www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pccilin vs Kasperski
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
davidus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 15
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam nortona i mnogo mi je kocio sistem,stalno je nesto proveravao i opet mu je bio sumnjiv fajl za koji znam da je ok.Dok kaspersky isproveri sve i ako je u redu vise ga ne dira.I shto je josh bitnije ne kochi sistem ama ich...


_________________
davidus
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

davidus je napisao/la sledeće:
Imao sam nortona i mnogo mi je kocio sistem,stalno je nesto proveravao i opet mu je bio sumnjiv fajl za koji znam da je ok.Dok kaspersky isproveri sve i ako je u redu vise ga ne dira.I shto je josh bitnije ne kochi sistem ama ich...


Ne bih se slozio sa tobom. Norton za razliku od Kasperskog radi 24h skeniranje u pozadini a Kasperski moze da radi npr. svako vece u 20h ili On Event Smile E sad, Norton non stop kochi sistem tim default skeniranjem koje ne mozete da iskljucite a Kasperski skenira samo fajl koji hocete da startujete znaci npr. ocete da otvorite sliku on u pozadini iskenira kad vi to pokrenete ali samo TAJ fajl. Drugo, Kasperski kad skenira Full Scan to je haos. Meni ode 100% zauzeca CPU-a kad to radi. Kasperski jeste bolji kako po definicijama virusa tako i po zauzecu resursa u Standby rezimu .... Samo se po tome ne slazem sa tobom.
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaspersky je bolji
 
MP419
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 63

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj odgovor je Kaspersky.

_________________
Budi ono sto jesi!
 
zigiman47
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaspersky
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma naravno Kaspersky mada je i NOD vrlo dobar.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
kixy
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 346
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaspersky
 
vikymen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 4
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Antivirus Na vrh strane Na dno strane


Kaspersky definitivno.
Koristim ga već tri godine i do sada nisam imao nikakvih problema.
Redovno treba raditi update i neće biti problema. Do sada je svaki virus uspješno otklonio tj. nije propustio.
Što se tiče blokiranja sistema, to se mora podesiti u njegovim opcijama i to
vrijedi za sve antivirusne programe.

:grab:

_________________
viky
 
invmb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2003
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaspersky
 
297
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je bolji kasperski zato sto ovaj i ne znam koji je.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kasaperski

_________________
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma naravno kasperski ja imam 2007 ludilo sta je dobar.
(samo pazite sto stiscete jer nije sve allow!)osobno iskustvo,a ako nesto "slucajno" blockate npr internet to mozete rijesiti ali podprograme,mozete samo sa naredbom repair u contol panelu..ako sam sto krivo reko samo ispravljajte....pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Pccilin vs Kasperski Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon