www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Formula 1 2007 (2006)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 55, 56, 57  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
razor84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 20
Mesto: Nova Pazova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove sezone bice veoma gusto, ali ipak mislim da ce Schumi osvojiti jos jednu titulu

 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam bas sigurna da ce Sumaher da pobedi(Alonso),ali se nadam!!!!!!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz tvoja usta u Bozije usi. Jel neko prikazao novi bolid za 2006?
Mislim na izjavu iznad predhodne

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako Sumaher zeli jos jednu titulu bice mu jako tesko da je osvoji.
Alonso je postao mnogo jak igrac u ovoj igri + Renault ima trenutno najbolji bolid pa sad vidite...Svaka trka ce biti zanimljiva tako da...nista se jos ne zna...

_________________
Master
 
Ivcha018
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Autoru svaka cast.
Nisam neki zaludjenik, sto je najgore, cesto moram da radim u vreme trka (nedelja popodne), a ove sezone RTS ne prenosi trke F1, pa cu prenose morati da pratim preko satelitske, ili kablovske (valjda ima ha HRT-u).
U svakom slucaju, mislim da je Ferari ispao iz fazona. Schumacher se verovatno umorio. Bice zanimljivo pratiti takmicenje Renoa i Meredesa.
To je misljenje jednog laika, ako lupam ne zamerite.
Pozdrav!
Embarassed

_________________
Coool...
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko moze nesto da kaze o pneumaticima.
Ferari je Bridgeston-u donosio pobede, a prosle sezone je triunfovao Michelin, ko je koga sad nadmudrio Question
Nek odgovori neko Exclamation
VS


Poslednja prepravka: zvezdaza datum Ned Mar 26, 2006 1:17 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sine Sascha336 odakle ti sve te informacije Rolling Eyes Question Ja nemogu da verujem, gde nadjes sve te pikanterije.Ja sam redovno na www.formula1.com i nikao da vidim tave stvari Crying or Very sad

_________________

Join eRepublik here!!!
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suskalo se da ce se pojaviti novi proizvodjac pneumatika koji ce pomrsiti konce i Bridgeston-u i Michelin-u!

Brigdestonu sto je popustio, a Michelinu zbog one katastrofalne greske u USA!!!
Zna li neko nesto o tome i o pitanju koje sam postavio u mojoj predhodnoj poruci????
Zelim da znam, a ne znam bas dobro engleski da bih mogo da prevodim!
Odgovorite ako znate!!!!

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dennis otkriva detalje sage o Alonsu


Ron Dennis konačno je otkrio detalje oko McLarenovog lova na Fernanda Alonsa.

Prema Dennisovim riječima, uprkos enormnim naporima da kontaktira Flavia Briatorea, Alonsu je trebalo šest sedmica da obavijesti šefa Renaulta da je potpisao ugovor za McLaren. Sastanak licem u lice je navodno bio 'nemoguć' za dogovoriti te je kontakt uspostavljen telefonom.

Govoreći za F1-Racing magazin, Dennis je ostao pomalo suzdržan u izjavama o događajima koji su prethodili Alonsovom potpisivanju dugotrajnog ugovora za njegov tim. Odbio je reći ko je inicirao pregovore, ili kada je prvi kontakt uspostavljen.

No, iz Dennisove izjave da je trijumfalna vijest od 19. decembra objavljena (protiv Briatoreove volje) odmah nakon što je Španjolac razgovarao sa Flaviom, može se pretpostaviti da su pregovori okončani u prvoj sedmici novembra.

Briatore je odlučno poricao bilo kakvu ulogu u Alonsovom transferu, a prema Dennisovim riječima Fernanda su predstavljali 'njegov menadžer Luis Garcia Abad, njegovi odvjetnici i porodica'.

"S naše strane, pregovarali su Martin [Whitmarsh], Norbert [Haug] zajedno sa još nekoliko članova Mercedes-Benza. Nakon što je Fernando potpisao, a prije zvanične objave, upućeno je bilo još nekoliko članova sponzorskog tima. Dakle, 24 sata nakon što je stavio svoj potpis, rekao bih da je svega oko 25 ljudi znalo za to."

Zapanjujuće, uprkos očiglednim opasnostima da vijest procuri u javnost, priča je ostala zataškana šest sedmica tokom kojih je Fernando bezuspješno pokušavao stupiti u kontakt sa Briatoreom.

"Svi u timu razumjeli su odgovornost koju sam dobio kada sam obećao Fernandu da će njegovo potpisivanje ostati povjerljivo sve dok on ne dobije priliku da o tome lično obavijesti Flavia", rekao je Dennis.

"Jednako tako, podrazumijevalo se da ću odmah nakon što on obavijesti Flavia, ja obavijestiti svoje vozače, jer sam želio da to čuju od mene, a ne od nekog drugog. A nakon što sam rekao za to vozačima, vijest je i službeno puštena u javnost."

"No, prošle su četiri sedmice, ali zbog faktora izvan Fernandove kontrole, nije mogao ugovoriti sastanak sa Flaviom kako bi mu rekao vijesti. Pokušao je mnogo puta, ali bezuspješno. Na kraju, nakon šest sedmica pokušaja da ga obavijesti prije nego vijest procuri u javnost, Fernando ga je morao izvijestiti telefonom."




Nema nikakvih objašnjenja zašto se Fernando i Flavio nisu mogli sresti, iako će njihov očito narušen odnos biti neizbježno protumačen kao jedan od razloga za Fernandovu šokantnu odluku o napuštanju Renaulta.

Nakon što je Briatore obaviješten, Dennis je obavijestio i Kimija Raikkonena i Juan Pabla Montoyu.

"Bilo je kasno uveče kada me Fernando izvijestio da je saopštio vijesti Flaviju. Uprkos kasnim satima, odlučio sam da smjesta telefoniram vozačima. Otežavajuće je bilo to štoje Kimi bio u Finskoj, a vrijeme tamo ide tri sata ispred britanskog. No, on je to dobro primio, prema očekivanjima".

Kimijeva hladnokrvna reakcija vjerovatno će još dodatno ubijediti one koji vjeruju da je Kimi već potpisao ugovor sa Ferrarijem.

No, Kolumbijac je s druge strane, prezentovao eksploziju latinskog temperamenta.

"Njegova je reakcija bila, pa, predvidljiva. Vjerovatno je mislio da je njegovo mjesto za 2007. u McLarenu nestalo, što ne mora biti slučaj, naravno."

No, Montoyino razočarenje vjerovatno nije bilo ništa prema onom od Briatorea.

"Flavio me telefonirao i zatražio da odgodim službenu objavu za sedmicu dana, no bio sam u nemogućoj poziciji", izjavio je Dennis. "Do tada, veliki broj ljudi je već znalo. Tajiti to više nije bilo moguće. Nisam želio da vijest sama procuri u javnost. Tako da je naredni dan vijest službeno objavljena."

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo neke Slike od F1 2006

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos neke Slike

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Francuski proizvođač guma Michelin je danas potvrdio da će napustiti Formulu 1 krajem 2006. godine. Glavni razlog Michelin-ovog napuštanja Formule 1 je FIA-ina odlučnost da formulu 1 svede na samo jednog proizvođača guma, što to potvrđuju pravila koja dolaze za 2008. sezonu. Kratki dio Michelin-ovog saopštenja za javnost: ''U prilog ovom novom putu F1 ide konstantna promjena pravila bez upozorenja. Ovakva praksa čini planiranje budućnosti potpuno nemogućim. Michelin je odlučio da ne produži učešće u Formuli 1 nakon 2006-e.''

Završivši prve dvije trke na prvoj i drugoj poziciji, aktuelni šampion Fernando Alonso izjavio je da se osjeća samopouzdanijim nego ikada prije.

''Znamo da je auto konkurentno, pobjedilo je prve dvije trke, i to me ubjeđuje da možemo biti brzi i na sljedećih 16 trka.''

''Teško je objasniti taj osjećaj, ali vidjevši što možemo uraditi, ja nemam nikakvih sumnji u ponovno osvajanje šampionata. Veoma sam optimističan nakon prvih trka.''

''Tokom posljednjih nekoliko godina, dobro kočenje i trakcija bila je jaka karakteristika Renaultovih auta. A to je ono što je potrebno za Melbourne.'' - Alonso

---

Kimi Raikkonen započeo je ovogodišnju sezonu pehovima sličnim onim sa kojom je završio prošlogodišnju. Pred VN Australije, finac se nada da neće imati problema sa bolidom.

''Nakon prve dvije trke, stvarno se nadam da ću imati vikend u Australiji bez problema, jer auto se čini dobrim i mislim da možemo sa njim ostvariti dobar rezultat.''

''Moj cilj je završiti trku sa solidnim poenima i vratiti se u Evropu.''

''Albert Park je staza koja zahtjeva veliki downforce i ima prilično malo gripa, to je zbog površine koja je uvjek prašnjava i zato što je stari put koji se više ne koristi. Ima nekoliko zona teških za kočenje i oštrih krivina, što je za kočenje i gume prilično zahtjevno, kao krivina tri, koja zahtjeva dobru trkaciju kako bi bili brzi na izlazu iz krivine.'' - objašnjava Kimi

''Trka u Australiji je omiljena za većinu ljudi u sportu, a i tamo je atmosfera uvjek uzbuđujuća.''

---

TABELA F1

1. F Alonso 18

2. M Schumacher 11

3. J Button 11

4. G Fisichella 10

5. J Montoya 9

6. K Raikkonen 6

7. F Massa 4

8. M Webber 3

9. N Rosberg 2

10. J Villeneuve 2

11. C Klien 1

12. R Schumacher 1

13. R Barrichelo 0

14. N Heidfeld 0

15. D Coulthard 0

16. V Liuzzi 0

17. S Speed 0

18. J Trulli 0

19. T Monteiro 0

20. N Karthikeyan 0

21. T Sato 0

22. Y Ide 0

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Formula 1 2007 (2006) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 55, 56, 57  sledeća
Strana 4 od 57

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon