www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta kazu decaci kada vire tange?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Da li je bas seksipilno i slatko i privlacno i ocaravajuce i zavodljivo kad malo vire tange ispod farmerki?
Da,to mi se mnogo svidja
67%
 67%  [ 86 ]
Ne,to mi se ni malo ne svidja
8%
 8%  [ 11 ]
Niti mi se svidja niti mi se ne svidja
23%
 23%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 127

Autor Poruka
Pittsburgh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 67
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moze da bude sexy,ali je vise neukusno.Svakako ne bih voleo da vidim na devojci sa kojom sam u ozbiljnoj vezi.

 
razor84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 20
Mesto: Nova Pazova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privlacno je svakako, nema sta!
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lijepo ih je vidjet a sad koji su komentari... pa svaki put drugačiji
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo mi se sviđa samo kad nije rec o mojoj devojci pa svi bleje onda me to nervira!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jakuza je napisao/la sledeće:
Nije sexy, a ni zenstveno, naprotiv nepristojno je i ruzno. Deluje jako prosto.
Jedino sto mi se svidja je na trenutak i u nekom polozaju da primetim kakve gacice nosi, to moze da zaintrigira ovako.... ne Rolling Eyes


potpisujem

to mi bas ruzno izgleda kad ih netko izvali...ruzno i jeftino....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
danko_1983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tange su vrh,zeska bolje izgleda duplo
 
NeJoCu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

seksi nema sta
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na tudju djevojku je fino vidjeti da vire al na svoju NE!Mada i kod tudje zavisi od situacije!

_________________
The Doctor...
 
sinko_borivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 73

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi se veoma svidja.. jos je lepse kada se iznad farmerica na preplanulom telu ocrtava beo trag gde koza nije pocrnela jer su tu bile tange,to je vrlo sexy jer me tera da naslucujem...
 
dado+denko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Mar 2006
Poruke: 57
Mesto: Bad Wiesse/ SRPSKO Sarajevo

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to samo dobro izgleda kad je dobra treba i ako je neki dobar tanga. one dosadne nisu bas dobro....

_________________
ma ne znam

volim piti i ljubiti........
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa baš ste zanimljivi momci:). Svi bi vi to gledali, al ne svojim curama. Pa zašto onda na nekoj drugoj Laughing ? Meni se to ne svidja nimalo, čini mi se jeftino i neukusno. Pogotovo kad vidim mladu mamicu koja šeta sa detetom i tange joj vire do pola ledja....užas...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa je , sexi je, ali kao sto netko rece - ne stoji to svakoj curi.
To jest - ako cura vec ionako jest sexi vireca tanga ce je ucinit jos vise sexi ali ako je dibidus-antisexi-bigmama... onda joj ni gazilion tangi ne moze pomoci...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta kazu decaci kada vire tange? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon