www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas nesto zainteresovana,drugi deo je jako glup onda mogu da zamislim kakav ce tek biti treci

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

travolta011 je napisao/la sledeće:
no comment

p.s. ne zove se mi nismo andjeli 3, nego sto u vezi s rokenrolom


Podnaslov je "Rokenrol uzvraca udarac"

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da ne bude jedna velika reklama,kao drugi deo..Ono nije bio novi film-fore iz prvog dela(mozda je bilo dve dore,a nove fore)+reklama za sve i svasta..Mada kad vidim ko ga radi,ne verujem da ce biti mnogo promena u tom pogledu..
 
danadk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 119

denmark.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2 deo je bas glup ne vidim razlog za snimanje treceg
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DeeJayIvan je napisao/la sledeće:
Film ce biti ko da ga je pravio City Records ili Grand : nekvalitetan, sa velikom reklamom i na njega ce se primiti sve devojke kojima je Seka idol!



totalno se slazem........prvi deo je kultni film........drugi bezveze........a treci ce izgleda biti po receptu granda........sund, cemer, i jad......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
nikiv1984
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sr**je! Apsolutno mi se ne gleda! I drugi mi je bzvz, prvi je zakon!
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj moron Srđan Dragojević je upropastio klultni film. Kolikva morončina moraš da budeš da snimiš "mi nismo andželi 2" sa onakvom pričom!?
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadajmo se da ce biti dobar
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ga Srđan snima onda ništa od toga. Postao je komercijalan. Svlači gaće za pare ! angel13

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
Meni se svidja i prvi i drugi deo ovog filma, mislim da ce i treci biti, slazem se ne tako dobar kao prvi, ali ce biti dobar. Ipak i to je industrija, doduse filmska ali kao i svaka druga i filmska mora da zaradjuje.


E ja se u potpunosti slazes s ovim! Ali ipak,bez Nikole?
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam 2 deo, i nema veze sa 1-im...i mnooogo je losh..ovaj 3-i deo je vise utrka poznatih pevacica,pevaca,manekena i ostalih da glume...nema tu uspeha!
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treći deo je ko od pevača narodnjaka da više da se slika 8)

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon