www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako sebe naterati da učiš kada ti se baš neće???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

makaveli_blok70 je napisao/la sledeće:
e lakoi vama da pricate i dajete savete!!Sta da radim ja?Nemam osecaj odgovornosti ni malo!Samo kada mi banu drugovi i nateraju me tada ucim!Zahvaljujuci njima sa m odlican u skli jeste da je 4.53 ali odlican je odlican! 8)


Kad ti banu drugovi tada učiš?
Shocked Da li sam dobro shvatila?
Svaka čast tim drugovima.
Moji mi nisu davali da učim, kad bi ,,banuli,, odma se jelo,pilo,pevalo..Eh..


 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko ti kaze da uopse ucim... Very Happy
salim se... Razz
pa jednostavno kazem idem da ucim...ali to skoro nikada ne uradim... Wink

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako se naterati, pa to mi teže ide, ako taj dan nije za učenje, ostavim za sutra, mada mi sutri dan nakupi više toga za učit.
 
evaporator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: hfdhfd

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: savet Na vrh strane Na dno strane

ja zamislim sta cu si sve kupiti kada budem dobar student i posle zaradjujem dobre pare Smile

_________________
Zoka
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa..samo kazes sebi i drugima da ides da ucis...i kad lepo sednes i pocnes da citas ne mora da znaci da ces nauciti...pocnes da citas i nek ti misli zavrse na nekom drugom mestu
 
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sednes i otvoris knjigu i stavis neki sat i kazes sebi, e sad cu da citam ovu knjigu sat vremena. i citas i ucis
 
kalaver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: r Na vrh strane Na dno strane

pa ako ti se ne da onada,
razmisli u sebi da li to zelis i doci ce ti da ucis

_________________
!!!!!!!!!!!!!!!
 
curica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 131
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sednes.otvoris knjigu,ugasis muziku i tv i kazes sebi aj sad....
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora samo da se umre i moj ti je savet da ucis samo kada ti se uci i posticices veci efekat...
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znan ja to ne mogu nikako ako mi se baš ne da onda nema šanse da se prisilin
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj nikada da ucis kada ti se nece... Pa makar i ne polozio ispit! Uci samo kada si raspolozen za to i imaces bolje rezultate
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima nesto u tome. Naime, kada se silim da ucim, naprosto ne ide. Mogu satima sjediti i nista nece uci u glavu.

No kada znam da je sada konacno vrijeme da se dohvatim knjige, krenem polaganim tempom... Probudim se rano ujutro i uzmem malo vremena za sebe- doruckujem, popijem kavu, procitam novine i poslusam najdrazu pjesmu... I tada polako krecem na ucenje, dobro raspolozena Smile

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Kako sebe naterati da učiš kada ti se baš neće??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 4 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon