www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gay-prijatelj
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
_kiZa_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 89
Mesto: Bec

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teska je to situacija, kad ti prijatelj kaze da je gay ..

poznajem i ja jednog frajer koji je homoseksualac .. sta ces ipak je covjek i dok ne posmatra moju guzu sve je ok Twisted Evil


 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta ako je gay? Je l' ukrao nesto, ubio nekoga???? Ne razumem? Je l' ti rekao da mu se svidjas? Ako je na sve prethodna pitanja odgovor ne, to je valjda jos uvek onaj isti covek sa kojim si se druzio pre nego sto si saznao da je gay. Sta je sada drugacije?
 
vieri32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 172
Mesto: Beograd

tanzania.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugacije je to,sto ti se usadi strah da jednog jutra mozes da se probudis i vidis da si izgubio nevinost i sa zadnje strane.Salim se ,kad bih saznao da mi je drug gej automatski bih prekinuo svaki kontakt sa njim,takva reakcija je neminovna
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pachule je napisao/la sledeće:
Pa sta ako je gay? Je l' ukrao nesto, ubio nekoga???? Ne razumem? Je l' ti rekao da mu se svidjas? Ako je na sve prethodna pitanja odgovor ne, to je valjda jos uvek onaj isti covek sa kojim si se druzio pre nego sto si saznao da je gay. Sta je sada drugacije?


devojčice svaka ti čast.

primećujem da devojke bolje prihvataju gejeve od muškaraca. šta je muškarčine plašite se potencijalnih afiniteta?

_________________
happy now?
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu da verujem da neko razmislja o prestanku prijateljstva zbog necije seksualne orjentacije!!! Mozda bi mogao da pruzis svom prijatelju podrsku umesto sto se tripujes da li ce te muvati. Coming out je jako tezak pogotovo kada te prijatelji napuste!

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno bi se na trenutak zaprepastio,a onda bih ga pozvao kod mene u stan... Mr. Green
 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postujem ja sva vasa misljenja ali ja tu nemam uopste neka osecanja znaci prestao bi da se vidjam i cujem s njim u roku od odmah!!!!!!!
 
darijus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje misljenje je da ga trebas zadrzati kao prijatelja.
Jer,kad ti svi budu okrenuli ledja veruj da ce on jedini biti taj koji je ostao pored tebe...

Nije bitno ko mu se svidja,bitan je on kao licnost
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Moje misljenje je da ga trebas zadrzati kao prijatelja.
Jer,kad ti svi budu okrenuli ledja veruj da ce on jedini biti taj koji je ostao pored tebe...

Nije bitno ko mu se svidja,bitan je on kao licnost

Svaka čast. Potpisujem u potpunosti. Napokon neko i pametno da razmišlja.

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi slazem se ja da nije ok da ga otkacite kao ortaka samo zato sto je homoseksualac. Ali znate onaj osecaj u stomaku neke mucnine? Ne plasim se ja da ce on mene da ..... kad mu se ukaze prilika nego jednostavno je to nesto jace od mene, cak iako mu kazem da ostajemo ortaci necu ja moci da se ponasam isto kao pre i on ce to videti, jer to sto je homoseksualac ne znaci da je glup. Mozda je korektnije od mene onda da mu otvoreno kazem odmah nego da ga zavlacim....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam mnogo njih! Mnogo. Ali onih normalnih, koji su jednostavno to i to ne kace na celo. Ja inace organski ne mogu da podnesem one KOMERCIJALNE pedere, kako ih ja zovem. one sto paradiraju, sto traze neka "prava kao i svi ostali" i sl. Njih ne mogu da gledam. Ovi moji prijatelji su susta suprotnost tim spodobama I sami kazu za njih da su debilcine. Neki od tih prijatelja su mi jaaaaaaako bliski. I obozavam ih! To sa kime on spava-mene ne zanima. Znam da svi mozemo da mu se obratimo za bilo sta u bilo kom momentu. dok on, od kada se deklarisao kao gay-mnogima vise ne moze ni zdravo da kaze. Meni je to tuzno! Cak sam imala i veliku svadju sa nasim prijateljem, koji ga je odbacio u sekundi kad je saznao, iako su se druzili od malena! Idiotizam. Ako ne muva tebe, ako tebe ne ugrozava, ako ne ugrozava vase prijateljstvo (ne muva tvoje prijatelje i sl) ne vidim, ama bas ni jedan razlog, zasto bi ga se odrekao sada, posle svih tih godina i sjajnog prijateljstva?! Ja ne mogu da verujem koliko nekim ljudima priijateljstvo malo znaci (ili ne znaci uopste), kad se dojucerasnjih prijatelja, odricu samo zbog saznanja da je taj neko gay! Kakve to uopste, ima veze sa tobom!
Ako je od tih "komercijalnih pedera", onda ne znam sta bih ti rekla. Takve osobe su imaju zestok problem! I to ce ti svaki pravi gay decko reci! Pravi-ne onaj koji je to iz mode i ne onaj koji je, sem sto je gay, zestoko isfrustriran pa se ufurava po ulicama!

eto, to ti je iz mog visegodisnjeg iskustva sa njima! Very Happy



ps. zavrsila sam baletsku skolu i radila u pozoristu, gde je velika vecina njih, malo skrenula sa puta! otuda toliko njih znam! Very Happy Wink

_________________


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa rekao sam vec da je to nesto jace od mene, nesto u meni sto koci dalje prijateljstvo... Jednostavno jace je od mene i ne mogu sa tim da se izborim a ako nastavim da se druzim sa njim videce da to nije kao pre i bice mu teze nego da sam mu to otvoreno rekao na pocetku!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Gay-prijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon