www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koje vam je idealno mjesto za odmor??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dva puta bio u Sidney-u u Australiji i ne verujem d cu iakd vise otici na neku drugu stranu sveta. Ipak sam to trebao ostaviti za kraj da vidim jer ovako necu videti nista drugo posto cu svaku priliku koristiti da idem opet tamo. Ne samo sto imam rodbinu tamo vec sto je to nesto recima ne opisivo koja je to lepota i divota Smile


_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam ja opste poznata po tome da volim mesta koja svi opisuju kao "raj na zemlji", opet cu da ponovim: Maldivi i Bora-Bora! Ne postoje lepse plaze na svetu (zvanicno), kucica nad vodom, skroz beli pesak, najegzoticnije ribice, tako da je ronjenje pravi dozivljaj tamo, jer se ima sta videti, terasica nad vodom, gde ti svako vece serviraju veceru sa svecama, tvojom poslugom, sa sampanjcem, laticama ruza na krevetu svako vece. Masazama svaki dan. privatnim odlascima (brodicem) na neku obliznju pustu obalu, gde spremaju rostilj samo za tebe, a za to vreme vas dvoje imate masazu (opet Very Happy )....Kucice nad vodom ili garden suite jacuzzi sa cvetovima na terasi, a na 5 metara od plaze........ To je bio moj san za medeni mesec Very Happy Samo, za taj san je potrebno izdvojiti 6 000-10 000 evra, tako da na medeni mesec cekam jos uvek (godinu i po dana) i cekacu do Maja. A onda, zdravlje od Boga, postavicu vam slike ovde, da vidite zasto vredi cekati! I sta vredi stvarnooooo, videti! Sve ostalo su limunadice! Wink Laughing

A evo i nekih slicica, daa docaram kako to izgleda Very Happy

_________________


 
diablo05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 11:44 am    Naslov poruke: naslov Na vrh strane Na dno strane

Hrvatski jadran, definitivno

@edit by pinkie
Molim te da sledeci put iskljucis caps lock u toku pisanja poruke.Hvala unapred Wink
 
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: the best Na vrh strane Na dno strane

ma meni je definitivno najbolje mjesto za odmor - Hrvatski Jadran... Prekrasna obala... pravi raj... a ovak u kontinentu.... Prag u Češkoj, jeftino pivo, grad pun zanimljivih sadržaja... sasvim ok
 
Blueberry
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 6

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda zvuci blesavo, al meni je najbolje mjesto za odmor hrvatska... iz zagreba sam i svake godine odlazim na nase more na odmor... meni su svi gradovi na moru prekrasni ali favoriti su mi vodice i baska... ko ih nije posjetio neka si priusti barem jednom... nece mu biti zao
 
revilo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 61

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: letovaliste Na vrh strane Na dno strane

pa naravno ada ciganlija
 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u srbiji je to zlatibor
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo ako bih sada imala para kao sto nemam, definitivno bih izxabrala neko udaljeno ostrvo, recimo kao kiki...A u ovim nekim normalnim uslovima, to bi bili Becici..nije nikakav odmor, ali odmor ne podrazumeva samo mir i tisinu(barem meni) vec mesto gde cu se provesti, sresti nove ljude i odmoriti se od onih starih, izmedju ostalog Smile

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

selo Brekovo

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
marac_k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 16 Jul 2006
Poruke: 8

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pusti otok
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od planina definitivno Tara, a kada je u pitanju more - sve shto je u Grchkoj.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po nama je to Bora Bora, ono je pravi raj na zemlji.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koje vam je idealno mjesto za odmor?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 4 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon