www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nikola ja sam dosla tebe da prosim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm...vec sam to uradila ...bila je sala...al znate kako : u svakoj sali ima pola istine hehe Smile..ipak smatram da to muskarac mora da uradi,al ako vi osecate da je on pravi covek za vas sto cekati da on ucini taj korak-zaprosite ga vi ,makar u sali,cisto da vidite kako ce reagovati...i nadajte se da vam nece reci NE...moze mnogo da zaboli...

 
dedina-unuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 145

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne bih to mogla....mozda ...ne znam
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve devojke koje su odgovorile da BI zaprosile svog muskarca, mogu samo da kazem: niste ni svesne, ni izbliza, koliko sebi uskracujete! Zao mi je sto neke zene to nikada ne osete! Wink

_________________


 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da me devojka zaprosi pristao bih naravno(u zavisnosti od koje devojke).Ja mislim da je to OK jer mnogi momci ne primete kad je pravo vreme za to ili da devojke to nestrpljivo izcekuju ali hoce da se to kao ne primeti"

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas sam danas gledala taj film... Smile

A da prosim decka...to bih uradila samo da sam pijana...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nikada to ne bih uradila, zato što ne bih mogla da živim sa takvim muškarcem. Smatrala bih da nije pravi muškarac čim on to nije uradio, već je dozvolio da ja preuzmem inicijativu. Pa, ja nikada ne bih prišla dečku prva ili ga prva poljubila, a kamoli to Embarassed

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio bih iznenadjen maximalno, mozda bi mi bilo i malo neprijatno, ali ako je volim zasto da ne!!???

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne? Hrabro, ali to moze da ima los uticaj na muskarca, mozde da se oseti kao zensko... Embarassed

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nebih zaproslila momka i ako ga toliko volim,mislim da je to njegova inicijativa...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema šanse da ću zaprosit dečka, pa makar se nikad ne udala! Ne mogu sebe zamisliti kako klečim na koljenima s prstenom u ruci Laughing
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaooo,strasno...nema sanse da bih se toliko blamirala...ja da zaprosim decka...katastrofa... Confused

_________________
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
jaooo,strasno...nema sanse da bih se toliko blamirala...ja da zaprosim decka...katastrofa...

Zašto da ne,zašto je to blam,tako mu pokazuješ da želiš da budeš uvek sa njim i da ga voliš!Možda on ne sme boji se da ćeš ga odbiti,onda bi naravno devojka trebalo da preduzme inicijativu i prava pita,bilo bi to sigurno lepo iznenađenje za njega Smile

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Nikola ja sam dosla tebe da prosim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon