www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

provod ili decko???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve po dogovoru kako kome pase a i ne izlazi se svaki vikend kada si u ozbiljnoj vezi tako da za jednom ne bi trebalo biti problema u tom biranju.

 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno decko...al nije uvjek tako
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa napravila bih kompromis
prvo bih izasla sa njim a onda bih otisla u provod
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi.. Ako sam se prethodno sa njim dogovorila-onda on. Ako je dogovor sa drustvom-onda oni. Dogovor je dogovor. Exclamation
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako jako volim tog decka, sigurno i izabrala njega
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ako su dve razumne osobe u vezi, da ovakve stvari nikada ne bi pravile problem i ne smatram da ako u datom momentu izaberem jedno od ponudjenog, da sam time drugu opciju stavila na manje znacajno mesto. Ako imam dogovor s deckom, onda ostajem s njim, ako je dogovor s drustvom...onda idem s njima, osim ako je neka vanredna situacija, pa mora doci do promene plana. Ja odrzavam vezu na daljinu i znam da se sve moze postici uz dobar dogovor i nijedna strana ne mora da trpi Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo, i to zajedno. Very Happy
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

decko, buduci muz, mi je na prvom mjestu.... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

decko definitivno Laughing
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo moj dečko Very Happy
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi odabrala samo jednu stvar.. ili bi podelila to vreme na pola pa obe stvari da postignem, ili jedan dan izlasci sa drustvom, drugi sa deckom..
 
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

provod,iz kluba u klub, prijatelji,piće,muzika. dečko će se uvek naći a i ako se ne nađe, šta sad Very Happy

_________________
"Poceo si sebe ozbiljno da shvatas, a publiku na patetiku da hvatas"
Rambo A.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> provod ili decko??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon