www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu .....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mi nije dosadno znaci da ima dobar smisao za humor, zanimljive price, lude ideje i naravno lep osmeh.. Very Happy


_________________
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...pa važno mi je da se ne "frajeriše", da zna da uspostavi normalan razgovor, da nije dosadan...

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
manu-22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 44
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim jednostavne momke koji ne filozofiraju puno, vazno mi je da ima smisao za humor, ..........na osmjeh padam-ako je lijep.....i naravno da su svi zubi na broju
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogledi na svet, i da, duhovitost...sarmantnost..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pri prvom susretu najviše me interesuje kako će izgledati taj prvi utisak.
I na osnovu tog prvog utiska videću dal će mi se svideti ili neće..
Mada interesuje me i način na koji će pričati i na koji će prići. Smile
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Pri prvom susretu najviše me interesuje kako će izgledati taj prvi utisak.
I na osnovu tog prvog utiska videću dal će mi se svideti ili neće..
Mada interesuje me i način na koji će pričati i na koji će prići. Smile


podrzavam! Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E moram da se ubacim. Vidim, vecini devojkaka je najbitnije da decko ima smisla za humor. A zasto? Je l' to znaci da ce biti dobar prema vama, da ce vas voleti, paziti, maziti...? Sta ako decko nema smisla za humor ili ga ne pokaze na prvom sastanku? Je l' onda dobija korpu?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Sta ako decko nema smisla za humor ili ga ne pokaze na prvom sastanku? Je l' onda dobija korpu?


po meni da....pa kako onda da ucini vezu zanimljivom?? Rolling Eyes
ja napr. ne volim jako ozbiljne muskarce ali ne valja ni da je neozbiljan...ali ako nema smisla za humor onda je veza s njim dosadna Sad
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha, znaci primarna uloga momka u vezi je izigravanje dvorske budale. Rolling Eyes
Ako to ne radi kako treba, onda sut karta. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidis ..mlad si pa tako razmisljas...da li ti znas za kakvu osobu se upotrebljava termin "dvorska luda"??
ocigledno da ne znas.... Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvorska luda je osoba koja zabavlja kralja da mu ne bi bilo dosadno, a ti si rekla:
Citat:
a kako onda da ucini vezu zanimljivom??

i
Citat:
ako nema smisla za humor onda je veza s njim dosadna


Kad ovako nesto napises, covek pomisli da ti je njegov humor jedina stvar koja ti je zanimljiva u vezi, odnosno da je njegova uloga da te zabavlja i zasmejava. A istu tu ulogu su imale i dvorske lude.

Hvala na komplimentu, ali ja jos nisam poceo da razmisljam, jos uvek samo pratim tvoje misli. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ti ne prati moje misli nego daj svoj komentar na zadatu temu...a tvoje razmisljanje na zadatu temu je inferiorno ..narocito ovo zadnje sto si rekao a ne bih da te citiram a nema veze sa zadatom temom...

ja sam prvo podrzala ovo:
Pri prvom susretu najviše me interesuje kako će izgledati taj prvi utisak.
I na osnovu tog prvog utiska videću dal će mi se svideti ili neće..
Mada interesuje me i način na koji će pričati i na koji će prići.

zatim na tvoje pitanje :

[quote="jerotije"]Sta ako decko nema smisla za humor ili ga ne pokaze na prvom sastanku? Je l' onda dobija korpu?
Citat:

rekla sam ovo :
po meni da....pa kako onda da ucini vezu zanimljivom?? Rolling Eyes
ja napr. ne volim jako ozbiljne muskarce ali ne valja ni da je neozbiljan...ali ako nema smisla za humor onda je veza s njim dosadna Sad


i ti u tome si pronasao da muskarac po meni treba da izigrava dvorsku ludu???
termin dvorska luda se vise ne koristi jer ih u danasnje vreme na dvorovima ne postoji,smatra se diskriminacijom i degradiranje takve licnosti ukoliko se ona postavi za dvorsku ludu
termin dvorska luda se koristio u vreme kada nisu imali pojam o zastiti ljudski prava!!!

a ti ubuduce prvo pametno nesto reci! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu ..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon