www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vista
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

patkan92 je napisao/la sledeće:
Vista izlazi u Januaru 2007 ali ce koshtati mnogo, tako da ce samo da ga imaju neke welike firme..
ne brini se pojavice se piratska ver tako da cemo je imati svi kao sto imamo i xp pro koji takodje mnogo kosta....


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treballo bi da izadje oko 27. januara po zadnjim najavama iz M$-a

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vec imam rc2 and i moram priznati da je super. microsoft su nadmasili sebe ovoga puta.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izacice ali ce da koshta mnogo, a i bice nekoliko werzija napravljene iz jedne..
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh vidim da ovde ima pro*seravanja L),morzilo me da citam sve al ajd da kazem sta ja znam,ja sam inace okoreli Linuksas L),Vista je trebala jos odavno da izadje,al su kreteni iz M$ shvatili da imaju sr*nje od Operativnog sistema,i povukli su programerski tim koji je radio na XBox-u,na projekat Viste,oko 60 % koda je moralo da se menja,ovih dana su opet nasli u beta verziji kriticni propust,i naravno opet menjanje velikog dela koda,,,,,a da potsetim da je Vista jos pocetkom septembra trebao da se nadje u kompanijama koji se bavi proizvodnjaom softwaera,hardwera i slicno,heh oni nece imati vremena da prilagode drivere za Vistu,sto opet znaci da ce korisnici izvuci deblji kraj,ima 4,5 paketa Viste,razlikuju se po kolicina paketa koji dolazi na mediji,al u stvari to je sve isto


moj savet,zeznite Vistu,i uzmite Linux Smile
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zeenmc je napisao/la sledeće:
heh vidim da ovde ima pro*seravanja L),morzilo me da citam sve al ajd da kazem sta ja znam,ja sam inace okoreli Linuksas L),Vista je trebala jos odavno da izadje,al su kreteni iz M$ shvatili da imaju sr*nje od Operativnog sistema,i povukli su programerski tim koji je radio na XBox-u,na projekat Viste,oko 60 % koda je moralo da se menja,ovih dana su opet nasli u beta verziji kriticni propust,i naravno opet menjanje velikog dela koda,,,,,a da potsetim da je Vista jos pocetkom septembra trebao da se nadje u kompanijama koji se bavi proizvodnjaom softwaera,hardwera i slicno,heh oni nece imati vremena da prilagode drivere za Vistu,sto opet znaci da ce korisnici izvuci deblji kraj,ima 4,5 paketa Viste,razlikuju se po kolicina paketa koji dolazi na mediji,al u stvari to je sve isto


moj savet,zeznite Vistu,i uzmite Linux Smile
to ja i planiram da uradim samo da se malo skontam s linuxom,jer definitivno je mnogo bolji od windoesa a i manje opterecuje komp samim tim mu produzava radni vek tako da iako ternutno koristim M$-ov proizvod jedva cekam da se malo pohvatam s linuxom pa da preddjem na njegga....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma uvijek ima black market Very Happy

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

instalirao sam rc2 build 5744 i igrao sam se s njim ceo vikend. moram priznati da sam impresioniran. vecina programa radi na 64bitnom sistemu i igrice kao dota takodje funkcionisu. sve u svemu stabilan sistem.

mali setback je to da idle state jede oko 700mb ram-a. To je kad je aeoro aktiviran. osim toga, strava sistem.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
-=micky=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
vecina programa radi na 64bitnom sistemu i igrice kao dota takodje funkcionisu. sve u svemu stabilan sistem.


dota nije igrica, nego mapa za warcraft III. Ako je stabilan kao njegovi predhodnici onda je LOL Razz

_________________
-=micky=-

 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-=micky=- je napisao/la sledeće:
zmaster1911 je napisao/la sledeće:
vecina programa radi na 64bitnom sistemu i igrice kao dota takodje funkcionisu. sve u svemu stabilan sistem.


dota nije igrica, nego mapa za warcraft III. Ako je stabilan kao njegovi predhodnici onda je LOL :P


DotA je mapa? Ma nemoj!?
A ja bio ubedjen svo vreme da je dota mod....wow kakav sam zaludjenik bio...

/Sarkasam

Svejedno, stabilniji je u pre versiji nego windows xp sada, tako da moram priznati da je to cudo.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izasla vista ultimate

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam gde si to procitao, ali na MS-ovom sajtu pise da ce tek 30. januara 2007 Vista zvanicno biti dostupna korisnicima.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Vista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon