www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Odaberite svoje drvo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Biljni svet ~
::  
Autor Poruka
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je drvo palme nesto posebno, uvijek me podsjeti na more, plazu, sunce, i onda se osjecam dobro, dok zimzeleno mi je previse hladno...

 
hajduk100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise volim tresnju.
 
ZaklinaPop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 33
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majska trešnja... Ispred kuće mojih roditelja... Za nezaborav...
 
sokobanjac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Jan 2003
Poruke: 50
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno sljiva zbog svojih preradjevina
 
bucalo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 30 Jun 2004
Poruke: 117
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lipa...uz nju sam odrasla...i naravno uvek kada zamirise vraca me u neka stara dobra vremena kada mi je svet izgledao mnogo bezazlenije...
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kako bih se odlucila za samo jedno drvo..svaka je vrsta lepa na svoj nacin.Ali,ako bas moram,suzicu krug na :

Zalosna vrba- imali smo jednu pred kucom u kojoj sam provela najranije detinjstvo

Divlja kruska-prastaro drvo u dvoristu moje bake...i dan danas je na istom mestu,i dan danas na istoj grani,kao nekada,okacena je ljuljaska na kojoj se ljuljaju deca moga brata...kao sto smo se mi nekada ljuljali Wink

Lipa- u dvoristu deke i bake mog supruga...U okrilju njene krosnje provodimo najvise vremena kada odemo u selo Smile

Za ove vrste sam emotivno vezana...zato sam ih i izdvojila i dala im prednost nad drugim drvecem.
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim japansku trešnju Mr. Green

_________________
Don't worry, be in love!
 
SLAKI33
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 760
Mesto: U snovima mnogih...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najvise volim smrcu,bas zato sto zivim u predjelu gdje ih ima mnogo,i one me podsjecaju na djetinjstvo.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da le palma najlepse drvo koje postoji
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad volela sam moju tuznu vrbu, imala je u dvoristu i mnogo mi je bila lepa, i danas ne mogu mojima da oprostim sto su je isekli mada stvarno je smetala ali je bila bogovska, sad sam se vezala za mirisljavu vrbu i nju branim zivotom a evo vec neko vreme pokusavam da proizvedem jos jedan cempres da mi budu simetricni onako visok i ponosan mi je bas bas, sad je presisao i krov kuce ali je neodoljiv!

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja volim palmu, (ako je to drvo Mr. Green ) , jer me podsjeca na ljeto.....
A inace mi je i srebrni bor drag...Smile Volim da ga kitim za bozic.... 8)

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
malaala987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jorgovani
Divno Mirisu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Biljni svet ~ -> Odaberite svoje drvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon