www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Holandia - Srbija i Crna Gora
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Protiv Holandije ocekujem
pobedu.
50%
 50%  [ 14 ]
neresen rezultat.
10%
 10%  [ 3 ]
poraz.
39%
 39%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 28

Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

80Moma je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
80Moma je napisao/la sledeće:
Pobeda i samo pobeda
Mislim da necu komentarisati ono da nismo slozni.

Ti hoces da kazes da imamo nesloznu ekipu?



To nisam ja rekao nego procitas predhodne postove pa vidis Very Happy

Ma OK.Permutovao sam stvari Wink



_________________
Master
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne igra nam Rambo Petkovic, ali nema veze, igra veliko ime evropskog fudbala, Albert Nadj. Hehe, ne da cemo da izgubimo, nego ce boleti.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, jesmo izgubili, ali smo igrali bolje nego sto sam ocekivao. Prijatno sam iznenadjen bez obzira na poraz. Ili sam potcenio nase, ili precenio Holandjane. Steta sto nismo imali snage na kraju da izjednacimo.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni ono i nije bila neka igra nasih i bila je opravdana kvota na kladionicama 4.00 za 1.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da se neki ljudi raduju sto smo izgubili. Svaka vam cast!!!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ovako budu igrali protiv arg i obale slonovace ne pise im se dobro...

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Robben je danas bio nezaustavljiv. Srbija nazalost nije danas igrala onako kako zna i umije.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
mceff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2006
Poruke: 21
Mesto: Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Robben je danas bio nezaustavljiv. Srbija nazalost nije danas igrala onako kako zna i umije.


da...

ja mislim na pocetak su bili svi malo nervozni...ali scg moze bolje da igra.. Wink
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tesko sa drvetom i Metuzalemom u spicu. I sam selektor je rekao da je cilj ne primiti gol. Pobogu, pa lik je danas ostavio Koromana na klupi, a ubacio Nenada Djordjevica!!! Nemamo kreativca na sredini terena, eno ga cak u Brazilu. Umesto njega igra nadaleko cuveni Albert Nadj.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I.poluvreme smo igrali mnogo lose...Uopste nismo imali dobar napad...
Ali II.poluvreme,posle izmena (Zigic,Ljuboja i Koroman) igrali smo mnogo dobro i bili smo jaci od Holandjana...
Ako protiv Argentine igramo kao sto smo igrali u II.poluvremenu,imamo dobre sanse... Exclamation Wink
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je devojko cije ime ne znam. Treba da budemo optimisti, a ne odmah drvlje i kamenje po nasim igracima. Cinjenica je da su se trudili i u prvom i u drugom poluvremenu. Sta god da urade na ovom prvenstvu svaka im cast.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je napisao/la sledeće:
Tako je devojko cije ime ne znam. Treba da budemo optimisti, a ne odmah drvlje i kamenje po nasim igracima. Cinjenica je da su se trudili i u prvom i u drugom poluvremenu. Sta god da urade na ovom prvenstvu svaka im cast.


Slazem se...Dovoljno je sto smo se plasirali na Svetsko... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Holandia - Srbija i Crna Gora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon