www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji sport....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
BaLkAnBoY_01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 127

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najlepsi sport po meni je kosarka time bi se bavio iako sam igrao pre igrao bi i sada dalje!

 
dragon8126
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Surf definitivno.
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa fudbal ili kosarku...
Nesto od ta dva
 
saki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislio sam da stavim neki drugi sport,ali cu staviti onaj kojim sam se bavio 14 godina i koji je jos uvek jedini u mom srcu.....................Vaterpolo
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voleo bih da postanem vozac i relija i kruznih trka i da bar 1 u zivotu vozim trku 24h le mana tj da se u njoj trkam...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cisto da vas podsetim onog sto pise na prvoj stranici!
Nije pitanje cime ste se bavili ili cime se sada bavite, niti s cime se ne bi bavili, nego sa cime bi ste zeleli da se bavite (sve poruke bez ispravnog odgovora, cu da sklonim).

Moj odgovor:
Bavio sam se sa skoro svakim sportom sa loptom, tako da to ne bi zeleo. Voleo bih da vozim u formuli 1, karting ili sl. Da osetim asfalt i benzin u krvi!
 
kama ajdin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 204
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma fudbal je broj 1 Smile

_________________
ajdin begic-bega
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta ja znam volio bih da se bavim Plivanjem.To je jako dobro,ali i Padobranstvom
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tenisom definitivno uveki sam volela taj sport a u poslednje vreme sam se posebno zainteresovala
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tenisom
 
Crvena_Kiselina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2006
Poruke: 81
Mesto: Donnington Park...negde na sredini...

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam dosta mladji i da imam para, mozda bih se bavio gimnastikom. Oduvek sam voleo gimnastiku kao sport i dan danas pomno pratim takmicenja kad god se odrzavaju. Inace, vecito sam se ludirao pokusavajuci da radim sve sto "oni mogu" jer me je apsolutno fasciniralo kako neko moze tako dobro vladati svojim telom. Very Happy
Naravno, to me jos nije napustilo tako da i dan danas radim i vezbam neke kerefeke koje izgledaju kao "gimnastika" jer to volim i jer mi godi.

A evo i par inspirativnih slika i prilika kao sto je Rumun Marian Dragulescu koga sam gledao na proslom gimnastickom takmicenju.



*Kiselina*

_________________
- Praticu takt tvojih prstiju i plesati kroz zavese,
uplescu ti se u kosu i mirisati po sobi
a nece me biti i neces znati da postojim.
Povescu te u novi svet, u sretne godine
popicu ti oziljke sa duse, dacu ti ljubav
pomericu za tebe zvezde
a nece me biti i neces znati da postojim! -
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vaterpolo je veoma lep sport po meni najlepsi, bavio sam se 12 godina, medjutim u nasoj zemlji ne postoje adekvatni uslovi i nema novca, stoga preporucujem samo rekreativno bavljenje njime! Mnogo truda za nikakvu kasniju perspektivu! Trenutno najboli sportovi Fudbal. Kosarka, Tenis!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Koji sport.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon