www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mature Sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE


_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
laza7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih,ima mnogo dobrih i iskusnih zena za sex.Mature is the best!!

_________________
They killed Kenny...U basterds
 
dosadno_mi_pa_sta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 84
Mesto: tu preko bare

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam sve zavisi ako me bas privuce zasto da ne mada mi je to malo trulo ne znam oseco bi se posle ko zigolo!! Smile hahahhah

_________________
ja ja u zivotu imam sve!!
 
NeJoCu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne Very Happy
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo kolji... sve sto padne pod noze... he he he

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sloba18 je napisao/la sledeće:
ma samo kolji... sve sto padne pod noze... he he he


da znas! hahaha

_________________
 
balavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel znas kako kazu
Gde decija glava prodje tu K.... srece nema
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

balavi je napisao/la sledeće:
Jel znas kako kazu
Gde decija glava prodje tu K.... srece nema


Pa znash shta...(izvinite momci ali morala sam jednom da dodjem ovde samo citam ali ovo sam morala da iskomentarishem)......Balavi tebi se ocigledno misljenja preplicu...da li je to zbog toga sto se josh nisi formirao kao mushkarac ili pishesh postove uvek kad si rastrojen ne znam ali postoji tema kao mlada riba sa decom i tu si kao napisao da je to OK ...E a sada mi kazi koja je razlika izmedju te sa detetom i ove matore koja se davno obnovila od porodjaja...sem u godinama? I jednoj i drugoj je prosla glava deteta kroz isto mesto pa ne znam zaista sta ocekujesh od one sto ima oko 30? Jedno 15 plasticnih intervencija? Plus krpljenje (nesto poput auspuha)...
Deca su u svakom slucaju najmanji problem ako neka od tih starijih hoce da se posveti mladjem mushkarcu koji treba da je iznad svega shmeker..jer treba cuvati stariju (shvati iskusnu/iskusniju) zenu....

A vi svi predhodno razmislite pre nego sto stupite u bilo kakvu vezu pogotovu sa starijim ribama jer za razliku od mladjih one znaju sta hoce i to uvek dobiju a sa mladjima vi manipulishete...Pa sad shta volite.....i shta nudite..... Wink

_________________
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da je žensko... Very Happy
 
balavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
balavi je napisao/la sledeće:
Jel znas kako kazu
Gde decija glava prodje tu K.... srece nema


Pa znash shta...(izvinite momci ali morala sam jednom da dodjem ovde samo citam ali ovo sam morala da iskomentarishem)......Balavi tebi se ocigledno misljenja preplicu...da li je to zbog toga sto se josh nisi formirao kao mushkarac ili pishesh postove uvek kad si rastrojen ne znam ali postoji tema kao mlada riba sa decom i tu si kao napisao da je to OK ...E a sada mi kazi koja je razlika izmedju te sa detetom i ove matore koja se davno obnovila od porodjaja...sem u godinama? I jednoj i drugoj je prosla glava deteta kroz isto mesto pa ne znam zaista sta ocekujesh od one sto ima oko 30? Jedno 15 plasticnih intervencija? Plus krpljenje (nesto poput auspuha)...
Deca su u svakom slucaju najmanji problem ako neka od tih starijih hoce da se posveti mladjem mushkarcu koji treba da je iznad svega shmeker..jer treba cuvati stariju (shvati iskusnu/iskusniju) zenu....

A vi svi predhodno razmislite pre nego sto stupite u bilo kakvu vezu pogotovu sa starijim ribama jer za razliku od mladjih one znaju sta hoce i to uvek dobiju a sa mladjima vi manipulishete...Pa sad shta volite.....i shta nudite..... Wink




Prvo Dixi 24 moram da ti zahvalim sto si mi otvorila oci.Od ovog trenutka sam počeo da razmisljam kao muškarac tj. kako bi ti rekla nisam formiran muskarac a.Druga stvar Matur nespada u kategorigu 30 god kao sto si navela vec 40-50.A sto se tiče mladih mama sad dobiješ jos dve tri kopce gratis od Doktora pri porođaju .A ovaj moj post je čista narodna doskočica pa sam hteo malo da nasmejem ljude.Samo me zanima jedna stvar de si baš našla da se smaraš sa mojim rastrojenim postovima ?
U pravu si da sam naveo ove odgovore u te dve teme al sam ti već rekao zašto.Ti vidi posto te ovo mnogo pogodilo pregazi me kolima kad me negde vidis u gradu.

Laughing Wink Laughing Wink
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 6:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

balavi je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
balavi je napisao/la sledeće:
Jel znas kako kazu
Gde decija glava prodje tu K.... srece nema


Pa znash shta...(izvinite momci ali morala sam jednom da dodjem ovde samo citam ali ovo sam morala da iskomentarishem)......Balavi tebi se ocigledno misljenja preplicu...da li je to zbog toga sto se josh nisi formirao kao mushkarac ili pishesh postove uvek kad si rastrojen ne znam ali postoji tema kao mlada riba sa decom i tu si kao napisao da je to OK ...E a sada mi kazi koja je razlika izmedju te sa detetom i ove matore koja se davno obnovila od porodjaja...sem u godinama? I jednoj i drugoj je prosla glava deteta kroz isto mesto pa ne znam zaista sta ocekujesh od one sto ima oko 30? Jedno 15 plasticnih intervencija? Plus krpljenje (nesto poput auspuha)...
Deca su u svakom slucaju najmanji problem ako neka od tih starijih hoce da se posveti mladjem mushkarcu koji treba da je iznad svega shmeker..jer treba cuvati stariju (shvati iskusnu/iskusniju) zenu....

A vi svi predhodno razmislite pre nego sto stupite u bilo kakvu vezu pogotovu sa starijim ribama jer za razliku od mladjih one znaju sta hoce i to uvek dobiju a sa mladjima vi manipulishete...Pa sad shta volite.....i shta nudite..... Wink




Prvo Dixi 24 moram da ti zahvalim sto si mi otvorila oci.Od ovog trenutka sam počeo da razmisljam kao muškarac tj. kako bi ti rekla nisam formiran muskarac a.Druga stvar Matur nespada u kategorigu 30 god kao sto si navela vec 40-50.A sto se tiče mladih mama sad dobiješ jos dve tri kopce gratis od Doktora pri porođaju .A ovaj moj post je čista narodna doskočica pa sam hteo malo da nasmejem ljude.Samo me zanima jedna stvar de si baš našla da se smaraš sa mojim rastrojenim postovima ?
U pravu si da sam naveo ove odgovore u te dve teme al sam ti već rekao zašto.Ti vidi posto te ovo mnogo pogodilo pregazi me kolima kad me negde vidis u gradu.

Laughing Wink Laughing Wink



Pa vidi druze ovako matorke ili ne ja sam rekla da su i jedne i druge prosle kroz desavanje zvano-porodjaj...(ne kazem da mora da ti bude poznato i da razumesh ali eto...)...Kao drugo...ne trudi se da mi objasnjavas jer mi tvoj nick sve vec objasnio sam po sebi....
A trece i najvaznije....posto me mnogo pogadjaju tvoji postovi...necu cekati da te pregazim negde u gradu vec cu slucajno proci tvojom ulicom...i kao slucajno cu imati iscurelo ulje kocnica..... Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je kvalitetno ocuvana sigurno da bit bez razmisljanja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mature Sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon