www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^Nesa^^ trazi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, hvala na pesmama. Mislim da je ona prva, ali bas ima da skinem i ovu drugu. HVALA i POZ

 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav narode opet. E sad mi trebaju dve pesme. Jedna je za mene, a druga za sestru. Prva je jako stara. Zove se valjda SEDELA SI U MALOM KAFICU ili KARANFIL BELI. Jedno od ta dva, tako su mi barem rekli. Znam samo da je jako stara pesma, a valjda je kasnije i Sako Polumenta prepevao. Onako je pesma malo veselija. A druga je strana, e sad nadam se da cu lepo da napisem kako su mi ove rekle. BARBIE GIRL,a zaboravio sam kako su rekle da se zove pevacica ili grupa, nemam pojma. I ona je malo starija i znam da je onako bas veselija.
Aj nadam se da neko moze da provali na koje pesme mislim. POZDRAV
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mladen Tomic -Crveni karanfili poslato

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Doktor
~Sanjicino*slculence~
~Sanjicino*slculence~



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 4264
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aqua - Barbie Girl

Nadam se da si na tu pesmu mislio Smile

Poslato i uzivaj Wink

_________________
~*~Vojim svoje srculence najvise na svetu ~*~ :322:

 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to ta. Videcu sutra reakciju kad je cuju. POZDRAV I HVALA TI, a normalno hvala i tebi 80Moma sto si poslao Mladena Tomica, to je ta pesma sto sam trazio. POZDRAV
 
I_LOVE_BUREK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^NESA^^ pitao si me za Vasilisu, imam ceo album AMANET, ako si zainteresovan reci - poslacu ti!


PoZzZ!!!

_________________
Ako smatrate da je znanje skupo, trebalo bi da probate koliko kosta neznanje.
-The Swine Strike's Again-
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa posalji, ako te ne mrzi. One dve sto si poslao su stvarno super. Doduse, jes da su se ovi drugari i drugarice smejali do besvesti sto ja to mogu da slusam, al bas me briga. Zena stvarno ume da te pogodi pesmom.
P O Z
 
I_LOVE_BUREK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa posalji, ako te ne mrzi



poslao...3 maila

u z i v a j

_________________
Ako smatrate da je znanje skupo, trebalo bi da probate koliko kosta neznanje.
-The Swine Strike's Again-
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala ti, bas sad cu da vidim da pocnem jednu po jednu da skidam. P O Z
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz narode. Evo mene opet. Sad mi treba pesma od "Kostas Nikki - Pod kozu". Verujte da niti znam ko je taj, niti koja je pesma, ali koleginica kaze da je mnogo dobra pesma, pa reko aj da proverim, tako da ako je neko ima neka mi je pusti na nesic_milanche@yahoo.com
Poz

Edit by Naden: Spojene su dvije poruke u jednu Wink


Dal je stvarno moguce da niko bas nema tu pesmu sto sam trazio? E u to ne mogu prosto da poverujem. Nista, ok u svakom slucaju,ako je slucajno neko nadje nek mi je pusti na mail. Poz
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz narode po ko zna koj put. Evo ja vam se javljam s novim zeljama. Treba mi pesma od zeljka samardzica "Mislio sam ako odes" i jedna strana, e sad ne znam dal sam lepo napisao naziv pesme i izvodjaca, tako su mi rekli, u svakom slucaju pevac je valjda Bonnie Tyler (nisam siguran), a pesma se zove "I need a hero". Aj ako neko ima neku od ovih pesama nek mi pusti na mail. Nesic_milanche@yahoo. Com
veliki pozdrav

Edit by Naden: Pisanje rijeci velikim slovima je zabranjeno Pravilnikom naseg foruma i po internet bontonu to se smatra kao vikanje!!!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo saljem ti Bonnie Tyler, javi ako bude problema

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> ^^Nesa^^ trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon