www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemanja Vidic?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam presrecan shto se nashao u Manchesteru, jer kao navijach i Man UTD-a i Crvene Zvezde ne mogu a da ne budem odushevljen Very Happy


_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
Kengur77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije jos u punoj formi,duga je bila pauza u ruskom prvenstvu,ali solidno gura,i sto je najvaznije Ferguson ga hvali.
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juce je igrao svih 90 minuta Very Happy

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
mnedic2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 114
Mesto: Paris

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako pogresna odluka.United ima puno igraca na tim pozicijama.Mogao bi jako nazadovati u karijeri, iako ce biti puniji njegov džep

_________________
Prc man
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogme vidic napreduje u engleskoj...svaka cast

_________________


Love don't let me go
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da Mancester ima mnogo igraca za njegovu poziciju ali posto ima puno igraca ima i konkurencije.Vidic se dobro pokazao i dobija lepe prilike da pokaze sta ume.Za sada to fino koristi a nadamo se i ubuduce.

_________________
Master
 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednju utakmicu je odigrao fantasticno

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
BORIS_88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 82
Mesto: PODGORICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja je igracina i nema kluba u kojem za njega nema mjesta. Bravo Nemanja
 
Bogoljub G. Karic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 62
Mesto: Majka Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemanja vidic, jedan je neemanja vidic,
neeeemaaaanjaaaa viiiidiiiic,
jedan je neemanja viidiic.

znachi, potpisujem da je nash najbolji fudbaler trenutno, uz dejana stankovica. to da u manchesteru postoji velika konkurencija za mesto u timu, pa shta? nema tima gde nemanja ne bi mogao da igra, ako ne prvog onda svakako drugog shtopera... ..dobro, mozda ima 2-3 tima, al ne mogu da se setim sad koja. druga stvar vezana za nemanju su njegove godine. on ce tek za 4-5 godina biti na vrhuncu karijere, a vec sada igra za jedan man utd.

_________________
Lanac i katanac.
 
ZOZE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta je to trebalo mancesyeru kada imaju onog vesa brauna koji bi u nasoj reprezentaciji bio kapiten/selektor
 
zdravkof
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja ... ja sam srecan sto imamo takav stub odbrane u reprezentaciji. Ako u Engleskoj prodje kao Kezman ... verujem da ce u bilo kojoj Evropskoj ligi vise pokazati .... u Engleskoj je to tesko igrati , loze se najstrasnije . Morao bi jos cvrsce da skace na svaku loptu , ovako, oduvace ga .
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to klub gde ce on moci nesmetano da se razvija do svog vrhunca.odlican izbor,klub koji gaji najvece ambicije,kao i on
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemanja Vidic?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 4 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon