www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se plasimo ljubavi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, ja također mislim da svi mislimo na ono što dolazi na kraju - a to je upravo kraj! bojimo se biti povrijeđeni, jer odmah ulazimo sa pretpostavkom da to neće završit dobro, ma kako super na početku izgledalo... a nitko ne voli patiti, pa ono..

 
DeKom
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 183
Mesto: nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav ume da zaboli bas jako!

_________________
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma zavisi kako kad, ali to bih pre rekao da je stidljivost, a ne neka fobija, ali te "fobije" kod mene nema... Mozda kod nekog ima...
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da tako je ....ljubav je mocna stvar..
mozemo voljeti tako jako ..al kad nas neko povrijedi moze da boli puno Rolling Eyes
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog prevare i da ne budemo povrjedjeni

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ljubavna fobija def postoji ja imam druga koji svakim danom sve vise i vise ima neki unutrasnji prezir prema zenama kako on to kaze mada koliko sam ja iz price video on bi rado da nadje devojku koju ce da voli mada nece da se potrudi jer izgleda da ima osecaj da ce biti povredjen mada s obzirom da mu je tata nestao za vereme rata 90-ih i nezna se ni dal je ziv ili mrtav i da mu je prva ljubav u koju je bio zapucan do daske rekla odo s drugim mislim da je to imalo uticaja na njegovo sadasnje da se izrazim stanje po tom pitanju...
 
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada se nisam plasila ljubavii i spreman sam da dam sve od sebe da ona obstaneee
 
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas naprotiv ja uzivam u plodovima ljubavi,jer volim, a ta mi je ljubav uzvracena,nema cega da se plasim dok traje,uzivat cu u tome,a nadam se da cu sa njim docekati duboku starost
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala sam ljubavnu fobiju i dve godine nisam dozvoljavala da mi se ikopriblizi,sada kada imam dugu vezu sve je to nestalokada ti neko pokaze da si vredan paznje.Sada me druge stvari muce,sta cu ako ostanem sama?Ja ne umem da budem sama,a znam da su i duge veze relativna stvar,a ja sam tako sumnjicava...
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sustini mislim da strah od ljubavi ne postoji,nego se tu radi o strahu od toga sta ona donosi!Ako ne postupamo onako kako treba sa njom ona postaje surova i nanosi nam bol i razocarenje cega se ljudi boje
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skroz te razumem jer mi se desava isto ....Izleda da je danas poenta da samo ali iskljucivo samo treba da budes hladna i bezobrazna prema njima jer time se hrane i jedino ih tako mozemo zadrzati pored sebe ....
bezosecajni s k o t o v i !!!!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto svaka ljubav boli kada prodje....a na pocetku ljubavi ne znamo hoce li trajati vecno ili nece...svaku vidimo kao potencijalan bol...a ne kao nesto sto ce nas ispuniti...to se obicno desava nakon propale veze//nakon necega sto je trebalo da vredi...a samo boli...i nakon svakog bola se zakunemo da necemo vise...a nastavljamo dalje...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zasto se plasimo ljubavi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon