www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pokloni od dečka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 37

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stalno dobijam poklone i uvek je po mom ukusu Very Happy


_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko me svaki put sve vise iznenadjuje!
Zadnji put sam za 3 godine veze dobila barbiku!

_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plisane igracke i cvijece... ma nisu pokloni toliko bitni koliko je bitno da je tu pored mene

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa lepe pokloncice,uglavnom plisane igracke jer ih obozavam!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobila sam lancic sa rozim srcem,jer je to moja omiljena boja.Osim toga,i prsten,pa razna srca,mede svih velicina i boja...
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Povodom: rodjednana, mesecdana, ili tako nesto...

Pokloni do sad su bili: Parfemi, lance, privezak za kola, plisani meda, privezak srce polovinu meni polovina njemu....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vampirela je napisao/la sledeće:
ma ovaj moj se sjeti poklona samo kada su praznici heheh ali nema veze, on je meni najbolji poklon. cim on meni dodje sa poklonom, ja pomislim da me je prevario pa se sada iskupljuje hehehehe


hahahaha Razz tacno znam na sta mislis. Wink
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa od decka sam samo u poslednjih dve godine dobijala cvece i razne plisane igrackice pocesvi od malih pa sve vecih i vecih
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa od decka sam su poslednjih dve godine dobijala cvece i razne plisane igrackice pocesvi od malih pa sve vecih i vecih.Meni pokloni nisu potrebni dovoljno mi je da me on voli i da me razume
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom su to plisane mede za kojima ludim Smile takodje mi je poklonio 2 srebrne ogrlice, mindjuse, prsten... a ubedljivo najlepsi poklon mi je bio prelep buket crvenih ruza za rodjendan...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a moj samo zna zlato kupovat,a meni to najmanje zanimljivo.

zadnji put sam dobila parfem e to je bilo ok! za par dana mi je rodjus,bas me zanima hoce li opet biti zlato u pitanju Rolling Eyes

_________________
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo često ruže, parfemi, naočare, "zvezdice" (to mi je najdraži poklon).......

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> pokloni od dečka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon