www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da Vincijev Kod
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 20, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amerigo je napisao/la sledeće:
cuo sam da se vatikan i jos neke crkvene grupacije bune zbog filma. da li je to opravdano?
Ma kakvi opravdano, postiglu...

Ali prve kritike na film i nisu dobre. Kazu da je spor, razvucen i da previse robuje knjizi. Vidjet cemo...

...uskoro!



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja takodjer jedva čekam premijeru filma i obavezno ću ići da ga pogledam..pročitala sam knjigu i jednostavno je fantastična i ostavila me je bez daha i navela da zaposlim svoje sive vijuge...ako film bude i približno dobar kao knjiga mislim da će biti fantastičan....i vjerujem kao i mnogi da će ovaj film biti najgledaniji do sada

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam citala knjigu ali cula sam samo lose stvari o tim filmu,a i scenario mi izgleda ne istina tako da nemam ni volju da ga gledam...
 
Z-LiM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2006
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ja skidam sada,
dam vam review kada pregledam,ako bude dobar kao knjiga idem u kino opet da gledam Laughing
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sutra idem da ga gledam....

Kritike su maksimalno pokusale da pokopaju ovaj najocekivaniji film godine, pa mozda i decenije, dok su komentari publike podjeljeni, iako vise pozitivnim reakcijama, ali uprkos konstantnim osporavanjima, zabranama i kritikama, samo za jedan vikend, film je u SAD-u zaradio cijelih 77 miliona dolara, 224 miliona u cijelom svijetu, zamislite samo koliko ce zaraditi do kraja prikazivanja u svim ostalim drzavama, a prikazuje se skoro u svakoj drzavi svijeta...Vec se ocekuje da bi mogao premasiti i dosadasnjeg rekordera po gross-u, ukupnom ostvarenom profitu, a to je TITANIC....

U knjizi sam maksimalno uzivo, mislim da je najzanimljivija knjiga koju sam ikada procitao, i mislim da cu jednako uzivati i u filmu....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo na pacifičkom otoku Samoi neće ga moći gledati...


Da Vincijev kod zabranjen na katoličkom otoku

Vlasti su zabranile prikazivanje filma snimljenog po bestseleru Dana Browna u jedinoj kinodvorani na otoku, a zabranjeno je i njegovo prikazivanje na televiziji, videu i DVD-u.


WELLINGTON - Film Da Vincijev kod zabranjen je na pacifičkom otoku Samoi, gdje se svih 180.000 stanovnika na posljednjem popisu stanovništva izjasnilo katolicima.

Vlasti su zabranile prikazivanje filma u jedinoj kinodvorani na otoku, a zabranjeno je i njegovo prikazivanje na televiziji, videu i DVD-u, objavio je Radio Novi Zeland.

Do zabrane je došlo nakon što su to su predstavnici Samoanskog crkvenog vijeća pogledali film i zaključili da bi on mogao utjecati na mlade ljude čije vjera nije dovoljno jaka.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da i pored zabrana raznih crkava film treba pogledati, ali pogledati ga sa velikom rezervom. Ne treba sve shvatiti zdravo za gotovo, jer po mom misljenju i film i knjiga su nista drugo nego pogresno interpretiranje istorijskih cinjenica!
 
stevakrpelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj film me neca videti,a ni ja njega.

_________________
Moj klub je prvak bio, i opet ce biti on,
a Ja zelim samo jedno da Zvezda bude sampion...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Ja takodjer jedva čekam premijeru filma i obavezno ću ići da ga pogledam..pročitala sam knjigu i jednostavno je fantastična i ostavila me je bez daha i navela da zaposlim svoje sive vijuge...ako film bude i približno dobar kao knjiga mislim da će biti fantastičan....i vjerujem kao i mnogi da će ovaj film biti najgledaniji do sada


Upravo sam se vratio iz kina...sta reci....film mi se ocekivano jako svidio, prosto iz razloga sto je ostao dosljedan knjizi od pocetka do kraja, sa sitnim, zanemraljivim izmjenama...
Malo jeste razvucen, 2 i pol sata, ali to nije do filma, vec do prevelikog broja cinjenica i njihovih objasnjenja u knjizi, bez kojih ne bi bila moguca ni sama dinamika filma...
Tom Hanks je fantastičan glumac, ali ipak mislim da je uloga trebala biti dodijeljena nekom drugom glumcu, jednostavno mi se savrseno ne uklapa u glavni lik kojeg sam zamisljao drugacije....

Naravno, nijedan film nije kao knjiga, ali ovaj jeste priblizan knjizi, i nece vas ostaviti ravnodusnim....Obavezno ga pogledajte, i oni koji su procitali knjigu, a narocito oni koji nisu....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je daleko bolja od filma
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako sam puno vise ocekivala.......film nije los........ali mi je knjiga bila definitivno, puno bolja........

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je dosta predvidljiv. Nisam citao knjigu, ali sam siguran da je mnogo bolja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Da Vincijev Kod Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon