www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carmen je napisao/la sledeće:
Zato što sam ga još voljela i nadala da će mi se vratiti. Jer s nikim sex nije bio ni približno dobar kao s njim.
Sve skupa taj sex nije mi donio ništa dobroga...samo sam ga teže preboljela.

Takodje... To samo krene da se ponavlja iz vikenda u vikend, i posle ti samo bude sto puta gore...Osetila sam na sopstvenoj kozi!


 
malena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 80
Mesto: samo kraj njega....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam,jesam... i to ponovo po ko zna koji put od kada nismo zajedno!!! Jednostavno volim ga... i uvek mogu da mu se predam.. jel i dalje osecam da mi srce kuca samo za njim!!!

_________________
I am a dreamer but when I wake,
..You can't break my spirit-it's my dreams you take.
And as you move on, remember me,
REMEMBER US and all we used to be...
..I've spend a lifetime with you..
And I love you,I SWEAR that's true.
I CANNOT live without you...
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekoliko puta mi je padalo na pamet da to uradim, ali bi se brzo predomislila... Zato shto znam da bi se ponovo vezala za njega i bilo bi mi samo teze... ne zelim vezu sa njim, vec nekad samo jednostavno pozelim da ga imam... onda se setim da je djubre lazljivo i da bi time samo nahranila njegov mushki ego... a izmedjuostalog, ponos mi ne da...

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam.Ako bih se rastala nekad sa svojim sadasnjim deckom,sigurna sam da ljubav nece prestati nikada ni sa moje ni sa njegove strane.Jedino bih se njemu vratila.

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mix sledecih stavki :
-Zadovoljstvo (ako je dobar u tome)
-Potreba (ako ima jos nekih prezivelih emocija, ili jednostavno *daj nesto musko* situacija Embarassed i, naravno da je bolji on nego neka nepoznata, neproverena budala)
-Naplata dugova (e, sad ces da vidis sta sam naucila u medjuvremenu i samo mastaj da cemo opet to uraditi jednog dana)
-Hranjenje vlastitog ega (nja,nja,nja,nja,njaaaa - mogu da ga smotam kad hocu)

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budi dobar nije me silovao alina neki način kao i da jeste jer ja sam bila tad ranljiva i voljela ga ludo a on je to izkorištavao...normalno i meni je pasalo ajoj kome sex nepaše ali razlika je ta ja sam ga voljela i ozječala se tužnom nakon svega a on zadovoljan i znao je izkoriščati to...
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda zato sto sam zelela da ponovim svu tu strast koju sam nekad osecala....ne da bi mu dokazala da mogu da ga imam kad hocu vec da bih se setila svih tih lepih trenutaka koje sam imala sa njim!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo kako aleksandra rece..neko to radi dokazivanja..a neko da bi se prisetio nekih divnih trenutaka uz tu osobu koje je nekada provodila..sex sam po sebi ne boli....i ne skodi....jedino sto je tesko nakon toga je sto ta osecanja mogu ponovo vrlo lako da se probude, a to ne valja..e sad ko moze da razgranici ta dva, onda je super...najmanje bolno i strasno lepo... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno receno nostalgija nije to više to ali sama činjenica da je to netko koga si tako jako volio i ko ti je poznat

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mirel123 je napisao/la sledeće:
Nikad nije lako preci preko nekih stvari, pogotovo zaboraviti zauvijek bivseg decka.. Milion puta sam bila u iskusenju da napravim istu stvar, jednostavno sama pomisao da taj neko jos uvijek moze biti tvoj ne ostavlja te ravnodusnim.. razumijem kako ti je i uopce te ne osudjujem


To je bas tako (bar kod mene)... jednostavno ne mogu da budem ravnodusna kada sam sa njim delila sve...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Re: Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto? Na vrh strane Na dno strane

tamarish je napisao/la sledeće:
Nadas li se da ce tako ponovo biti tvoj,zato sto si nahranila svoj ego i znas da te jos zeli,zato sto je sjajan ljubavnik ili je u pitanju nesto drugo?
mislim da sam bila u svim navedenim situacijama!!!!!!!! :461:


Jesam, ali ne zbog nade da će ponovo biti moj nego jer sam nahranila svoj ego znajući da me još želi pa mi je bilo još slađe ostaviti ga Embarassed
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhh taj osecaj da neko moze da bude tvoj, da te taj neko i dalje zeli... a mozda ga ti jos uvek i volis, mislim da to nikada nije samo sex
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vodila si ljubav sa bivsim deckom,zasto? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon