www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tip progoni vašu curu, piše joj uvredljive poruke ..
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E a niko nije racuno na to da je tip jaci,krupniji(da se bavi nekim borilackim sportom)od vas,da ima jece drustvo od vaseg!!!

 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuuuuu, pa ovde bi svi da se biju. Imate viska energije? New Spiral Moze se to resiti i malo drugacije, osim batinama, ali izgleda ne kod nas Confused . Ignorisanje funkcionise sasvim dobro, da znate..... Wink
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona neka radi sta hoce do onog trenutka da kad se ne pozali meni direktno da ja treba da intervenisem, a onda Smile zna se sta ide, nema tu SMSova, Telefona, razgovora - ona mu je vec sve objasnila zar ne? Naravno to u slucaju da je meni do nje stalo a u suprotnom.... iskuliram Very Happy
 
bogevl
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 296
Mesto: Vlasotince - Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upozorio bi ga da prestane sa tim ako nastavi ne bi se lepo proveo Twisted Evil
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez opomene..ubio bi boga u njemu
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma veoma jednostavno odmah zovem da mu je.em sve po spisku...ako ne odustaje potezem veze da nadjem gde zivi,a ako je kupio karticu na trafici nacicu ga ne neku drugu foru i posle mu polomim sve prste da ne moze da kuca poruke i verovatno ce biti miran hahahaha
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzmes broj, nadjes ga i skasis ga! Twisted Evil
Ma salim se...
Mozda biuzeo njen broj i onda otisao da ga prijavim u mobtelu,ili jos lakse,kupio bi joj nov broj. Razz

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
si-fu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 90
Mesto: Sremska Mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ono sto je Jugovic napisao, zvuci kao nesto sto bi i ja napravio...

...prvo bi pustio devojci da ga upozori...

...ako bi nastavio da smara, ja bih mu poslao SMS da prekine...

...ako bi i tad nastavio, onda nema druge...raspitao bi se o liku i pokusao jos jednom...npr. preko drugih, nekih njegovih drugova, drugarica da ga opozorim...valjda je neki razuman decko koji zna za granicu...

...sve posle toga se zna...ako bi mi i dalje terao inat, onda bi mu "rekonstruisao fasadu"...

...nije nuzno da on to radi zbog tvoje ribe, mozda hoce bas tebe da isprovocira...

...mada i ovo resenje sa kupovinom novog broja mi svidja...nice KZS... Smile

_________________
Da li ste nekad jahali ruzicastog ponija!?
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozoves 5 ortaka, i polomis mu obe ruke i noge! Shocked Salim se naravno...
 
tetak555
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 68
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne treba mi niko , dovoljan sam i ja kad pobjesnim 8)
 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Letelo bi perije!!!
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polomio bih mu svaku koscicu u telu, a i sire

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tip progoni vašu curu, piše joj uvredljive poruke .. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon