www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ronaldinho
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra fudbal dobro koliko je ruzan, a mnogo je ruzan!!! Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Twisted Evil

 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

magija je jedina rec koja moze donekle opisati sta ovaj covek radi na terenu,ponavljam magija!!!
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ronaldinho je daleko najbolji igrac svijeta ikada! mozda malo pretjerano, ali igrom to pokazuje!!! Smile
 
GOCARES
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 50

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uveo je neke nove poteze atrakcije sa loptom...otvorio novu eru fudbala...svaka mu cast ...nevjerovatno je koliko dobro igra i sa kojom lakocom a posebno bih izdvojio potez kada 3-4 puta za redom pogadja precku a lopta mu se vraca ...pa to je nevjerovatno,fenomenalno...kakav maradona i pele...RONALDINJO

_________________
COVJEK JE ONO STA RADI A NE ONO STA GOVORI
 
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 5:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema mu premca, covek je jednostavno najbolji...
Pogotove ove godine je eksplodirao...
 
kao_vino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 71

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GOCARES je napisao/la sledeće:
uveo je neke nove poteze atrakcije sa loptom...otvorio novu eru fudbala...svaka mu cast ...nevjerovatno je koliko dobro igra i sa kojom lakocom a posebno bih izdvojio potez kada 3-4 puta za redom pogadja precku a lopta mu se vraca ...pa to je nevjerovatno,fenomenalno...kakav maradona i pele...RONALDINJO


Sta je to on novo uveo???

Da li si nekad gledao Maradonu i Pelea,cisto sumnjam,jer da si gledao barem snimak nebi nesto ovako rekao.

Ronaldinjo je nesumnjivo jedan od najatraktivnijih igraca danasnjice,uz to je i veoma eficijentan,pa zato s´pravom spada u najuzi krug vrhunskih fudbalera.
Koliko su objektivni izbori je pitanje o kom´ mozemo do sutra da diskutujemo,medjutim poznato je da sponzori itekako uticu na izbor za najboljeg.Ja bih licno vise voleo Franka Lamparda u ekipi,nego Ronaldinja,jer je mnogo korisniji i kompletniji igrac.
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta reci o njemu sem da se takav igrac nece roditi jos 100 godina.perfektan tehnicar,sjajan sut,pozitivni ludak.

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

legenda igrac nema mu se sta reci ali vidjet ce mo kako ce BARCA proci protiv CHELSEA
u ligi prvaka
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On nije igrac, on je umetnik Razz Kad gledam Barsu, samo cekam kad ce Ronaldinjo da primi loptu kako bih video koju ce caroliju sledecu da izvede. U neverovatnoj je formi.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
bruno86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 48

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od kad ja aktivno pratim fudbal on je najbolji igrac kog sam gledao, pravi je virtuoz sa loptom, umjetnik

_________________
"I've always belived that life is divided into two parts: what is and what should be. And that,with a lot of effort,some hard work and maybe a little luck,there are moments in your life when the two parts touch. When what is and what should be are the same." - Ed Stevens
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako Ronaldinjo ode u celsi ja ne vidim ko ce da im uzme bod u engleskoj

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkud ti to da ce da ode u Celzi? Pa jedino ako je lud,ne mogu da se mere spanski i engleski fudbal...Spanski je za dve klase iznad....A i to je igrac koji ne igra zbog para-on uziva u fudbalu...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ronaldinho Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 4 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon