www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Cup 2006 Germany
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, Pedja, Pedja...Srbine, Srbendo!
Sa tobom necu nista da raspravljam kada je u pitanju italijanska reprezentacija vec cu da te pustim da ***** na njih mirno.
Ti, bre, nisi Srbin kad tako govoris o svojoj reprezentaciji.Kazes da se nasa propast videla jos u kvalifikacijama!?Pa kako su onda nasi bili prvi u grupi?Ali dobro...kako se kaze: "Ko ce kome nego Srbin svome".Zelim ti prijatno ******* uz utakmicu.



_________________
Master
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotovoooooooooooooo!!!
Komentari nisu neophodni. Sve je vec receno.
Svaka cast sampioni!!!

_________________
Life sucks. Then you die.
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim sta reci.....svaka cast Italijanima,zasluzena pobeda!!!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljine!!!
Stvarno sam odusevljen igrom Azura na ovom prvenstvu. To je na nekim utakmicama bila tolika razlika u kvalitetu da je jedina fraza koja je meni padala na pamet bila - brutalna demonstracija sile. Toliko izvanrednih pojedinaca, fizicki besprekorno pripremljenih, a opet niko nije postigao vise od dva gola. Fantastican timski duh, i pored svih nevolja koje se desavaju u italijanskom fudbalu. Igrali su bez drugog najboljeg odbrambenog igraca na svetu (prvi je naravno Kanavaro). Strasna disciplina, slusanje trenera bez pogovora. Niko, ama bas niko drugi nije sa toliko srca odigrao sampionat za svoju zemlju kao Italijani. Plakali su posle svakog drugog gola.
Utakmica je bila ispod ocekivanja, ali igralo se izuzetno oprezno, sto je i razumljivo.
94. ispali od Brazila na penale, 98. ispali od Frazncuza na penale, 2000. ispali od Francuza zlatnim golom, nakon sto su ovi u samom finisu izjednacili, 2002. ispali opet zlatnim golom od Koreje... E pa moralo je jednom da ode na drugu stranu.
Vise nego zasluzeno su postali prvaci planete. Jako mi je drago da su konacno ozvaniceni kao najbolja reprezentacija na svetu.

Forza Azzurri!!!!!!!!

_________________
Life sucks. Then you die.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ko to kaže posle svega ovoga što smo videli da Argentinci igraju prljavo?
Povika na vuka , a lisice, tj. žabari...
Videli ste i sami, način na koji je Italija pobedila Australiju je sraman.
Uprljali su finale onim gestom Materazija.

_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste Materaci ja kriv sto je udario Zidana, sram ga bilo!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A udario ga je iz čista mira, onako prohtelo mu se...

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta reći kao rezime svega..pa kratko i jasno
Za mene je ipak ARGENTINA svjetski prvak..

E po svemu ostalom iako večeras nisam imala izbora i ipak navijala za žabare svaka im čast na pobjedi iako onaj gol promašeni zna se kako je došao jer se i zna gdje ko igra i s kim u timu hehe ali otzom potom..ja sam odmah rekla da će Trezeguet da promaši hehehe

Svaka čast žabarima ipak volim što su oni pobjedili a ne Francuzi koji su i ovaj put pokazali koliko su prljavi s onim potezom lupanjem glavom Zinedina koji je se od nogometa oprostio na tako ružan i ne sportski način..kako velik nogometaš svaka mu čast..fuj :crazy: :eyeslam: :bootyshake: :violent1: :64: :123: :321: :451: :35: #-o :forcefeed:

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 6:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mi je krivo sto su zabari osvojili prvenstvo pa aj da su bili bolji barem Mad

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
okana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 59

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Forza Azzurri!!!!!! \Very Happy/
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Italiji na pobedi.Nisu bili nista bolji od Francuske, obe ekipe su igrale podjednako dobro.Navijao sam za Italiju ali mi je ipak malo krivo za Francusku jer oni su posteno dosli do finala bez i malo srece za razliku od Italije.Bufon se pokazao kao odlican golman, branio je dobre udarce, kao sto je onaj Zidane-ov sut glavom...
Svaka cast na pobedi.

@Pedjanbg

"To je na nekim utakmicama bila tolika razlika u kvalitetu da je jedina fraza koja je meni padala na pamet bila - brutalna demonstracija sile. Toliko izvanrednih pojedinaca, fizicki besprekorno pripremljenih, a opet niko nije postigao vise od dva gola. Fantastican timski duh, i pored svih nevolja koje se desavaju u italijanskom fudbalu. Igrali su bez drugog najboljeg odbrambenog igraca na svetu (prvi je naravno Kanavaro). Strasna disciplina, slusanje trenera bez pogovora. Niko, ama bas niko drugi nije sa toliko srca odigrao sampionat za svoju zemlju kao Italijani."

Lepa bajka, nema sta Wink

_________________
Master
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuzi u drugom delu kao i u nastavku za klasu bolja ekipa od jaaaaaako trulih zzabara, ali.....jbg

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> World Cup 2006 Germany Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  sledeća
Strana 30 od 31

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon