mogu da navijam... Oni od 20 i nesto igraca imaju samo 4 prava Francuza, to je tragedija za jednu naciju!


Tragedija za jednu naciju je imati 22 igraca s dvije lijeve noge, biti naprasen 6:0, ne osvojiti ni boda, ne proci preko Australije i Japana u drugi krug... eto, to je tragedija, a ne biti u Finalu...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
semir_86 je napisao/la sledeće:
novo rangiranje selekcija BIH 15-ta... Razz
Ha ha ha ha ha gdje si to procitao... Mr. Green

15.-ta na Balkanu????????????? Mr. Green

hahahahahahahah.
Pa bolje i to nego ispusiti 6:0.
Al hajd to nije tema ja se zezap a ti to shvatio ozbiljno... Idea

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@aureliano

U tom postu sam napisao da ta slika nema nikakve veze sa rasizmom. Nemam nista protiv tih igraca neka igraju za koga hoce ali rekoh da cu da navijam za Italiju jer su sva 23. Italijani! Sramota je izgubiti sa 6-0 ali je jos veca sramota otici na SP sa reprezentacijom koja ima samo 3-4 prav pripadnika te nacije!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@aureliano

Uopste me ne zanima gde si sve ziveo, gde sada zivis, gde ces u buduce ziveti, koja ti je IP adresa, kakvog porekla je tvoja kcerka...i sve te gluposti i sve te gluposti vezane za tebe...Mene, ovde u ovoj temi, zanima samo sport/fudbal/SP...
Ako je Zidane poreklom alzirac, onda on nije cist francuz kao sto si ti rekao!Misli malo!Jeste mozda Velja prvi postavio "rasni post" (kakav glupi izraz) ali ti si svezao neke nebuloze oko toga koje se u opste ne ticu sporta.Ja u tu temu nisam dublje ulazio jer me ne zanima koje koje rase medju fudbalerima...
Evo je jos jedna tvoja nebuloza: "Tragedija za jednu naciju je imati 22 igraca s dvije lijeve noge, biti naprasen 6:0, ne osvojiti ni boda, ne proci preko Australije i Japana u drugi krug... eto, to je tragedija, a ne biti u Finalu..."
Verujem da ni sam ne znas na koje si reprezentacije ovde mislio ni sta si mislio ali nema veze.Iz ovog proizilazi da si rekao da je tragedija neke reprezentacije biti u Finalu.Hehehehe...normalan covek to ne moze da kaze...
Mi jesmo imali 22 igraca na SP, oni nisu imali po dve leve noge nego se situacija u ekipi pogorsala zbog referenduma u crnoj gori, zbog one gluposti sa Dusanom Petkovicem...Kod vas u reprezentaciji je sve bilo kako treba ali opet niste uspeli da prodjete u drugi krug...

_________________
Master
 
herceg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: ............ Na vrh strane Na dno strane

italija ce biti svjetski prvakkkkkkkkkk
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:

Primjedba za Aviano ciljana je na osobu koja vise voli Talijane i navijala bi za njih sve i da igraju protiv njegove zemlje.

Brate moj, jel se ti to nesto ljutis na mene. Smile
Pa sto brate? Jesam do sada za apsolutno sve bio u pravu, i davao argumente protiv kojih se nije moglo (znam da se sa ovim ne slazes, ali trebalo bi). Ali to je zato sto se trudim da budem nepristrasan i sto je jednostavno istina da su Italijani vrhunski odigrali ovo SP, ma sta ti mislio o njima kao narodu (mozda i jesu vecinom losi, ne znam). Pricali su mi o njima. Neki su ih hvalili, drugi pljuvali.
Kako god, veceras je veliko finale, i bice sta ce biti. Ja sam zadovoljan i ovim sto su Azuri do sada prikazali i postigli, mada bih jako voleo da postanu sampioni, i bas cu se razocarati ako se to ne desi, jer smatram da itekako zasluzuju, i da su bolji od Francuza.
Sto se tice crnaca u francuskoj reprezentaciji, ne vidim u cemu je tu problem. Oni su tu jer su najbolji fudbaleri koje Francuska trenutno ima. Zar da selektor kaze da nece da ih zove jer nisu poreklom Francuzi? Pa sta tek reci za americki dream team? Smile

@rile_master
Covek je hteo da kaze da je tragedija ono sto su nasa i hrvatska reprezentacija uradile na SP, a ne to sto se neko plasira u finale, aludirajuci na nesto spomenuto u nekom od prethodnih postova. Za Hrvatsku se ne bih slozio, oni su bar pristojno odigrali.
Smeh izaziva izjava da su razlozi debakla nasih otcepljenje Crne Gore i dolazak Dusana Petkovica (zapravo, izostanak jednog Petkovica bi mogao biti jedan od razloga). Pa vidi pod kakvim okolnostima igraju Italijani (koji carevi). Razlog za debakl nasih je prost. Fudbaleri su nam drvo do rupe, i rupa do drveta, i ovakav ishod se video jos dok smo igrali u kvalifikacijama (ko nije video, njegov problem). Niko od njih nije mogao ni da trci, a kamoli nesto vise od toga. Selektor je seljacina sa Zlatibora (ovo govorim samo zbog njegovog naglaska, da se niko ne uvredi), koja ne zna apsolutno nista. Najveci shaban je naravno Mateja Kezman, koji je ubedljivo najgori igrac sampionata, a to koliko je on nekvalitetan igrac videce se u sezonama koje slede. Bolje mu je da pobegne u neku manje kvalitetnu ligu dok ga jos negde imalo cene.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> World Cup 2006 Germany Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  sledeća
Strana 29 od 31

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon