www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Goodyear League 2005/2006
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo pracena sto se tice gledalaca i nezanimljiva jer nema cilj!!! Trofej ce osvojiti neka od srpskih ekipa, najverovatnije Partizan!

 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je bilo vreme da se ova liga organizuje sa obzirom na tome da su bili preko potrebni prepunjene hale...

_________________
una grande amore per sempre....
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda preživela frku
20.04.06. 22:10

Bosna - Crvena zvezda 74:86
(24:20, 18:20, 18:18, 14:28)

Košarkaši Crvene zvezde uspeli su da u vrućoj atmosferi u Sarajevu savladaju Bosnu i tako se po četvrti put za redom plasiraju u polufinale regionalnog takmičenja.

Najefikasniji u redovima pobedničke ekipe bio je Vitkovac sa 21 poenom i 11 skokova, što je svakako njegova najbolja partija u crveno-belom dresu do sada, Henderson je zabeležio 14, O'Benon 13, a Antić odličnih 12 poena i osam skokova.


---

Partizan u polufinalu
20.04.06. 18:30

Partizan - Zadar 93:81

U prvoj utakmici završnog turnira Goodyear lige Partizan je izborio plasman u polufinale ovog takmičenja, savladavši Zadar sa 93:81.

"Crno-beli" su igrali uz dosta kalkulacija, očigledno razmišljajući o narednim duelima, što je Zadranima omogućilo da punih 30 minuta drže rezultatsku neizvesnost. Ipak, serijom od 12:2 na kraju treće i početkom četvrte četvrtine, Partizan je prelomio meč i na kraju stigao do ubedljive pobede.

Od petorice igrača beogradskog tima sa dvocifrenim učinkom najefikasniji su bili Perović i Milojević sa po 17, te Tripković sa 16 poena. Ubedljivo najbolji pojedinac u ekipi Zadra bio je Todor Gečevski sa 27 poena i 16 skokova.

Partizan će u polufinalu igrati protiv pobednika susreta Cibona - Hemofarm, a u drugoj večerašnjoj utakmici sastaju se od 20.00h Bosna i Crvena zvezda.


U redovima bosne prednjačio je Vasiljević sa 19 poena, Vilijams je postigao 17, a Perković 16.

_________________
I C E M A N
 
Benbeg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrene cestitke za pobjednike ovogodisnjeg takmicenja GYL, ekipi FMP!!

Ne znam kako se vidjelo na televiziji, ali navijaci u Skenderiji su primili FMP kao domaci tim i sigurno doprinjeli pobjedi...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast FMP-u na pobedi ali ipak za mene to nije pobeda.Partizan je bio bolji, imao je bolju igru ali nije imao srece koju je FMP imao i te kako tj na srecu su pobedili.Dosta je tu doprinela i punlika ali dobro, nije strasno.Dokazace Partizan svoj kvalitet sledece sezone Twisted Evil

_________________
Master
 
Benbeg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile ne bi se slozio s tobom da je partizan imao bolju igru,prije svega fmp je vodio cijelu tekmu i imao atraktivniju igru. Ono kad se partizan vratio u igru moglo bi se reci da je bilo na srecu. Iskreno i ja sam se iznenadio sto je partizan izgubio ali...Kako god, po tebi je partizan bio bolji... Rolling Eyes
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja takodje čestitam ekipi FMP-a, smatram da je ekipa koja je najvise pokazala na ovom zavrsom takmicenju i osvojila je potpuno zasluzeno prvo mesto! Sto se tice jucerasnje utakmice, naravno da ce svako ko nije subjektivan da kaze da je pobedio bolji tim, dakle FMP!
Ja sam i dalje za ukidanje ovog takmicenja, tj za istupanje nasih klubova, jer mi ekipa po jacini kakvi su Bosna, Helios, Laško... imamo i ovde u SCG...dakle zasto podizati kvalitet klubova iz drugih drzava ako mozemo da jacamo nasu ligu?????Zbog punih dvorana...ne znam bas, mi koji volimo Zvezdu, recimo, doci cemo na njenu utakmicu ne bitno ko je protivnik...pretpostavljam da tako misle i navijaci Partizana i ostalih klubova iz nase lige...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, svejedno...FMP je pobedio i svaka ima cast!
Ja bih se slozio sa Vladelingom jer imamo isto misljenje o ovom takicenju.Ja ga ne priznajem (a verujem i Vladeling) i mozda mi je vecim delom zbog toga krivo sto je Partizan izgubio...
Imamo nasu ligu i ona nam je sasvim dovoljna, a ako hocemo da igramo van drzave - tu je Evropa!

_________________
Master
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast našim klubovima ipak imati 4 kluba u final four je sjajna stvar bez obzira ko je osvojio, svaka čast svima naravno velike čestitke FMP

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitke FMP na zasluzenoj pobjedi. Srpski klubovi su jos jednom potvrdili dominaciju na balkanu
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alhemicar je napisao/la sledeće:
Srpski klubovi su jos jednom potvrdili dominaciju na balkanu

Pa naravno! Very Happy Wink

_________________
Master
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto je Goodzear liga završena zaključavam temu.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Goodyear League 2005/2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon