www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta sa teškim ljudima?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba prihvatiti ljude kakvi su.... ako su takvi ti ih prihvati,ali ne moras da se druzis sa njima.... ako bas moras da razgovaras sa takvim ljudima onda ne treba da se prima nista licno, on je jednostavno takva osoba koja se ophodi prema svima tako.... treba u takvim trenucima biti miran i ne treba reagovati na isti nacin kao i ta osoba.... Wink


_________________
Happy & Married
 
Jan Dark
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najpametnije je biti iznad njih i jednostavno ih ignorisati.
 
party-girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ne mozes sa nekim da se slozis ako ga ne podnosis onda se pravi kao da i ne postoji nemoj uopste da ga primecujes a ako te takva osoba smara jednostavno je iskuliras! Very Happy

_________________
Jeca je carica(party-girl) fourever
 
adamovicivan2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

svi smo mi na neki nacin teski,samo treba nuciti boriti se sa tim
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima "teskih ljudi" koji imaju mnogo kvaliteta
pa ih podnosim zbog toga Wink
a one nepopravljive slucajeve izbegavam jer
me mrzi gubiti vreme uzalud Crying or Very sad
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*ebeno teshko...to me ponekad ubija, ali ako ih volim, borim se do kraja...ne pobedim uvek

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
medena_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super tema! bilo bi lepo kada bi ljudi naucili da budu fleksibilni, a to podrazumeva da ne ulaze u zivotni prostor ljudi oko sebe tako sto ce stalno nametati neka svoja pravila. ja se jezim na to i u stanju sam da budem jako neprijana prema takvima!!!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svatko je pomalo težak na neki svoj način,u nekim stvarima, i ja sam ponekad teška i sama sebi... treba prihvatiti tu osobu kakva god da je,a ako nikako ne možemo sa njom jednostavno skloniti se i ne komplicirati zivot ni sebi ni njoj Very Happy

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam maksimalno fleksibilan i imam celicne zivce. Cak nekad i kad po**z**m, to vesto znam da sakrijem. Znam sa teskim ljudima cak i sa onim ekstremno teskim, kako sa njima,evo i formule po kojoj funkcionisem:

Moras biti veoma fleksibilan, da ne pokusavas nesto da ih ubedis u nesto sto oni ili ne shvacaju ili u to sto su pogresno shvatili i ne treba se truditi. Kazes ovako : ok to je tvoje misljenje i ja prihvatam kao mogucnost, ja mislim drugacije ali ti trebas prihvatiti moje misljenje kao potencialnu mogucnost kao sto ja prihvatam tvoje kao moguce misljenje.Razmisli o mom misljenju i ja cu o tvom. I onda skrenes sa teme.

Druga stvar ako vidis da pocinje da se komplikuje, vidis da rasprava moze da postane "opasna" potrudi se da sto pre promenis temu, ako u tome ne uspes onda kazi tako je, upravu si i gotovo, i onda sto pe menjaj temu koja nije vezana za taj problem.

Treca stvar maksimalno izbegavati rasprave i izbegavati povecavanje tona.

Cetvrta stvar ne treba sve uzimati zdravo za gotovo.

I mislim da necete imati problema velikih sa teskim osobama a ujedno pored toga sto ce vasi zivci ostati postedjeni ta osoba moze u zivotu da ti mnogo znaci, jer nikad se ne zna.

I da svi mi nekada nekome mozemo biti teski, ali kada mislite da ste teski i dosadni, bolje cutati nego praviti problem i sebi i drugima.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
dabetics
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 65

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 1232

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 5:40 pm    Naslov poruke: sta s teskim ljudima Na vrh strane Na dno strane

Nikoga nemozemo menjati, niti na to imamo pravo, ali zato mozemo sebi pomoci na taj nacin sto ce mo ih pustiti da dokazu da su u pravu a svoje misljenje ako se ne slaze s njihovim ne iznositi jer onda nastaju problemi. Pravilo vazi za one koje redje srecemo ali ako ste prinudjeni da veci deo dana provedete s takvom osobom onda nek vam je bog upomoc. Moze se podnositi da neke granice ali kad tad puknete i onda nastaje haos. Neznam resenje za ovu situaciju, a vi?
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 30, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teske osobe su samo drugacija vrsta ljudi koji jednostavno imaju neke svoje ideje i neke svoje ciljeve u zivotu i niko ne moze da ih stopira u tome ..

Sa takvim osobama sam u dobrom odnosu ali nikad ne obracam paznju na njih jer .. oni imaju svoje ciljeve i ja ne bih da im smetam.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 30, 2008 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svadjati se pametno...to mi pade na pamet kada je rec o ovim ljudima.....naravno ne mora da znaci da su svadje uvek u pitanju ali od kidanja zivaca ne vredi nista...jednostavno ili ih prihvatiti takve kakvi su , ili jednostavno otici

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Šta sa teškim ljudima? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon