www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Srdjan82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 132

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mogu
ja neznam razlog zasto nebi moglo i to da se desi


 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno.Mislim da imam vise bliskijih prijatelja nego prijateljica. Jednostavno te muskarce ne gledam kao muskarce.Nikad nisam imala problem oko toga da me privlaci neki prijatelj. Verovatno to na pocetku sama sa sobom razgranicavam. A posebno sad, u braku.O tome nema ni reci

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon dešavanja koji su se u mome bližem okruženju desila ne znam stvarno šta da mislim.
Što se mene osobno tiče smatram da mogu biti jako dobri prijatelji..medjutim kao što neki ovdje rekoše samo ako ne postoji privlačnost medju njima tada to pada u vodu.
Ali pošto muškarci ne znaju da se saberu i obuzdaju svoje porive u sexualnom pogledu to dovodi do katastrofe hehehe

i kao što se u spomenarima nekada pisalo tako i jeste...

Poslije prijateljstva uvijek dolazi ljubav
ali poslije ljubavi nikada prijateljstvo...


ili u pjesmi Miroslava Ilića
Bili smo drugovi pa ljubav probali , a sad ni jedno ni drugo

heheheh

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mogu..ja imam skoro vise muski prijatelja nego zenski
 
jelena_2322
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 72

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm...tesko...ja mislim da mogu biti prijatelji ali uvek ce se jedan zaljubiti u drugog i ako ima sanse moze da ispadne predivna veza ali ako ne onda ce biti kraj prijateljstvu...ili jos gore ostacu drugovi ali uvek ce ta osoba patiti
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ja mislim da mogu biti prijatelji ali uvek ce se jedan zaljubiti u drugog

Pa ne mora baš uvek da bude tako.
Moj odgovor je da mogu, i to mnogo bolji prijatelji nego dva muškarca ili dve žene Wink

_________________
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada sam mislila da moze ali sada iz iskustva mislim da je to jako tesko....neko ce uvek nesto vise osecati!!!

_________________
zivot je lep
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ne postoi prijateljstvo izmedju devojke i decka.... I ako neko kaze da postoi, uvek ispadne da se jedan od njih zaljubi i onda sta tad... tad se ili spoje (sto nije uvek stvar) ili se odvoje.... a neko i ostane jos kao "dobri drugari".... ali sta tu ima da se jos kaze.....

Mozda i postoi nisam sigurna al do sad se uvek ovako to pokazalo, da nema sanse......
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da mogu... A zasto ne bi mogli???
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu! Jer tu je uvijek od strane nekog da osjeca nesto vise.Jednostavno vrijeme provedeno zajedno bliskost i zajednicko rijesavanje problema vas povezu.I pocnete da znacite jedno drugom i kao nesto vise.Podvuce ti se pod kozu... dan nije isti kad ta osoba nije tu.Sve u svemu...jedino ako imaju ice faze povremeno moze.U suprotnom ne!
Jer prijatelj je onaj ko te saslusha ko ti pomogne,ko je tu kad ti je najteze...ima sve one kvalitete koje trazis i u svom decku i tako pocnes da ga gledas kao potencijalnog decka i tu ode prijateljstvo dodjavola dobrodosla privlacnosti.
 
martabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 36
Mesto: e pazi da vam ne kazem

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo retko, ali se desava
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu, ako izmedju njih ne postoji fizička privlačnost.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  sledeća
Strana 4 od 33

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon