www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto je sve lakse reci preko telefona...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skoro sam dozivela jednu situaciju koja se spremala jako dugo...mnoge stvari koje sam mozda i mogla reci telefonom sam precutala...cekala sam pravi trenutak da mogu da ih izgovorim..i docekala...i shvatila da je taj razgovor promenio skoro sve..promenio je puno toga...upotpunio mnoge praznine koje nikako nisam mogla da uklopim do sada..Naterao me da neke stvari vidim drugim ocima.To su bile stvari koje telefonom sve i da hoces ne mozes izgovoriti.I njihov efekat je ravan nuli.Kad nesto kazem nekome, hocu da vidim i reakciju na moje reci. Ne mrtva slova na ekranu.Ne smajlice i tugishe.Ne zelim da nagadjam tudja osecanja.Zelim da ih procitam iz njihovih ociju, sa njihovog lica. Zelim da budem tu..Ma sta god se desavalo, dobro ili lose. I prezirem telefonske razgovore takve vrste. U redu je iscaskati se sa nekim..sve je to OK. ALi ako govorim o nekim ozbiljnim razgovorima, onda zelim susret.I tu je kraj price


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto ne moras coveka da gledas u oci i ne smatra se ozbiljnim
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je i lakše stvarno reći nešto preko telefona jer ne moraš tu osobu gledati u oči dok to govoriš, ali ja to nikada nisam niti neću raditi! Ako ne zbog ničega drugog, onda zbog poštovanja prema toj osobi - reći ću uvijek sve što imam nekome u lice!
 
mceff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2006
Poruke: 21
Mesto: Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim ako nekoga ne vidis mozes vise da pricas nego ako ga vidis...neke stvari mozda nece da ti padnu na pamet
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto nemoras da gledas osobu u oci dok pricas,i ako slazes,ta osoba nece znati da si je slagao/la

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali sve zavisi sa kime razgovaras. Ali cinjenica je da ne moras da gledas toj osobii u oci... a i lakse se razmislja, hehe...

_________________
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno, zato sto ljudi nemaju hrabrosti da kazu u lice. Ja se trudim da kazem ljudima u lice sve sto mislim o njima, ali mi onekad ne uspeva, pa neke razgovore moram da ostavim za telefon.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
brane78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa hvala bogu da je lakse reci preko telefona, ali opet kad budes trebao da se suocis sa tom osobom postane mala frka jel tako Very Happy
 
BaLkAnBoY_01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 127

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najlakse je sms-om sve da se kaze ali je ipak bolje kada se nekom kaze u lice!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto ne trebas gledati u oci
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponnekad ljudi nemaju hrabrosti da kažu u obraz pa kažu prek telefona Sad
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne moras da gledas u oci kad lazes :color:

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zasto je sve lakse reci preko telefona... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 4 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon